تلویزیون دولتی روسیه: ولادیمیر پوتین و ابراهیم رئیسی هفته آینده در مسکو دیدار می‌کنند

26/10/1400 06:32:00 ب.ظ

🔺تلویزیون دولتی روسیه: ولادیمیر پوتین و ابراهیم رئیسی هفته آینده در مسکو دیدار می‌کنند ▪️دیدار روسای جمهوری این دو کشور همزمان با گفت‌وگوهای جمهوری اسلامی در وین برای احیای برجام صورت می‌گیرد که روسیه نیز در آن مشارکت دارد. ⬇️بیشتر بخوانید:

دیدار روسای جمهوری این دو کشور همزمان با گفت‌وگوهای جمهوری اسلامی و قدرت‌های بزرگ در وین برای احیای برجام صورت می‌گیرد که روسیه نیز در آن مشارکت دارد. سفر ابراهیم رئیسی به مسکو پس از سفر حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به چین و اعلام آغاز اجرای توافق ۲۵ با این کشور صورت می‌گیرد.

عدم شفاف‌سازی جمهوری اسلامی درباره محتوای این توافق سبب انتقادات گسترده‌ای در داخل و خارج از کشور شده است.

به باور برخی از کارشناسان، انتخاب شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان، به عنوان مقصد نخستین سفر خارجی توسط ابراهیم رئیسی جهت شرکت در نشست سازمان همکاری شانگهای به جای شرکت در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و تلاش‌های دولت وی برای نزدیکی به پکن و مسکو، حاکی از دوری گرفتن رئیسی از سیاست «نگاه به غرب» حسن روحانی و جایگزین کردن آن با سیاست «نگاه به شرق» است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

دولت ائتلافی بنت در اسرائیل تَحویل بگیرد رَفیق پوتین و آخوند قاتل با هم دیدار در جهت اَقتدار گرایی خواهند داشت دولت ائتلافی در اسرائیل بر روی بایدن و پوتین حَساب ویژه باز کرده 👎🏻 آقا وقتی قراره یه ملکی را بفروشند معمولا خریدار میاد نه اینکه فروشنده بلند بشه بره بفروشه و برگرده نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ترکمنچای_چینی

رئیسی قاتل داره بدو بدو میره روسیه و چینتا به عنوان نماینده خامنه‌ای‌جاکش، ایران رو بین‌شون تقسیم کنه. دل روسیه تا کنون به جنایتکاری به اسم سید علی خامنه ای خوش بود و به توسطش هم واقعا توانست کشور دارندهٌ بزرگترین منابع گازی جهان را عملاً از بازارهای بین المللی دور نگه دارد.حالا دکترای اکابرِ منتصب همان خیانتکارِ جنایتکار، که احمق‌تر از او هم هست ،به جمع وطنفروشان کهنه کار پیوسته!

ایرانیان در صدر خریداران مسکن در ترکیه در سال ۲۰۲۱ | DW | 14.01.2022اتباع ایرانی در ترکیه با خرید ۱۰ هزار و ۵۶ واحد مسکونی در صدر خریداران مسکن این کشور در سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. پس از آن نیز شهروندان عراقی با ۸ هزار و۶۶۱ و اتباع روسیه با ۵ هزار و ۳۷۹ واحد جای گرفته‌اند. اینا ریدن

کلاس تاریخ در روم باستان و نجوم در نزدیکی سیاره‌ها؛ تحصیل در متاورسشرکت‌کنندگان در کلاس تاریخ با استفاده از تجربه متاورس خواهند توانست به روم باستان یا اتاق بیضی شکل کاخ سفید (دفتر کار رئیس‌جمهوری آمریکا) بروند. آنها همچنین در کلاس نجوم و علوم می‌توانند سیاره‌های مختلف را در متاورس از نزدیک تماشا کنند.

تقابل روسیه و ناتو در اوکراین؛ تسهیل‌کننده یا مانع احیای برجام | DW | 15.01.2022مذاکرات ناتو و روسیه بر سر اوکراین بی‌نتیجه به پایان رسید. مقامات روسیه منتظر پاسخ رسمی آمریکا به پیشنهادات خود هستند. پیشنهاداتی که فراتر از ممانعت از الحاق اوکراین به بلوک غرب خواهان تغییرات در مناسبات کنونی است.

سفیر جدید آمریکا در اسرائیل: قطعا از شهرک‌نشین‌های یهودی دیدار نخواهم کردسفیر جدید آمریکا در اسرائیل روز جمعه تاکید کرد که در تلاش برای عدم التهاب بیشتر در اوضاع میدانی «به طور قطع از شهرک‌نشین‌های یهودی دیدار نخواهد کرد تا مانع از بروز تنش شود». اسرائیل به پایانت سلام کن.

دیدار ایران مقابل عراق با حضور زنان در ورزشگاه آزادی | DW | 15.01.2022تیم ملی فوتبال ایران در ادامه دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، در ۷ بهمن میزبان ملی‌پوشان عراق است. معاون رئیس‌جمهور ایران از حضور تماشاگران زن در ورزشگاه آزادی در چارچوب این بازی خبر داده است. روحانی میگفت؛ رئیسی میخواهد دیوار بکشد در خیابانها! من به رئیسی رأی دادم که دیوار بکشد، همین بود؟ رأیم را پس بدهید باید راه بندازم با پول رژیم سوئد ...

کرونا در تهران در وضعیت «ایستا» / درباره «اُمیکرون» ساده‌اندیشی نکنیمزالی: *نباید درباره «اُمیکرون» ساده اندیشی کنیم *در بخش بستری ۹ تا ۱۰ درصد نمونه های ارسالی اُمیکرون بودند *استان تهران حالت ایستایی دارد *شرایط کاهشی در تهران همانند هفته‌های گذشته دیده نمی‌شود *بیشترین مراجعات نیز بیماران با علایم خفیف‌تر هستند