العربية

العربية

توصیه ژنرالی آمریکایی به ترامپ؛ مبادا تحریم‌ها را از ایران بردارید

توصیه ژنرالی آمریکایی به ترامپ؛ مبادا تحریم‌ها را از ایران بردارید #العربية

04/04/2020 11:56:00 ق.ظ

توصیه ژنرالی آمریکایی به ترامپ؛ مبادا تحریم‌ها را از ایران بردارید العربية

بنا به توصیه ژنرال جک کین، معاون پیشین رئیس ستاد ارتش آمریكا، ترامپ حتی با شیوع ویروس كرونا باید

ژنرال کین در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز تأکید کرد که ایالات متحده به هیچ وجه نباید از تحریم‌های خود علیه نظام ایران دست بکشد، بلکه بالعکس باید در جستجوی فرصت‌هایی برای افزایش این تحریم‌ها باشد زیرا رژیم ایران هرگز در چنین وضعیتی نبوده که اکنون آن را تجربه می‌کند.

روحانی ایرانی به فارس: اگر بی‌غیرت باشیم با خوک چه فرقی داریم؟ جو بایدن: ترامپ یک احمق تمام عیار است دومین نفتکش ایرانی در سواحل ونزوئلا پهلو گرفت

کین با بیان اینکه رژیم ایران پیش از وقوع کرونا، از سیاست‌های ترامپ بسیار سرخورده شده و این سرخوردگی در حال حاضر، افزایش یافته، اظهار داشت: «شیوع کووید 19، مردم ایران را به شدت در تنگنا قرار داده و آنها در حال مبارزه با بحران موجود هستند زیرا حاکمیت، تعامل بخردانه و شفافی با این بحران نداشته و از مردم خود حفاظت نکرده است.»

حملات متقابلقابل توجه است که در دوره اخیر و پس از کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در اوایل ژانویه پس از یک حمله پهپادی آمریکا که در پی حمله موشکی گروه‌های نیابتی ایران به مراکز حضور نیروهای آمریکایی در عراق در أواخر دسامیر گذشته صورت گرفت که منجر به کشته شدن یک پیمانکار آمریکایی در شمال عراق شد، جو خصومت میان ایران و ایالات متحده، افزایش یافته و کاربه اجرایی کردن حملاتی دیگر از جمله حملات راکتی علیه سفارت آمریکا در بغداد نیز رسید.

همچنین در همین زمینه، ارتش آمریکا روز پنجشنبه 2 آوریل، اعلام کرد که پس از حملات اخیر علیه نیروهای خود و نیروهای ائتلاف در هفته‌های گذشته، انتقال سامانه‌های پدافند هوایی به عراق را آغاز کرده است.ایران آسیب دیده ترین کشور خاورمیانه در اثر کرونانکته قابل توجه این است که هزاران نفر در ایران در اثر ابتلاء به کرونا، جان باخته اند و نگرانی در مورد افزایش شمار مرگ و میرها در داخل کشور در کنار نگرانی از اثرات احتمالی ادامه تحریم‌های آمریکا در این شرایط در سوق دادن نظام، به دست زدن ماجراجویی‌های تازه و اجرای سلسله حملاتی دیگر، وجود دارد.

در همین حال، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز جمعه 3 آوریل اعلام کرد که پس از فوت 134 نفر در طی 24 ساعت گذشته، شمار مرگ و میر ناشی از کووید 19 در ایران به 3 هزار و 294 نفر، افزایش یافته است.جهانپور به سیمای ایران گفت كه شمار موارد قطعی ابتلاء به 53 هزار و 183 نفر رسیده كه از این تعداد، 4،035 مورد، «زیر نظر» قرار دارند که اصطلاحی است كه احتمالا بیانگر شرایط بحرانی بیماران است. وی همچنین توضیح داد که 17 هزار و 935 نفر، بهبود یافته اند.

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

قربون آدم چیز فهم. جانا سخن از زبان ما می گویی! افرین به این ژنرال فهمیده که دیگه گول نمیخوره.کسی که واسه باردوم باز گول از عده ی سری اولی بخوره دیگه احمق نیس الاغه حیوانه.حالا دم این ژنرال گرم لعنت بر امریکای های آدمکش👎 حالا شما ها چرا اینقدر از برداشته شدن تحریم ایران می ترسید؟ مرده شور مسلمانیتان را ببرد که همه دین و ایمانتان را به پاچه خواری عده ای مفت خور شکمباره و زن باز مانند خاندان آل سعود فروخته اید.

