تعطیلی مجدد مدارس تهران به علت آلودگی هوا طی یک هفته

02/03/1401 09:43:00 ب.ظ

دولت ایران اعلام کرد تمام مدارس استان تهران فردا سه‌شنبه به دلیل افزایش آلودگی هوا تعطیل خواهند بود. - خبرگزاری آناتولی

دولت ایران اعلام کرد تمام مدارس استان تهران فردا سه‌شنبه به دلیل افزایش آلودگی هوا تعطیل خواهند بود. - خبرگزاری آناتولی 23.05.

2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی عابد ملکی٬ معاون عمرانی استانداری تهران اظهار داشت: با توجه به ورود توده گردوغبار از غرب ایران و پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر قرار گرفتن وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم، همه مدارس استان فردا (سه‌شنبه) در همه مقاطع تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، وی همچنین گفت: با توجه به فصل امتحانات زمان امتحان روز سه‌شنبه سوم خرداد ماه به زمان دیگری موکول شود. این محدودیت فقط در زمینه فعالیت مدارس است و فعالیت همه ادارات به قوت خود باقی خواهد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

زبان فرانسه از سال آینده تحصیلی به دروس آموزش مدارس ایران افزوده می‌شودآموزش زبان فرانسه از پایه هفتم آغاز خواهد شد و دانش‌آموزان در کنکور سراسری زبان فرانسه را امتحان خواهند داد

سفر شولتس به آفریقا؛ آلمان به دنبال جایگزینی برای گاز روسیه | DW | 23.05.2022صدراعظم آلمان در پی یافتن جایگزینی برای گاز روسیه راهی آفریقا شده است. جنگ اوکراین اروپا را برای رسیدن به منابع گاز کشورهای آفریقایی به تکاپو انداخته، اما چین پیشاپیش در بازار گاز این کشورها جای پای خود را محکم کرده است. درود بر چین کشور صلح دوست وانسان پرور لعنت بر ژرمنهای شرور وانگلوساکسونهای شرور ومتجاوز وادم کش وقتل عام گران تاریخ این کشورهای شرور موردلعن ونفرین خداوند است نابودی اینها را خداوند زودتر برساند این ستم کاران ودسیسه کاران وقتل عام گران را هر چه زودتر باید اقدام کند چون امسال زمستان یخ شان میزند، افغان ها واری آموخته به سوختاندن و دود تیر های کهنه وسایط نیستن.

جدال مرگ و زندگی بانوی فاتح اورست؛ ' گریه می‌کردم تا به تنهایی به قله رسیدم'الهام رمضانی بانوی فاتح اورست: *' گریه می‌کردم تا به تنهایی به قله رسیدم' *۲ سال برنامه‌ریزی کردم *تجربه صعود نداشتم *گزینه‌ی برگشت وجود نداشت *صعود برای بانوان مشکلی ندارد *پس از صعود به دماوند گفتم که باید اورست را فتح کنی!

آمار مبتلایان روزانه به کرونا در ترکیه به زیر 1000 نفر کاهش یافتشمار مبتلایان روزانه به ویروس کرونا در ترکیه طی 24 ساعت گذشته به زیر 1000 نفر کاهش یافت. - خبرگزاری آناتولی

بایدن: اگر چین به تایوان حمله کند، به آن پاسخ نظامی خواهیم دادبایدن: اگر چین به تایوان حمله کند، به آن پاسخ نظامی خواهیم داد جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با کیشیدا فومیو، نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که اگر چین به تایوان حمله کند، امکان دارد برای دفاع از تایوان مداخله نظامی کنند.

سرباز روس به جرم ارتکاب جنایت جنگی در اوکراین به حبس ابد محکوم شددادگاهی در اوکراین، یک سرباز روس را به جرم ارتکاب جنایت جنگی و قتل یک شهروند غیرنظامی اوکراینی به حبس ابد محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی