تصمیمات جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم

13/08/1399 11:39:00 ق.ظ

ربیعی خبر داد: تصمیمات جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم

سخنگوی دولت, علی ربیعی

ربیعی خبر داد: تصمیمات جدید دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم

سخنگوی دولت ، از تصمیمات دولت برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خبر داد.

سخنگوی دولت ادامه داد: برای کنترل زندگی دهک‌های پایین برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم.وی تاکید کرد: در جلسات ستاد اقتصادی دولت بحث سهولت کار تجاری، سیاست‌های پولی و معیشت مردم مطرح است. چهار طرح هم در حال انجام است که در بودجه ۱۴۰۰ قابل اجرا است و بخشی از آنها نیز در بودجه امسال عملیاتی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

خدا بخیر کنه

دولت فدرال ایالات متحده هزینه واکسن کووید۱۹ را برای تمامی شهروندان آمریکایی تامین خواهد کرد🔺دولت فدرال ایالات متحده هزینه واکسن کووید۱۹ را برای تمامی شهروندان آمریکایی تامین خواهد کرد ⚡️مراکز خدمات برنامه ملی بهداشتی و بیمه اجتماعی آمریکا اعلام کرد که هزینه هر نوع واکسن کووید۱۹ را که سازمان غذا و داروی آمریکا تأیید کند، پرداخت خواهد کرد اینها هم از دولت ما یادگرفته اند . هرچند که فکر کنم ما مجبور به ثبت نام و پیش خریدش هستیم حالا کو واکسن؟! وعده انتخاباتی؟! انسانیت در هر جای دنیا زیباست🌺🌺🌺

آغاز بررسی طرح جاماندگان از سهام عدالت/ پرداخت یارانه به متقاضیان جدید، تعهد مالی برای دولت نداردعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: ما اگر حقی به جامعه می‌پردازیم باید به مقوله عدالت هم توجه کنیم. از همین روی هیچ ایرادی ندارد که جاماندگان از سهام عدالت نیز اعتراض کنند و ما با در نظر گرفتن این موضوع در حال بررسی آن در جایی دیگر هستیم.

درخواست نمایندگان برای مسدود کردن مسیرها به سمت استان های شمالی در ایام تعطیلات- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimدرخواست مجلسی‌ها برای بستن راه‌های شمالی تعدادی از نمایندگان مجلس از دولت، وزارت راه و ستاد مرکزی کرونا خواستند مسیرها به سمت استان‌های شمالی در ایام تعطیلات را مسدود کنند تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم از ما لطفا حمایت کنید تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم تمدید_کنکور_نظام_قدیم

متن کامل طرح 9ماده‌ای اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها منتشر شد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimویترین_تسنیم | مهم‌ترین اخبار سیاسی و بین‌الملل | دوشنبه ۱۲ آبان ۹۹ سورپرایز تهران؛ گام مهم پارلمان برای لغو تحریم‌ها تحول مهم در نظرسنجی‌های روز آخر انتخابات آمریکا؛ فاصله مویی ترامپ و بایدن هیچ مویی وجود ندارد، ترامپ مُرد، خلاص. دموکراتها همزمان کنگره وسنارا هم به تسخیر خود درآورده اند .خلاص شک نکنید. اقدام خرابکارانه در تأسیسات نطنز توسط طرفهای غربی برجام انجام شده است؟ در این سند مجلس به آن به عنوان نقض تعهد اروپا و آمریکا در برجام، اشاره شده هدف از 'گزارش به مجلس' در بند 7 چیست. دولت خود مرجع تصمیم گیری درباره روابط بانکی و فروش نفت در این ماده تعیین شده و وظیفه اش هم مشخص شده پس چرا باید دولت به مجلس گزارش بدهد؟ البته پیشنهاد دولت به مجلس در قسمت آخر درست است هر چند بررسی طی یک ماه در مجلس و سایر زمانبندی ها =تردید

موافقت دولت با فروش اموال مازاد برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی/ زیرساخت اجرای کالابرگ الکترونیکی فراهم نیستعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: قرار بر این است که منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی از محل فروش سهام، اموال و دارایی دولت تامین شود که این منابع در اختیار دولت است و دولت هم کاملا محل تامین منابع این مصوبه را پذیرفت. همچنین قرار بر این است که 5 هزار میلیارد تومان دیگر در ارتباط با ساخت مسکن محرومان به این مصوبه اضافه شود که تمام این مصوبات به نفع مردم خواهد بود.

افزایش بدهی دولت به نظام بانکی، هر ثانیه شش‌میلیون تومانآقا بی خیال در ج.ا. اقتصاد مال خر است، برای همین است که خرتوخر است و پستهای اساسی و مهم اقتصادی توسط خران اشغال شده.

به گزارش ایلنا، علی ربیعی درباره تصمیمات دولت در خصوص رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه گفت: برای کاهش فشار  زندگی روزمره مردم دولت در حال اتخاذ تصمیم‌هایی است و روی کنترل قیمت‌ها تصمیم‌های جدید‌تری اتخاذ شده است.Share via Email Print this page به یک داوطلب در قالب آزمایش های بالینی امپریال کالج در لندن واکسن تزریق می شود.روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی با پیشنهادی مبنی بر این که افرادی که یارانه نمی‌گیرند، می‌توانند درخواست دریافت یارانه کنند و با برقراری آزمون وسع، اگر شرایط دریافت یارانه را داشته باشند مجددا یارانه دریافت کنند، موافقت کردند.خبرگزاری تسنیم ، علی نیکزاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه 12 آبان ) قوه مقننه درخواست تعدادی از نمایندگان را قرائت کرد و گفت:تعدادی از همکاران از مدیریت گمرک ایران درخواست دارند که به سامانه مبادلات مرزی در قصرشیرین عنایت داشته باشند.

سخنگوی دولت ادامه داد: برای کنترل زندگی دهک‌های پایین برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم. وی تاکید کرد: در جلسات ستاد اقتصادی دولت بحث سهولت کار تجاری، سیاست‌های پولی و معیشت مردم مطرح است.» به گزارش خبرگزاری‌ آسوشیتدپرس، سازمان «مراکز خدمات مدیکر و مدیکید»، همچنین اعلام کرد که دریافت‌کنندگان بیمه اجتماعی سالمندان (مدیکر) را در پرداخت بخش بزرگی از هزینه درمان‌های جدید کووید۱۹، کمک خواهد کرد. چهار طرح هم در حال انجام است که در بودجه ۱۴۰۰ قابل اجرا است و بخشی از آنها نیز در بودجه امسال عملیاتی خواهد شد. وی ادامه داد: وزارت کار مسئول بررسی اعتراض متقاضیان و صحت‌سنجی افراد است تا اگر اشتباها کسی حذف شده مشخص شود، البته خود دولت ادعا دارد که تعداد افراد مستحق بالا نیست. ربیعی گفت: در یکی از زمینه‌ها هم مکاتبات صورت گرفته و اجازه‌هایی که لازم بود را نیز انجام دادیم و امیدوارم تا یکی دو هفته دیگر این اقدامات انجام شود. [واکسن کووید۱۹] به طور گسترده در دسترس سالمندان و دیگر شهروندان آمریکایی قرار خواهد گرفت. . انتهای پیام/.