تمدید قرار بازداشت معلمان در تهران، بی خبری از بازداشتی‌های تجمع شیراز

13/03/1401 03:25:00 ب.ظ

در پی تداوم بازداشت فعالان صنفی در ایران شش تشکل صنفی- سندیکایی فرانسوی و سوئیسی ضمن اعلام حمایت از بازداشت شدگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که در روز جمعه ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ در مقابل مقر سازمان ملل متحد در ژنو یک تجمع ایستاده را برگزار خواهند کرد. معلمان

بعدازظهر روز دوازدهم خرداد ۱۴۰۱ «رسول بداقی» ساعاتی پیش در تماس تلفنی با خانواده از انتقال خود بند عمومی خبر داد. او درباره معلم بازداشت ... خواندن در ۶ دقیقه «رسول بداقی» ساعاتی پیش در تماس تلفنی با خانواده از انتقال خود بند عمومی خبر داد. او درباره معلم بازداشتی فرانسوی هم اعلام کرده است که وی را به بند دیگری منتقل کرده‌اند.

بعدازظهر روز دوازدهم خرداد ۱۴۰۱ «رسول بداقی» ساعاتی پیش در تماس تلفنی با خانواده از انتقال خود بند عمومی خبر داد. او درباره معلم بازداشتی فرانسوی هم اعلام کرده است که وی را به بند دیگری منتقل کرده‌اند. انتقال رسول بداقی به بند عمومی در حالی رخ داده است که رای محکومیت تازه او در دادگاه تجدیدنظر عینا تایید شده است.

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران در بیانیه‌ای ضمن اعلام انزجار از تایید عجولانه حکم رسول بداقی و محکومیت ۵ سال زندان و ۲ سال ممنوع‌الخروجی و ۲ سال خروج اجباری از تهران و استان‌های همجوار در دادگاه تجدید نظر نوشت: «انتظار دارد دیوان عالی کشور با ابطال چنین احکام ظالمانه‌ای بذر امید را در جامعه معلمان این سرزمین شکوفا سازند.»

تمدید قرار بازداشت سایر معلمان بازداشتی قرار بازداشت «جعفر ابراهیمی» بازرس شورای هماهنگی هم بدون زمان مشخص و بطور غیرقانونی تمدید شده است. بر اساس گزارش شورای هماهنگی، تمدید قرار این فعال صنفی شناخته شده در حالی انجام شده که با وجود اتمام بازجویی در هفته گذشته، بازجویی مجدد از او به قصد فشارهای بیشتر از سر گرفته شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

طالبان بیش از 100 نفر را به اتهام همکاری با «جبهه مقاومت» در پنجشیر بازداشت کردروزنامه «اطلاعات روز» افغانستان به نقل از منابع خود گزارش داد طالبان بیش از 100 نفر از باشندگان ولایت پنجشیر را به اتهام همکاری با «جبهه مقاومت ملی» که

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد

بازداشت چند «اخلالگر اقتصادی» در پی ممنوعیت «معامله فرداییِ طلا»پس از انتشار خبر ممنوعیت «معاملات فردایی» طلا در کنار ارز در ایران، پلیس امنیت اقتصادی از بازداشت دو نفر از «سرشاخه‌ها و اخلالگران» در این بازار خبر داد. تو زمان ۵ هزارتومنی هم یکی گرفت گفتش سلطلن ارزه دلار مال ایشون هستش اعدامش کرد دلار شد ۳۰ تومن این بخت برگشته هم کشته ۳۵ هزارتومنی میشه سلطان دلار که خاوری بود توسط اژه ای فراری شد، سلطان طلا هم سربار طلایی است !

استقبال رسمی اردوغان از شریف در آنکارانخست وزیر پاکستان با استقبال رسمی رئیس‌ جمهور ترکیه وارد مجتمع بش‌تپه در آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی

چهارده تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندچهارده تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند وزارت دفاع ملی ترکیه امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: 14 تروریست دیگر پ.ک.ک در چارچوب عملیات پنجه-قفل در شمال عراق از پای درآمدند.

جرم‌زدایی از مواد مخدر قوی برای مصرف شخصی در غرب کانادادولت کانادا با قبول درخواست مقام‌های استان بریتیش کلمبیا در غرب این کشور، داشتن و حمل مواد مخدر قوی از سوی شهروندان را تحت پیگرد قرار نمی‌دهد. این استان یکی از بزرگ‌ترین قربانیان مواد مخدر در کانادا به شمار می‌رود. برای غیر شخصی چطوری میشه ؟