تصمیمات جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ربیعی خبر داد: تصمیمات جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم

به گزارش ایلنا، علی ربیعی درباره تصمیمات دولت در خصوص رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه گفت: برای کاهش فشار زندگی روزمره مردم دولت در حال اتخاذ تصمیم‌هایی است و روی کنترل قیمت‌ها تصمیم‌های جدید‌تری اتخاذ شده است.وی تاکید کرد: در جلسات ستاد اقتصادی دولت بحث سهولت کار تجاری، سیاست‌های پولی و معیشت مردم مطرح است. چهار طرح هم در حال انجام است که در بودجه ۱۴۰۰ قابل اجرا است و بخشی از آنها نیز در بودجه امسال عملیاتی خواهد شد.

ربیعی گفت: در یکی از زمینه‌ها هم مکاتبات صورت گرفته و اجازه‌هایی که لازم بود را نیز انجام دادیم و امیدوارم تا یکی دو هفته دیگر این اقدامات انجام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا بخیر کنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت فدرال ایالات متحده هزینه واکسن کووید۱۹ را برای تمامی شهروندان آمریکایی تامین خواهد کرد🔺دولت فدرال ایالات متحده هزینه واکسن کووید۱۹ را برای تمامی شهروندان آمریکایی تامین خواهد کرد ⚡️مراکز خدمات برنامه ملی بهداشتی و بیمه اجتماعی آمریکا اعلام کرد که هزینه هر نوع واکسن کووید۱۹ را که سازمان غذا و داروی آمریکا تأیید کند، پرداخت خواهد کرد اینها هم از دولت ما یادگرفته اند . هرچند که فکر کنم ما مجبور به ثبت نام و پیش خریدش هستیم حالا کو واکسن؟! وعده انتخاباتی؟! انسانیت در هر جای دنیا زیباست🌺🌺🌺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز بررسی طرح جاماندگان از سهام عدالت/ پرداخت یارانه به متقاضیان جدید، تعهد مالی برای دولت نداردعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: ما اگر حقی به جامعه می‌پردازیم باید به مقوله عدالت هم توجه کنیم. از همین روی هیچ ایرادی ندارد که جاماندگان از سهام عدالت نیز اعتراض کنند و ما با در نظر گرفتن این موضوع در حال بررسی آن در جایی دیگر هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درخواست نمایندگان برای مسدود کردن مسیرها به سمت استان های شمالی در ایام تعطیلات- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimدرخواست مجلسی‌ها برای بستن راه‌های شمالی تعدادی از نمایندگان مجلس از دولت، وزارت راه و ستاد مرکزی کرونا خواستند مسیرها به سمت استان‌های شمالی در ایام تعطیلات را مسدود کنند تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم از ما لطفا حمایت کنید تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

متن کامل طرح 9ماده‌ای اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها منتشر شد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimویترین_تسنیم | مهم‌ترین اخبار سیاسی و بین‌الملل | دوشنبه ۱۲ آبان ۹۹ سورپرایز تهران؛ گام مهم پارلمان برای لغو تحریم‌ها تحول مهم در نظرسنجی‌های روز آخر انتخابات آمریکا؛ فاصله مویی ترامپ و بایدن هیچ مویی وجود ندارد، ترامپ مُرد، خلاص. دموکراتها همزمان کنگره وسنارا هم به تسخیر خود درآورده اند .خلاص شک نکنید. اقدام خرابکارانه در تأسیسات نطنز توسط طرفهای غربی برجام انجام شده است؟ در این سند مجلس به آن به عنوان نقض تعهد اروپا و آمریکا در برجام، اشاره شده هدف از 'گزارش به مجلس' در بند 7 چیست. دولت خود مرجع تصمیم گیری درباره روابط بانکی و فروش نفت در این ماده تعیین شده و وظیفه اش هم مشخص شده پس چرا باید دولت به مجلس گزارش بدهد؟ البته پیشنهاد دولت به مجلس در قسمت آخر درست است هر چند بررسی طی یک ماه در مجلس و سایر زمانبندی ها =تردید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

موافقت دولت با فروش اموال مازاد برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی/ زیرساخت اجرای کالابرگ الکترونیکی فراهم نیستعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: قرار بر این است که منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی از محل فروش سهام، اموال و دارایی دولت تامین شود که این منابع در اختیار دولت است و دولت هم کاملا محل تامین منابع این مصوبه را پذیرفت. همچنین قرار بر این است که 5 هزار میلیارد تومان دیگر در ارتباط با ساخت مسکن محرومان به این مصوبه اضافه شود که تمام این مصوبات به نفع مردم خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش بدهی دولت به نظام بانکی، هر ثانیه شش‌میلیون تومانآقا بی خیال در ج.ا. اقتصاد مال خر است، برای همین است که خرتوخر است و پستهای اساسی و مهم اقتصادی توسط خران اشغال شده.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »