محمدی: حرمت‌ها بین استرا و مسئولان استقلال شکسته شد

05/10/1398 12:47 ب.ظ

این استقلال پتانسیل قهرمانی را دارد محمدی: حرمت‌ها بین استرا و مسئولان استقلال شکسته شد

دروازه‌بان سابق تیم استقلال گفت: مربی و بازیکن خارجی عاشق چشم و ابروی ما ایرانی‌ها نیست که بیاید در غربت کار کند و پولش را هم دیر به دیر بگیرد. با رفتاری که استراماچونی با استقلال انجام داد موافق هستید؟ به هر حال ایشان یک مربی حرفه‌ای است و تمام قوانین بین المللی را می‌داند. مربی و بازیکن خارجی عاشق چشم و ابروی ما ایرانی‌ها نیست که بیاید در غربت کار کند و پولش را هم دیر به دیر بگیرد.

او کارش را انجام می‌دهد و پولش را هم به موقع می‌خواهد. او چند بار به مدیران استقلال پیغام داده بود که شاید اتفاقات بدی بیفتد اما ظاهرا آنها زیاد برایشان حرفهای استراماچونی مهم نبود در نهایت هم استقلال به وعده‌اش عمل کرد.با این اتفاقاتی که افتاد و حرمت‌ها بین وی و مسئولان استقلال شکسته شد بعید به نظر می‌رسد که این مربی دوباره به ایران بازگردد. هر روز که رسانه‌ها را رصد می‌کنم یا وی در حال بیانیه دادن است یا مسئولان استقلالاین یعنی عمق فاجعه درست در زمانی که استقلال نیاز به مدیر دارد و فصل نقل و انتقالات است هیچ کس بالای سر این تیم نیست. من اعتقاد دارم اگر قرار است یک مدیر به استقلال بیاید باید یک مدیر جوان راس کار باشد زیرا هم انگیزه دارد و هم اینکه دنبال پیشرفت است. امیدوارم هر چه زودتر شرایط استقلال درست شود.

فتح‌اله زاده هم به عنوان عضو هیات مدیره استقلال انتخاب شد؟

ادامه مطلب:
ilnanews »

دیر آمدی ای نگار سرمست زودت ندهیم دامن از دست

زندی: هر مربی جای استراماچونی بیایدکارسختی داردهافبک سابق استقلال می گوید رابطه خوبی بین استراماچونی و مدیران استقلال نبوده است و همین مساله جدایی سرمربی ایتالیایی را رقم زده است.

نرگس محمدی 'به زندان زنجان منتقل شد'فعالان مدنی در ایران می‌گویند که نرگس محمدی از زندان اوین به زندان زنجان منتقل شده است. خانم محمدی جزو زندانیان سیاسی بود که برای گرامیداشت چهلم کشته‌شدگان اعتراضات اخیر بیانیه دادند. باز رژیم میخاد اینا را بکنه تو چشم ملت! جمعش کنید بابا!😐😐

مدارس شهر قم روزهای چهارشنبه وپنج شنبه تعطیل شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم گفت: مدارس شهرهای قم وقنوات روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 4 و 5 دی ماه تعطیل شد.

شاهزاده رضا پهلوی خواستار محاکمه خامنه‌ای در دادگاه کیفری بین المللی شددر پی انتشار گزارش‌های هولناکی مبنی بر کشته شدن 1500 تن از تظاهرکنندگان اعتراضات آبان‌ماه امسال توسط دقیقا همان انتظاری که از وکیل_ملت داریم ... حمایت همه جانبه از مردم و پیگیری از طریق مجامع جهانی ...👍 🖕 خاک بر سر شما وهابیا که دست به دامن این عنتر شدید. این هنوز پول توجیبی از مادرش میگیره.

اولین محموله پانسمان میپلکس بعد از تحریم‌ها وارد ایران شد/ دپوی بیشتر و توزیع کمتر داروهای وارداتی به دلیل شرایط کشور/توزیع بی‌برنامه دارو، سنجیده‌ نیسترئیس سازمان غذا و دارو در گفت‌وگو با ایلنا: اولین محموله پانسمان میپلکس بعد از تحریم‌ها وارد ایران شد/ دپوی بیشتر و توزیع کمتر داروهای وارداتی به دلیل شرایط کشور/توزیع بی‌برنامه دارو، سنجیده‌ نیست

به گزارش ایلنا، محمد محمدی دروازه‌بان سابق تیم استقلال می‌گوید مربیان و بازیکنان خارجی برای پول به ایران می‌آیند و وقتی دستمزد آنها عقب می‌افتد واکنش نشان می‌دهند. محمدی همچنین معتقد است اگر استقلال شرایطش مناسب شود می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد.حرف شما درست است استقلال باید هر چه زودتر به شرایط خوب یک ماه پیش خود بازگردد زیرا که اگر همین طور امتیاز از دست بدهد در نیم فصل دوم و در کوران بازی‌ها شرایطش سخت‌تر خواهد شد.

با رفتاری که استراماچونی با استقلال انجام داد موافق هستید؟

به هر حال ایشان یک مربی حرفه‌ای است و تمام قوانین بین المللی را می‌داند. مربی و بازیکن خارجی عاشق چشم و ابروی ما ایرانی‌ها نیست که بیاید در غربت کار کند و پولش را هم دیر به دیر بگیرد. او کارش را انجام می‌دهد و پولش را هم به موقع می‌خواهد. او چند بار به مدیران استقلال پیغام داده بود که شاید اتفاقات بدی بیفتد اما ظاهرا آنها زیاد برایشان حرفهای استراماچونی مهم نبود در نهایت هم استقلال به وعده‌اش عمل کرد.با این اتفاقاتی که افتاد و حرمت‌ها بین وی و مسئولان استقلال شکسته شد بعید به نظر می‌رسد که این مربی دوباره به ایران بازگردد. هر روز که رسانه‌ها را رصد می‌کنم یا وی در حال بیانیه دادن است یا مسئولان استقلالاین یعنی عمق فاجعه درست در زمانی که استقلال نیاز به مدیر دارد و فصل نقل و انتقالات است هیچ کس بالای سر این تیم نیست. من اعتقاد دارم اگر قرار است یک مدیر به استقلال بیاید باید یک مدیر جوان راس کار باشد زیرا هم انگیزه دارد و هم اینکه دنبال پیشرفت است. امیدوارم هر چه زودتر شرایط استقلال درست شود.

فتح‌اله زاده هم به عنوان عضو هیات مدیره استقلال انتخاب شد؟

نظری در این باره ندارم تصمیمی بوده که اعضای هیات مدیره و وزارت ورزش و جوانان در این باره گرفته است و خود آنها باید پاسخگوی این تصمیمات باشند.حسین حسینی در نیم فصل اول شرایط خوبی داشت فکر می‌کنم هنوز هم جای پیشرفت دارد. وی جوان است و حالاحالا می‌تواند درون دروازه استقلال بهترین بازی‌ها را انجام دهد در ضمن اویک مربی خوب به نام بهزاد غلامپور را دارد که من سال‌ها با وی کار کردم. مطمئن هستم روزی حسینی دروازه‌بان تیم ملی خواهد شد.کار سخت است اما غیرممکن نیست زیرا که بهترین تیمی که در حال حاضر بهترین فوتبال را به نمایش می‌گذارد استقلال است. این استقلال پتانسیل قهرمانی را دارد.