تظاهرات بزرگ در موریس علیه نشت نفت و مرگ دلفین‌ها - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تظاهرات بزرگ در موریس علیه نشت نفت و مرگ دلفین‌ها

بسیاری خواستار استعفای دولت شدند و تی شرت هایی به تن کرده بودند که بر آن نوشته بود: "کشورم را دوست دارم. از دولتم سرافکنده ام."روز ۲۵ ژوئیه با برخورد یک کشتی ژاپنی به یک تپه مرجانی حدود هزار تن نفت به یک ناحیه تحت حفاظت حیات وحش ریخت.

بسیاری از مردم این جزیره معتقدند دولت می توانست برای جلوگیری از این نشت بیشتر بکوشد. همچنین از تصمیم غرق کردن عمدی بخشی از کشتی در پی دو تکه شدن آن انتقاد شده است. در تظاهرات روز شنبه یک زن به یاسین محبوت خبرنگار بی بی سی گفت: "من اینجا آمده ام چون ما خواهان روشن شدن حقیقت هستیم." "وقتی کشتی به سواحل ما نزدیک شد مقام ها هیچ کاری نکردند - برای ۱۲ روز تا زمان نشت نفت هیچ کاری نکردند و حالا هزاران نفر تحت تاثیر قرار گرفته اند."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آفریقای جنوبی؛ ابتلای 2858 نفر در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 112 بیمار در شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: موضع اتحادیه اروپا در قبال فعالیت‌مان در مدیترانه شرقی صمیمی نیستمعاون رئیس‌جمهور ترکیه موضع اتحادیه اروپا در قبال فعالیت‌های آنکارا در فلات قاره‌ای خود در مدیترانه شرقی را «فاقد صمیمیت» خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه عرب بر اهمیت نقش روسیه در برقراری آرامش در منطقه تاکید کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس🔺دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس ⚡️مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا توصیه می‌کند که بازگشایی مدارس باید با پیروی از رفتارهایی که از شیوع کووید۱۹ پیشگیری می‌کنند، همراه باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »