تمساح فیدل کاسترو مرد سوئدی را گاز گرفت

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از دو کورکودیلی که در دهه ۷۰ میلادی به فیدل کاسترو، رهبر فقید کوبا تعلق داشتند دست مردی سوئدی را که به داخل محل نگه‌داری آنها در اکواریومی در استکهلم فرو برده بود گاز گرفت به طوری که او برای مداوا راهی بیمارستان شد.

کورکودیلی که او را گاز گرفته یکی از دو تمساحی است که فیدل کاسترو در دهه ۷۰ میلادی به ولادیمیر شاتالوف، فضانورد روس، هدیه کرده بود.یوناس واستروم، مدیر این آکواریوم در استکهلم به یک رسانه محلی گفته تمساح هنگامی حمله کرده که مرد قربانی مشغول سخنرانی برای حاضران بوده و ناغافل دستش را درون سمت ممنوعه دیوار برده بوده است. به گفته او حاضران برای کنترل خون‌ریزی تا زمان رسیدن آمبولانس تلاش کرده‌اند.

به گفته آقای والستروم، این آکواریوم بنا دارد با مرور و بازبینی پروتکل‌های حفاظتی خود از وقوع دوباره چنین واقعه‌ای پیشگیری کند.این دو تمساح که یکی"کاسترو" و دیگری"هیلاری" نام دارند در سال ۱۹۷۸ از سوی فیدل کاسترو، رهبر کوبا، به ولادیمیر شاتالوف هدیه شده بودند اما بعد از این که جئه آنها بالغ و بسیار درشت شد آقای شاتالوف آنها را به باغ‌وحش مسکو هدیه کرد.

سپس باغ وحش مسکو در سال ۱۹۸۱ آنها را به این آکواریوم در استکهلم هدیه کرد چرا که در سوئد امکانات مناسب‌تری برای مراقبت از آنها وجود داشت. چهار سال پیش آقای والستروم، مدیر آکواریوم استکهلم، شخصا ۱۰ کورکودیل که همگی نوادگان این کاسترو و هیلادری بودند را به جزیره‌ای در کوبا منتقل کرد به این امید که به تکثیر این گونه نادر کمک کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

به تجارت‌ با هر کشوری که بخواهیم ادامه می‌دهیم/ در مقابل اقدامات خصمانه خویشتن‌داری نمی‌کنیمظریف: *به تجارت‌ با هر کشوری که بخواهیم ادامه می‌دهیم *کشتی انگلیسی برخی مقررات دریانوردی را نادیده گرفت و باید روند مربوطه را در نظام دادگاهی ما طی کند *در مقابل اقدامات خصمانه خویشتن‌داری نمی‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو در مورد حمله به مراکز حشد الشعبی: ایران در هیچ کجا مصون نیستنخست وزیر اسرائیل در مورد ارتباط کشورش با حملات 'مشکوک' به مراکز شبه‌نظامیان تحت حمایت ایران در عراق، با اظهار اینکه 'رژیم ایران اسرائیل را به نابودی تهدید می‌کند' گفته است که 'ایران در هیچ کجا مصون نیست' و اسرائیل هرکجا لازم باشد وارد عمل شده و خواهد شد. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، تلویحا دست داشتن این کشور در حمله به مراکز شبه‌نظامیان عراقی وابسته به دولت ایران را تایید کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی به «کشتار سگ‌ها» در تهران با بازداشت معترضین به پایان رسیدتجمع اعتراضی حامیان حقوق حیوانات که مقابل شهرداری تهران برگزار شده بود، به خشونت کشید و چندین نفر نیز بازداشت شدند. در پی انتشار فیلمی از «کشتار سگ‌ها با تزریق اسید» در کهریزک، جمعی از حامیان حقوق ح
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله به مراسم عروسی در کابل به 80 نفر رسیدسخنگوی وزارت کشور افغانستان از افزایش تعداد قربانیان حمله انتحاری سه روز پیش به یک مراسم عروسی در کابل به 80 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات ایرانیان مخالف حکومت ایران در سوئد در اعتراض به سفر ظریفتظاهرات گروهی از ایرانیان مقیم سوئد در اعتراض به سفر محمد‌جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، در دومین روز حضور وی، در مقابل وزارت خارجه سوئد، پارلمان و موسسه 'سیپریس' در روز چهارشنبه ۳۰ مرداد (۲۱ اوت) ادامه یافت. گفت‌وگو با مهرداد درویش‌پور
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افغانستان از کشورهای که به استقلال این کشور ارج‌ گذشتند تشکر کردحکومت افغانستان سه‌شنبه 20 اوت از کشور امارات متحده عربی که پرچم سه رنگ این کشور را در «برج خلیفه»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »