تعلیق زن سفیدپوست آمریکایی از کار بدلیل اتهامات نژاپرستانه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایمی کوپر زن سفیدپوستی که بدروغ در تماس با پلیس مرد سیاه پوستی را متهم کرد که او را تهدید به مرگ می کند از کار خود تعلیق شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ایمی کوپر، زن سفیدپوست آمریکایی که بدلیل هشدارهای مرد سیاه پوست آمریکایی مبنی بر بستن قلاده سگش با پلیس تماس گرفته بود، سه شنبه از کارش تعلیق شد.

اما زن سفیدپوست، ایمی کوپر، با پرخاش به مرد سیاهپوست می گوید که با پلیس تماس می گیرد و می گوید یک مرد «آفریقایی‌‌ـآمریکایی» او را تهدید به مرگ می کند. ایمی کوپر برای موسسه مالی فرانکلین تمپلتون کار می کرد این کمپانی اعلام کرد که تا پایان تحقیقات کامل، کارمند خود را تعلیق می کند چرا که «نژادپرستی هیچ جایی»‌ در قوانین این شرکت ندارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب چرا؟ مگه این سفید پوستان صاحب این زمین و آسمان نیستند سرمایه دار سفید بانک دار سفید میلیاردر سفید شما یک زرد و سرخ پوست یا چهره معروف دیدی ؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در خوزستان؛ ۴۵ نفر از کارکنان اورژانس دست از کار کشیدند۴۵ کارمند اورژانس خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدشان از سوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول دست از کار کشیدند. اغلب کارکنان معترض اورژانس از کارمندان سه شهر شوش و گتوند و ذزفول هستند که جزو شهرهایی به شمار می‌آیند که از نظر دولت ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

«مصونیت مضاعف»؛ افزایش امیدواری‌ها در فرانسه به پایان همه‌گیری کرونافرضیه وجود «مصونیت مضاعف» در برابر ویروس جدید کرونا پیش از این از سوی دانشمندان آمریکایی در مقاله‌ای در نشریه علمی «سل» مطرح شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تایلند با آزمایش واکسن کرونا روی میمون‌ها وارد رقابت واکسن‌سازی شدفناوری تازه‌ای که تا پیش از این در ساخت واکسن به کار نرفته، کدهای ژنتیکی را از دی‌ان‌ای به سلول‌ منتقل کرده، اطلاعات ژنتیکی لازم را برای ساخت پادتن به بدن می‌رساند. لعنت به سیستمی که آزمایش روی حیوانات را اخلاقی و موجه می‌داند، هنوز نفهمیدند منشا سارس۲ همین کثافتکاری‌ها و سوءاستفاده از حیوانات بوده؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح ترافیک در تهران از فردا اجرا می‌شودقرار است طرح‌های ترافیکی در تهران پس از ۵۲ روز دوباره از فردا (سه‌شنبه) در تهران اجرایی شود؛ آن هم با سبک و سیاق کرونایی و بر اساس ساعت کار کارمندان.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس یازدهم ایران؛ 4 کاندیدای ریاستفردا مجلس یازدهم ایران در حالی کار خود را آغاز می‌کند که 4 نفر از نمایندگان برای ریاست قوه مقننه نامزد شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی مجلس کفتارها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه تمرین های فضانوردان آمریکایی در آستانه پرتاب تاریخی به فضاداگ هرلی و باب بنکن، دو فضانورد آمریکایی که قرار است چهارشنبه از فلوریدا به مدار زمین سفر کنند، مرحله دیگری از تمرین های نهایی خود را انجام داده اند. سازمان ملی هوا-فضای آمریکا، ناسا اعلام کرد که این دو یکشنبه با پوشیدن لباس های فضانوردی جدید، در داخل فضاپیمای دراگون تمرین کردند. داگ هرلی و باب بنکن نخستین فضانوردان آمریکایی هستند که پس از نه سال وقفه از خاک آمریکا به فضا پرتاب می شوند. بسیار عالی. امیدوارم موفق شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »