تعطیلی یک‌هفته‌ای برخی اماکن در تهران/تذکر کتبی و شفاهی به ۱۰ مرکز متخلف

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک هفته محدودیت کرونایی در تهران کدام مراکز تعطیل می‌شوند؟ *باشگاه‌های ورزشی *مراکز تفریحی *باغ‌وحش‌ها *مراکز آبی *شهربازی‌ها *استخرهای سرپوشیده *باشگاه‌های بدنسازی *کافی‌شاپ‌ها *چای‌خانه‌ها و تالارهای پذیرایی

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گودرزی با اشاره به محدودیت‌های جدید که قرار است در تهران برای پیشگیری از انتقال کرونا اتخاذ شود، گفت: روز گذشته تصمیماتی اتخاذ و اعلام شد که باشگاه‌ها ورزشی، ورزش‌های پر مواجهه مانند کشتی و ...، مراکز تفریحی، آبی، باغ‌وحش‌ها، شهربازی و استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های بدن‌سازی، کافی‌شاپ‌ها، کافه‌ها، چای‌خانه‌ها و تالارهای پذیرایی حق فعالیت ندارند و برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی و مذهبی و همایش‌ها از تاریخ ابلاغ مصوبه که امروز است، به مدت یک هفته ممنوع است.

گودرزی ادامه داد: البته این موضوع شامل حال تمام مغازه‌هایی که در آن مراکز وجود دارند، نمی‌شود. ممکن است در پاساژی ۸۰ درصد مراکز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و ۱۰ درصدشان رعایت نکنند. البته ما تذکر دادیم که حتما باید پروتکل‌های بهداشتی به‌ویژه بحث استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و در غیر این صورت بعد از ۲۴ ساعت پلمب می‌شوند.

گودرزی با بیان اینکه اولین بار است که به این مراکز تذکر داده‌ایم، ادامه داد: دیروز با این ۱۰ مرکز جلسه گذاشتیم و تذکر لسانی و مکتوب دادیم و اگر رعایت نکنند، دیگر تذکر دومی وجود نخواهد داشت و تعطیل می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گلایه از وزارت بهداشت به دلیل تعطیلی مراکز ورزشی/ آخرین وضعیت پیمان فخری و حسین نوریسرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: به غیر از دو فوتبالیست، حال باقی فوتبالیست‌های مبتلا به کرونا خوب است سرمربی تیم ملی سابر در بیمارستان مسیح دانشوری بستری است حسین نوری کشتی‌گیر مبتلا به کرونا بهبودی کامل یافته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات کارگران جنسی در آلمان به علت تعطیلی عشرتکده‌ها | DW | 12.07.2020پس از شیوع کرونا و بر اساس تصمیم دولت آلمان، کلوپ‌های شبانه و عشرتکده‌های این کشور به حالت تعطیل در آمدند. چهار ماه از تعطیلی عشرتکده‌ها می‌گذرد. همین موضوع ناخشنودی کارگران جنسی و صاحبان عشرتکده‌ها را در پی داشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فعالیت برخی مشاغل در تهران به مدت یک هفته تعطیل شدتعداد روزانه قربانیان شیوع ویروس جدید کرونا در ایران روز دوشنبه برای دومین بار بیش از ۲۰۰ نفر بود. بنا به آمار رسمی تاکنون ۱۳ هزار و ۳۲ نفر در ایران بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تروریست پ.ک.ک تسلیم شده به نیروهای امنیتی ترکیه: از پیوستن به این گروه پشیمانم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب: نمایندگان جو زده نشوند/توهین به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیستهمه در مقابل دشمن یک صدا باشیم | حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی: مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید مقابل دشمن یک صدا باشیم
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دو مامور اطلاعاتی پیشین فرانسه به جرم جاسوسی برای چین به زندان محکوم شدنداین دو مامور، اطلاعات محرمانۀ اداره کل امنیت خارجی فرانسه را در اختیار پکن می‌گذاشتند و بر این اساس به اتهام‌ «تحویل اطلاعات به یک قدرت خارجی و حمله به منافع اساسی ملی» محاکمه شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »