فرانسه, نژادپرستی, آمریکا, اعتراض, تظاهرات, ژنو, سوئيس, فرانسه, فلوید

فرانسه, نژادپرستی

تظاهرات مردم فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی در آمریکا

تظاهرات مردم #فرانسه و سوئیس علیه #نژادپرستی در #آمریکا

10/06/2020 12:08:00 ق.ظ

تظاهرات مردم فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی در آمریکا

تظاهرات کنندگان در فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده آمریکا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

09.06.2020پاریس/خبرگزاری آناتولیگروهی از شهروندان فرانسه امروز در اعتراض به تبعیض نژادی و محکومیت رفتار خشونت‌آمیز پلیس آمریکا٬ در پاریس و بسیاری دیگر از شهرهای این کشور تظاهرات کردند.معترضان که در میدان جمهوری در پاریس جمع شده بودند٬ با سر دادن شعار «زندگی سیاه‌پوستان ارزش دارد» به خشونت پلیس و نژاد‌پرستی اعتراض کردند.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران سرلشکر سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

آن‌ها به احترام جورج فلوید شهروند آفریقایی تبار آمریکا٬ 8 دقیقه 46 ثانیه سکوت کردند.بیش از 10 هزار نفر نیز در تظاهرات علیه نژادپرستی در شهر ژنو سوئیس شرکت کردند. یکی از شعارهای شرکت کنندگان در تظاهرات ژنو «بدون عدالت صلحی در کار نیست» بود.گفتنی است درک شووین، مامور پلیس ایالت مینه‌سوتا آمریکا روز در تاریخ 25 می سال جاری هنگام بازداشت جورج فلوید، شهروند سیاهپوست این کشور به اتهام استفاده از اسناد جعلی با قرار دادن زانویش بر روی گردن فلوید باعث مرگ وی شد. شووین به همراه سه مامور دیگر از شغل خود اخراج و سپس بازداشت شده‌اند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

روز جهانی اقیانوس؛ انداختن ماسک در آب در فرانسه جریمه خواهد داشتسالانه ۱۳ میلیون تن پلاستیک به اقیانوس‌ها ریخته می‌شود و نیمی از پلاستیک‌های تولید شده در سطح جهان برای اقلام یکبار مصرف است. 🥰

تظاهرات علیه نژادپرستی در بریتانیا؛ مدونا به جمع معترضان در لندن پیوست🎥معترضان به نژادپرستی در بریستولِ بریتانیا مجسمه تاجر برده در قرن هفدهم میلادی را پائین آوردند اعتراض ات_علیه_ نژادپرستی بیشتر بخوانید: یکبار به نام عسگری و یک بار با نام طاهری از او یاد میشود، زندانی سابق در امریکا.

تولید پارچه خود‌تمیز شونده و ضد کرونا در فرانسهآزمایش‌هایی که در لابراتوارهای مستقل آمریکا یی و اسپانیایی به روی این پارچه انجام شده کارایی آن را در مقابله با ویروس کرونا به اثبات رسانده است. احزنت

کرونا در فرانسه جان 87 مبتلای دیگر را گرفت

اردوغان: در زمینه بهداشت «وادی بهداشت» را در آنکارا تاسیس خواهیم کرداردوغان: در زمینه بهداشت «وادی بهداشت» را در آنکارا تاسیس خواهیم کرد 🛑رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: حفتر هر لحظه ممکن است از روند انتقالی در لیبی اخراج شود، تحولات نشانگر این واقعیت است. ◀️ پس از تماس تلفنی با ترامپ درباره روند انتقالی لیبی ممکن است دوره جدیدی میان ایالات متحده و ترکیه آغاز شود.

زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار کرونا در استان/ یزد، ابرکوه و میبد در وضعیت هشدارمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: افزایش خفیف موارد مبتلا به کرونا در بیمارستان زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار را در این استان به صدا درآورده است.