تعلیق دسترسی روسیه به خدمات بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی از تعلیق دسترسی روسیه به کلیه خدمات این موسسه به دلیل حمله به اوکراین خبر داد.

سخنگوی بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اعلام کرد که دسترسی روسیه به کلیه خدمات این موسسه به دلیل حمله به اوکراین به حالت تعلیق درآمده است.

وی ضمن تاکید بر پیگیری تمامی تحریم‌ها علیه بانک مرکزی روسیه، خاطرنشان کرد: از بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی نمی‌توان برای دور زدن تحریم‌های بانک مرکزی روسیه استفاده کرد. این سخنگو همچنین افزود که در راستای این تصمیم، بانک روسیه قادر به دسترسی به خدمات بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی نخواهد بود و نمی‌تواند در جلسات و سایر فعالیت‌های موسسه شرکت کند.

گفتنی است بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی از موسسات پولی بین‌المللی در سال 1930 در شهر بازل سوئیس تاسیس شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، کمیته صدور مجوز فدراسیون ایران را تعلیق کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فعالیت کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال ایران تعلیق شدکمیته صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال ایران تعلیق شد با تصمیم کارگروه صدور مجوز حرفه‌ای AFC، فعالیت کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال ایران به حالت تعلیق درآمد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ بیش از ۳۵ هزار غیرنظامی از شهرهای بزرگ تخلیه شدندخبرگزاری‌های بین‌المللی از تشدید درگیری‌ها در اطراف کی‌یف و نیز پیشروی نیروها و تانک‌های ارتش روسیه به سمت پایتخت اوکراین خبر می‌دهند. جزئیات بیشتر🔽 ...و اوکراین، بربادرفت... خدایا خودت کمک کن ب این مردم ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا تحریم‌های بیشتری علیه روسیه و بلاروس وضع کردهمزمان با چهاردهمین روز حمله نظامی روسیه به اوکراین، کمیسیون اروپا اعلام کرد که چهارده الیگارش دیگر را تحریم و رابطه با بانک مرکزی و بانک‌های مهم بلاروس را قطع می‌کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اولیانوف: روسیه مذاکرات وین را تحت الشعاع قرار نداده استنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی تصریح کرد که روسیه مذاکرات بر سر احیای برجام در وین را تحت الشعاع قرار نداده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »