تقی رحمانی: نرگس محمدی را با ضرب و شتم تبعید اجباری کرده‌اند | DW | 26.12.2019

05/10/1398 04:20 ب.ظ

همسر نرگس محمدی خبر می‌دهد که این زندانی سیاسی را بدون حکم، به اجبار و با خشونت فیزیکی به زنجان منتقل کرده‌اند. او می‌گوید علاوه بر ماموران امنیتی، رئیس زندان اوین هم در ضرب و شتم همسرش دخالت داشته است.

همسر نرگس محمدی خبر می‌دهد که این زندانی سیاسی را بدون حکم، به اجبار و با خشونت فیزیکی به زنجان منتقل کرده‌اند. او می‌گوید علاوه بر ماموران امنیتی، رئیس زندان اوین هم در ضرب و شتم همسرش دخالت داشته است. تقی رحمانی در کانال تلگرامی خود و در توییتر نوشت، همسرش با"تبعید اجباری" و بدون ابلاغ حکم به زنجان مخالف بوده و ماموران امنیتی و رئیس زندان به اعتراض او با"وحشی‌گری" پاسخ داده‌اند: «رئیس زندان چند بار نرگس محمدی را به دیوار...

تقی رحمانی در کانال تلگرامی خود و در توییتر نوشت، همسرش با"تبعید اجباری" و بدون ابلاغ حکم به زنجان مخالف بوده و ماموران امنیتی و رئیس زندان به اعتراض او با"وحشی‌گری" پاسخ داده‌اند: «رئیس زندان چند بار نرگس محمدی را به دیوار کوبیده و در جریان درگیری ماموران، دست‌های نرگس زخمی و همراه خون‌ریزی بوده است.»

خانم محمدی از شنبه ۳۰ آذر همراه با چهار زندانی دیگر، در همبستگی با خانواده‌های آسیب دیده از سیل و زلزله و اعتراضات آبان ماه، در دفتر زندان اوین تحصن کرده بود. این تحصن که قرار بود تا پنجشنبه ۵ دی، مصادف با چهلم جان‌باختگان اعتراضات اخیر ادامه یابد، ابتدا با پنج نفر شروع شد و سپس سه زندانی دیگر به آن پیوستند. مسئولان زندان اوین تحصن‌کنندگان را ممنوع الملاقات کرده و حق تماس تلفنی را از آنها گرفتند.نرگس محمدی، مادر دو فرزند، به آمبولی ریه و فلج عضلانی مبتلاست.

ادامه مطلب:
dw_persian »

خر خودتونید با این زندونییا گل خونه ای تون!😊 یعنی کیر تو آمریکا و اروپا که نشستن گوهی نمیخورن DW فارسی همسر نرگس محمدی خبر می‌دهد که این زندانی سیاسی را بدون حکم، به اجبار و با خشونت فیزیکی به زنجان منتقل کرده‌اند. او می‌گوید علاوه بر ماموران امنیتی، رئیس زندان اوین هم در ضرب و شتم همسرش دخالت داشته است.

نرگس محمدی 'به زندان زنجان منتقل شد'فعالان مدنی در ایران می‌گویند که نرگس محمدی از زندان اوین به زندان زنجان منتقل شده است. خانم محمدی جزو زندانیان سیاسی بود که برای گرامیداشت چهلم کشته‌شدگان اعتراضات اخیر بیانیه دادند. باز رژیم میخاد اینا را بکنه تو چشم ملت! جمعش کنید بابا!😐😐

محمدی: حرمت‌ها بین استرا و مسئولان استقلال شکسته شددروازه‌بان سابق تیم استقلال گفت: مربی و بازیکن خارجی عاشق چشم و ابروی ما ایرانی‌ها نیست که بیاید در غربت کار کند و پولش را هم دیر به دیر بگیرد.

معاون سپاه: آمریکا نمی‌گذارد اسرائیل را نابود کنیم | DW | 26.12.2019سردار حسین نجات می‌گوید در دهه چهارم جمهوری اسلامی این آمریکایی‌ها هستند که مانع 'نابودی اسرائیل' شده‌اند. مشاور نظامی خامنه‌ای نیز گفته راه کربلا باز شده و 'شهیدان مدافع حرم' در سوریه 'راه قدس' را باز می‌کنند. الدنگ ‌پوفیوز، معلومه بدجوری جنس ناب محمدی اینطوری پرت و پلا می‌گه. خود تو هم قبلا توسط ملایان و آخوندها باز شدی خبر نداری ! عجب روزگاری شده مردم ... خو امام زمان را برا چ موقعی لازم دارید؟ 😳 خو بکشیدش از چاه بیرون خو ‼️ 😂😂

سردودمان گورکانیان و نویسنده بی‌پیرایه | DW | 26.12.2019۴۸۹ سال پیش در چنین روزی ظهیرالدین محمد بابر در آگرای هند درگذشت. سرگذشت، هم از کارهای نیک خود و پدر و برادرانم می‌نویسم، هم از کارهای بد'.

گزارش تسنیم| 3 راهکار عملیاتی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، اگر دولت بخواهد!- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش تسنیم/ ۳ راهکار عملیاتی برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، اگر دولت بخواهد! با تمرکز بر ظرفیت اقتصادی کشورهای همسایه، صادرات مواد پتروشیمی و استفاده از توان صادراتی معادن می‌توان کاهش درآمدهای نفتی کشور را جبران و مشکل کسری بودجه دولت را هم حل کرد

محمدی: حرمت‌ها بین استرا و مسئولان استقلال شکسته شددروازه‌بان سابق تیم استقلال گفت: مربی و بازیکن خارجی عاشق چشم و ابروی ما ایرانی‌ها نیست که بیاید در غربت کار کند و پولش را هم دیر به دیر بگیرد.

نرگس محمدی، نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر که در زندان اوین تحصن کرده بود، چهارشنبه ۴ دی به زندان زنجان منتقل شد. صبح پنجشنبه همسر او در توییتر خبر داد که این انتقال با"ضرب و شتم و اجبار" توام بوده است.

تقی رحمانی در کانال تلگرامی خود و در توییتر نوشت، همسرش با"تبعید اجباری" و بدون ابلاغ حکم به زنجان مخالف بوده و ماموران امنیتی و رئیس زندان به اعتراض او با"وحشی‌گری" پاسخ داده‌اند: «رئیس زندان چند بار نرگس محمدی را به دیوار کوبیده و در جریان درگیری ماموران، دست‌های نرگس زخمی و همراه خون‌ریزی بوده است.»

خانم محمدی از شنبه ۳۰ آذر همراه با چهار زندانی دیگر، در همبستگی با خانواده‌های آسیب دیده از سیل و زلزله و اعتراضات آبان ماه، در دفتر زندان اوین تحصن کرده بود. این تحصن که قرار بود تا پنجشنبه ۵ دی، مصادف با چهلم جان‌باختگان اعتراضات اخیر ادامه یابد، ابتدا با پنج نفر شروع شد و سپس سه زندانی دیگر به آن پیوستند. مسئولان زندان اوین تحصن‌کنندگان را ممنوع الملاقات کرده و حق تماس تلفنی را از آنها گرفتند.نرگس محمدی، مادر دو فرزند، به آمبولی ریه و فلج عضلانی مبتلاست. او به اتهام تشکیل گروه لگام (کارزار لغو گام به گام اعدام) و "تبلیغ علیه نظام، اجتماع و تبانی و اقدام علیه امنیت ملی" به ۱۰ سال حبس قطعی محکوم شده و در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان اوین است.

این فعال مدنی که شش سال و هشت‌ماه از محکومیت ۱۰ ساله خود را گذرانده، طبق قانون می‌تواند به صورت مشروط آزاد شود، اما محمود بهزادی‌راد، وکیل مدافع او چند روز قبل اعلام کرد که با وجود موافقت وزارت اطلاعات، دادستانی تهران با آزادی یا مرخصی خانم محمدی مخالفت کرده است.

تقی رحمانی، فعال سیاسی که خود ۱۴ سال در زندان‌های جمهوری اسلامی بوده، هفت سال است همسرش را ندیده و با فرزندانش در فرانسه زندگی می‌کند.