تظاهرات مردم فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی در آمریکا

10/06/2020 12:08:00 ق.ظ

تظاهرات مردم #فرانسه و سوئیس علیه #نژادپرستی در #آمریکا

فرانسه, نژادپرستی

تظاهرات مردم فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی در آمریکا

تظاهرات کنندگان در فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده آمریکا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

09.06.2020پاریس/خبرگزاری آناتولیگروهی از شهروندان فرانسه امروز در اعتراض به تبعیض نژادی و محکومیت رفتار خشونت‌آمیز پلیس آمریکا٬ در پاریس و بسیاری دیگر از شهرهای این کشور تظاهرات کردند.معترضان که در میدان جمهوری در پاریس جمع شده بودند٬ با سر دادن شعار «زندگی سیاه‌پوستان ارزش دارد» به خشونت پلیس و نژاد‌پرستی اعتراض کردند.

آن‌ها به احترام جورج فلوید شهروند آفریقایی تبار آمریکا٬ 8 دقیقه 46 ثانیه سکوت کردند.بیش از 10 هزار نفر نیز در تظاهرات علیه نژادپرستی در شهر ژنو سوئیس شرکت کردند. یکی از شعارهای شرکت کنندگان در تظاهرات ژنو «بدون عدالت صلحی در کار نیست» بود.گفتنی است درک شووین، مامور پلیس ایالت مینه‌سوتا آمریکا روز در تاریخ 25 می سال جاری هنگام بازداشت جورج فلوید، شهروند سیاهپوست این کشور به اتهام استفاده از اسناد جعلی با قرار دادن زانویش بر روی گردن فلوید باعث مرگ وی شد. شووین به همراه سه مامور دیگر از شغل خود اخراج و سپس بازداشت شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روز جهانی اقیانوس؛ انداختن ماسک در آب در فرانسه جریمه خواهد داشتسالانه ۱۳ میلیون تن پلاستیک به اقیانوس‌ها ریخته می‌شود و نیمی از پلاستیک‌های تولید شده در سطح جهان برای اقلام یکبار مصرف است. 🥰

تظاهرات علیه نژادپرستی در بریتانیا؛ مدونا به جمع معترضان در لندن پیوست🎥معترضان به نژادپرستی در بریستولِ بریتانیا مجسمه تاجر برده در قرن هفدهم میلادی را پائین آوردند اعتراض ات_علیه_ نژادپرستی بیشتر بخوانید: یکبار به نام عسگری و یک بار با نام طاهری از او یاد میشود، زندانی سابق در امریکا.

تولید پارچه خود‌تمیز شونده و ضد کرونا در فرانسهآزمایش‌هایی که در لابراتوارهای مستقل آمریکا یی و اسپانیایی به روی این پارچه انجام شده کارایی آن را در مقابله با ویروس کرونا به اثبات رسانده است. احزنت

کرونا در فرانسه جان 87 مبتلای دیگر را گرفت

اردوغان: در زمینه بهداشت «وادی بهداشت» را در آنکارا تاسیس خواهیم کرداردوغان: در زمینه بهداشت «وادی بهداشت» را در آنکارا تاسیس خواهیم کرد 🛑رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: حفتر هر لحظه ممکن است از روند انتقالی در لیبی اخراج شود، تحولات نشانگر این واقعیت است. ◀️ پس از تماس تلفنی با ترامپ درباره روند انتقالی لیبی ممکن است دوره جدیدی میان ایالات متحده و ترکیه آغاز شود.

زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار کرونا در استان/ یزد، ابرکوه و میبد در وضعیت هشدارمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: افزایش خفیف موارد مبتلا به کرونا در بیمارستان زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار را در این استان به صدا درآورده است.

تظاهرات کنندگان در فرانسه و سوئیس علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده آمریکا اعتراض کردند.Aa جنجال تصاویر منتشر شده از چند ماسک و دستکش پلاستیکی یکبار مصرف در دریا، دولت فرانسه اعلام کرد از این پس افرادی که این اشیا را روی زمین بیاندازند، جریمه می‌شوند.Aa مدونا، خواننده مطرح آمریکایی که از او به نام «ملکه پاپ» یاد می‌شود در تظاهرات اعتراضی روز شنبه ششم ماه ژوئن در لندن حضور یافت.با استفاده از این پارچه‌ها می‌توان سالن‌های سینما و دیگر اماکن نمایشی را تنها با روشن کردن تعدادی لامپ دارای نور فرابنفش میان دو سانس برای تماشاگران از ویروس ایمن کرد.

09.06. برون پوارسون، معاون وزیر محیط زیست فرانسه گفت که جریمه بر زمین انداختن ماسک و دستکش یکبار مصرف ۶۸ یورو خواهد بود و در صورت تکرار تا ۱۳۵ و بسته به مورد تا حداکثر ۷۵۰ یورو نیز افزایش می‌یابد.2020 پاریس/خبرگزاری آناتولی گروهی از شهروندان فرانسه امروز در اعتراض به تبعیض نژادی و محکومیت رفتار خشونت‌آمیز پلیس آمریکا٬ در پاریس و بسیاری دیگر از شهرهای این کشور تظاهرات کردند. او برنده ۷ جایزه گرمی و ۲ جایزه گولدن گلوب است که یکی برای بازی در فیلم اویتا است. معترضان که در میدان جمهوری در پاریس جمع شده بودند٬ با سر دادن شعار «زندگی سیاه‌پوستان ارزش دارد» به خشونت پلیس و نژاد‌پرستی اعتراض کردند.» «عملیات دریای پاک» هشدار آلودگی اقیانوس را یک هفته پیش یک سازمان مردم‌نهاد طرفدار محیط زیست در فرانسه داد. آن‌ها به احترام جورج فلوید شهروند آفریقایی تبار آمریکا٬ 8 دقیقه 46 ثانیه سکوت کردند.

بیش از 10 هزار نفر نیز در تظاهرات علیه نژادپرستی در شهر ژنو سوئیس شرکت کردند. ژوفره پلتیه، یکی از بنیانگذاران این گروه به یورونیوز گفت: «این تازه آغاز کار ماست. هم‌رسانی این مطلب:. یکی از شعارهای شرکت کنندگان در تظاهرات ژنو «بدون عدالت صلحی در کار نیست» بود. گفتنی است درک شووین، مامور پلیس ایالت مینه‌سوتا آمریکا روز در تاریخ 25 می سال جاری هنگام بازداشت جورج فلوید، شهروند سیاهپوست این کشور به اتهام استفاده از اسناد جعلی با قرار دادن زانویش بر روی گردن فلوید باعث مرگ وی شد.» ماسک‌ها چگونه سر از دریا در می‌آورند؟ پلتیه به یورونیوز چنین توضیح داد که اگر زباله به طور صحیح در سطل آشغال ریخته نشود و آن را در خیابان یا پیاده‌رو قرار بیندازند، به راحتی می‌تواند با آب باران به رودخانه‌ها سرازیر شده و از آنجا به دریا و اقیانوس برسد. شووین به همراه سه مامور دیگر از شغل خود اخراج و سپس بازداشت شده‌اند. مردم آمریکا با تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور نسبت به کشته شدن جورج فلوید اعتراض کرده و خواهان محاکمه عاملان این جنایت شده‌اند.».

خشونت پلیس آمریکا با معترضین با واکنش‌های مختلفی روبرو شده است. .