تصاویری از هلند؛ توزیع دسته گل رایگان به مناسبت روز ملی لاله در آمستردام

28/10/1400 09:10:00 ب.ظ

تصاویری از هلند؛ توزیع دسته گل رایگان به مناسبت روز ملی لاله در آمستردام بیشتر بخوانید:

کانال‌های آبی آمستردام به دلیل اهمیت فرهنگی و تاریخی، در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ است.

ارجان اسمیت، رئیس انجمن تبلیغات گل لاله هلند می‌گوید:«گل لاله محصولی بسیار محبوب و نه‌چندان گران‌قیمت برای هلندی هاست. قیمت یک‌دسته گل لاله بین ۳ تا ۵ یورو است. اینگونه می‌توانید هر هفته یک دسته گل لاله زیبا برای روی میزتان بخرید.».Send.ایران.دی ۲۷, ۱۴۰۰.

این رویداد ملی هر ساله در میدان دام آمستردام برگذار می‌شد. اما امسال به دلیل محدودیت‌های کرونایی، این جشن که هر ساله با حضور مردم انجام می‌شد، حال و هوای متفاوتی را در دوران همه‌گیری کرونا تجربه می‌کند...در آن تظاهرات بنری از اردوغان با این جمله که «اردوغان را بکش» نصب شده بود و در کنار تصویر هم اسلحه‌ای که به سمت رئيس جمهوری ترکیه نشانه رفته بود دیده می‌شد. دادستان‌های منطقه‌ای برن در آن زمان تحقیقاتی در خصوص «تحریک عمومی جنایات یا خشونت» آغاز کردند. در همان زمان افسران پلیس در جریان تظاهرات مسالمت آمیز مخالفان آقای اردوغان، بنری مذکور را پایین آورده و جمع‌آوری کردند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.

دفاع از سیاست 'نگاه به شرق' در آستانه سفر رئیسی به روسیه | DW | 18.01.2022در آستانه سفر ابراهیم رئیسی به مسکو مشاور رهبر جمهوری اسلامی این سفر را بخش مهمی از عملیاتی کردن 'نگاه به شرق' خواند. همزمان، انتقاد از کسانی که این سیاست را مغایر شعار 'نه شرقی نه غربی' می‌دانند ادامه دارد. این نگاه به شرق نیست فروش به شرقه. شوروی نمیخواد از چین عقب بیفته

مهدی محمودیان به دلیل اجبار به پوشیدن لباس زندان در دادگاه حاضر نشدجلسه نخست دادگاه نیز روز پنجم آبان‌ در همین شعبه برگزار شده بود که آن زمان هم آقای محمودیان به علت خودداری از پوشیدن لباس زندان، در نشست دادگاه حاضر نشد.

شناسایی 3653 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایرانشناسایی 3653 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران بنا به اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، طی 24 ساعت گذشته 3653 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 6 میلیون و 227 هزار و 849 نفر رسیده است.

درخواست استفاده از تجربه چین در شبکه ملی اطلاعات و محدودیت اینترنت در ایرانیک نماینده مجلس گفته است چین در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به ابتکار منحصربه‌فرد و خاصی دست یافته و ایران باید از تجربه این کشور برای راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات استفاده کند.

شرایط ناپایدار کرونا در تهران / رشد ۱۵ درصدی مراجعات سرپایی کووید در استانفرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران: *شرایط در تهران ناپایدار و شکننده است *در تهران بخش زیادی از مراجعین به بخش‌های خصوصی و مطب‌ها مراجعه می‌کنند *در مجموع شرایط عمومی مطلوب اما شکننده است *تعداد فوتی‌ها در ۲۴ ساعت گذشته ۷ نفر بود