تایید «ورود» واکسن فایزر ساخت بلژیک به ایران یک سال پس از منع خامنه‌ای

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تایید «ورود» واکسن فایزر ساخت بلژیک به ایران یک سال پس از منع خامنه‌ای العربيه_فارسى

به گزارش خبرگزاری «تسنیم»، حیدر محمدی با بیان اینکه برای واردات 2 میلیون واكسن فایزر قراردادی با هیئت امنای ارزی كشور در حال تنظیم است گفت که این واکسن‌ها در یک تا دو ماه آینده «به شرطی كه مشكلات بین المللی انتقال ارز و جابجایی واكسن پیش نیاید» از كشور بلژیک به ایران ارسال می‌شود.

پیش‌تر روزنامه «شرق» در گزارشی اعلام کرد که «موسسه برکت»، برای پیش‌فروش 120 میلیون دوز واکسن برکت یک میلیارد دلار از «محل اعتبارات دولتی» دریافت کرده است. ادامه این کشمکش ها برای تامین واکسن در حالی صورت گرفته است که وضعیت کرونا در ایران به گفته وزیر بهداشت این کشور، «فاجعه» است. او در این نشست در حالی از واکسینه‌شدن 50 درصدی شهروندان ایران خبر داد که منتقدان می‌گویند آمارهای اعلام شده از سوی وزارت بهداشت با سخنان بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در تضاد است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ولی فقیه امام خامنه ای روحی و ارواحکم فداه فرمودند از مقصد شیطان بزرگ و انگلیس مکار ممنوع هست برای سوزوندن جیگر شماها😌😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتایج فایزرـ بیو‌ن‌تک: کارایی خوب واکسن کرونا در کودکان | DW | 21.09.2021دو شرکت فایزر و بیو‌ن‌تک اعلام کردند، طبق آزمایش‌‌های بالینی واکسن مشترک آن‌ها بر روی کودکان بین ۵ تا ۱۱ سال، تزریق این واکسن از نظر مصونیت‌بخشی، تولید پادتن و عوارض جانبی نتایج قابل قبولی داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تکذیب پیدا شدن واکسن های فایزر معدوم شده در حاشیه رودخانه مهابادمدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: انتشار خبر پیدا شدن واکسن های فایزر معدوم شده در حاشیه رودخانه مهاباد کذب است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکسن فایزر-بیون‌تک کودکان ۵ تا ۱۱ سال را در برابر کرونا ایمن می‌کنداین یافته نتایج بخشی از تحقیقات بالینی است که روی ۴ هزار و ۵۰۰ کودک شش ماهه تا یازده ساله در ایالات متحده آمریکا، فنلاند، لهستان و اسپانیا انجام شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقامات بهداشتی آمریکا: احتمالا به زودی افراد بیشتری واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن فایزر خواهند شدرئیس مؤسسه ملی سلامت ایالات متحده آمریکا می‌گوید احتمالا تا چند هفته آینده بیشتر مردم آمریکا واجد شرایط دریافت دز سوم واکسن فایزر خواهند شد. SIVareStillLeftBehind
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اگر به جای سینوفارم، واکسن برکت تامین شود، مردم بیشتر استقبال می‌کنندنماینده جاسک و میناب با اشاره به وضعیت واکسیناسیون تاکید کرد: اگر به جای سینوفارم، واکسن برکت تامین شود مردم بیشتر استقبال می‌کنند و در منطقه ما واکسن برکت را بیشتر داوطلبانه حاضرند تزریق کنند. سینوفارم هم خیلی خوبه من در حسینیه ثارالله زدم هیچ عوارضی نداشت و خوشحالم⚘⚘⚘
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جانسون اند جانسون می‌گوید تزریق دز یادآور واکسن این شرکت دستگاه ایمنی بدن را تقویت می‌کند🔺 جانسون اند جانسون می‌گوید تزریق دز یادآور واکسن این شرکت دستگاه ایمنی بدن را تقویت می‌کند ◾ داده‌های این شرکت نشان می‌دهد دریافت این دز یادآور چند ماه پس از اولین دز، موجب قوی شدن سیستم ایمنی بدن در مقابل ویروس کرونا می‌شود. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »