توضیح قوه قضاییه درباره علت محکومیت محمود صادقی

03/02/1399 08:32 ب.ظ

مرکز رسانه قوه قضاییه: در پرونده آقای صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: در پرونده آقای صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد. «در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر محکومیت محمود صادقی به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد خبر مزبور مخدوش و فاقد صحت است.

در پرونده آقای صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد که نامبرده در مرحله بدوی از برخی اتهامات تبرئه گردیده و در برخی دیگر مجرم شناخته شده است که از قضا اتهام مورد اشاره در خبر یعنی محکومیت به سبب اظهارات ایشان درخصوص حساب‌های قوه قضائیه جزو مواردی است که دادگاه وی را در آن مورد تبرئه کرده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

خوب است که درشکایات جزئیات هرشکواییه ای درج وعلت جرم ومیزان ان براساس قران کریم مشخص شودتاافرادبراساس احکام خلاف،که ممکن است ازجهل کارشناسی باشد،زیان نبینندوان احکام موردنقدقرارگیردوزیان وارده رابه زیان دیدگان پرداخت شود. باید تاوان زر زر کردنشو بده والا هر كي دهنشو باز ميكنه حرف بزنه چنان ترتيبشو ميدن كه از كرده خودش پشيمون ميشه!!!!اينه دموكراسي؟!

محمود صادقی نماینده مجلس به ۲۱ ماه زندان محکوم شده است | DW | 21.04.2020در پی شکایت صادق آملی لاریجانی از محمود صادقی، دادگاه این نماینده مجلس را به ۲۱ ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرده است. این حکم در بهمن ماه صادر شده و الان در مرحله تجدیدنظرخواهی است. از قدیم گفتن زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند

اعتراض توییتری مطهری به حکم زندان صادقی؛ پس مجلس به چه دردی می‌خورد؟

اعلام محکومیت ۳ مفسد اقتصادی/ پاسخ اسماعیلی به ادعای گزارشگر ویژه سازمان مللسخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری صبح امروز(سه شنبه) خود که بصورت مجازی برگزار شد تازه‌ترین اخبار قضایی و مواضع قوه قضاییه را تشریح و به سوال خبرنگاران در موضوعات مختلف پاسخ گفت.

سلطانی‌فر: ظرف ۱۵ روز آینده درباره ادامه مسابقات تصمیم می‌گیریموزیر ورزش: *ظرف ۱۵ روز آینده درباره ادامه مسابقات ورزشی تصمیم خواهیم گرفت *شروع رقابت‌ها بصورت پلکانی و با نظر ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا خواهد بود

تاجیکستان: چهار نفری که از التهاب ریه درگذشتند، کرونا نداشتندوزارت بهداشت و تأمین اجتماعی تاجیکستان مرگ چهار نفر در یکی از بیمارستانهای شهر دوشنبه را تأیید کرده، اما گفته که علت مرگ همه آنها پنومونی یا التهاب ریه بوده است.

اینفوگرافی| مهم‌ترین علل مرگ‌ومیر سالانه در بین ایرانیان چیست؟ایرانی‌ها به چه علت فوت می‌کنند؟ بیماری‌های غیرواگیر سالانه بیش از 300 هزار ایرانی را به کام مرگ می‌فرستد.

به گزارش ایسنا، متن توضیح مرکز رسانه قوه قضاییه در این باره به شرح زیر است:

«در پی انتشار خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر محکومیت محمود صادقی به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد خبر مزبور مخدوش و فاقد صحت است. در پرونده آقای صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده است چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توامان وجود دارد که نامبرده در مرحله بدوی از برخی اتهامات تبرئه گردیده و در برخی دیگر مجرم شناخته شده است که از قضا اتهام مورد اشاره در خبر یعنی محکومیت به سبب اظهارات ایشان درخصوص حساب‌های قوه قضائیه جزو مواردی است که دادگاه وی را در آن مورد تبرئه کرده است.

رأی صادره در خصوص اتهامات آقای صادقی غیرقطعی و قابل تجدیدنظر است.»