ملاها خودشان از هر نوع ویروسی خطرناکتراند و اصلی ترین بانی انتشار ویروس به خیلی از کشور های رژیم ایران بوده است

تهدید به مرگ و احضار به دادگاه یک پزشک به خاطر اطلاع‌رسانی درباره کروناShahedAlavi حالا کی به داد این بنده خدا میرسه که هر بلائی سرش نیارند؟تو ان کشور با شرافت بودن تاوان داره اگر وظیفه شناس و مسئولیت پذیر باشی تاوانش خیلی سنگینه کسی هم به دادت نمیرسه و ازت حمایت نمیکنه فوقش خوش شانس باشی خبری ازت بزنند ولی ملت بلند نمیشند کمکت کنند تاوانش رو خودت پس میدی ShahedAlavi اینکه اگرواقعاًزحمت کشیده وخدمت کرده خداخیرش بده امااین توجیهه اشتباهات نمیشود! اطلاع رسانی هم اگرصحیح بوده خداخیرش بده دادگاه هم برودچه اشکالی دارد؟ ازاوعذرخواهی خواهندکرد! امانه اگراطلاع رسانی اوغیرواقعی ودروغ باشدحتماً بایدبااوبرخوردقانونی شود متخلف پزشک وغیرپزشک ندارد! قانون

صنوف به صورت تدریجی و مرحله به مرحله بازگشایی خواهند شدتهران-ایرنا- رییس اتاق اصناف تهران گفت: اصناف همکاری گسترده‌ای با ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتند زمان و ترتیب اولویت برای شروع فعالیت واحدهای صنفی پس از تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام خواهد شد.

تفویض صلاحیت اشرف غنی به امرالله صالح؛ 'توزیع زمین به مهاجران و هماهنگی با سازمان ملل'اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان طی فرمانی صلاحیت توزیع زمین برای مهاجران و بیجاشدگان داخلی، هماهنگی امور با سازمان ملل، نهادهای غیردولتی و جامعه مدنی را به امرالله صالح، معاون اول ریاست جمهوری تفویض کرده است. دقيقا يعني چي بیجاشدگان را خودش بیجا کرده در جاهای موردنیاز. زمین و پول هم می‌دهد. خدا بده برکت. کارخوبی کرده:مهاجران ازچندین سالیست که انتظارتوزیع زمین را میکشند؛ اینکاراگربه زودی شود خیلی بهتراست.

عقب‌نشینی کاخ سفید؛ دولت آمریکا استفاده از ماسک را توصیه می‌کنددر حالی که دونالد ترامپ پیشتر گفته بود ضرورتی به استفاده از ماسک وجود ندارد، اکنون احتمالا کاخ سفید در توصیه‌های جدید از مردم خواهد خواست تا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از ماسک استفاده کنند.

همه‌‌ دستگاه‌ها در برابر کرونا به یک اندازه مسئول هستند/ مردم برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر به صحنه بیایندیک نماینده مجلس گفت: علم پزشکی ربطی به سیاست و به مرزهای سیاسی ندارد بلکه یک عمل انسان دوستانه و نوع دوستانه است لذا انتظار داریم وزارت امور خارجه جدی‌تر حاضر شده و تجربیات کشورها در مقابله با کرونا را اعم از دانش، دارو و تجهیزات به داخل کشور انتقال دهد. پس دولت چیکارس گنده تر از دولت‌چیکارس تا کی مردم باید فقیر تر بشن ولی حضرات مفت خور دزد و تریاکی دست تو جیبشان نکنن تو نماینده مردم نیستی یه آدم منفعت طلب و ترسو و بزدل هستی

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از ۵۳ هزار نفر و جانباختگان به بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ نفر رسید🎥نتیجه آزمایش دوم ویروس کرونای ترامپ هم منفی شد آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان و ایران را در وب سایت یورونیوز بخوانید: ویروس_کرونا کووید_۱۹ تست_کرونا کاش رئیس جمهور ما بود