تصاویر جدید از ویروس کرونا پس از کشف دانشمندان روسی+ تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📸تصاویر جدید از ویروس کرونا پس از کشف دانشمندان روسی وزارت بهداشت روسیه اعلام کرده است که دانشمندان این کشور توانسته‌‌اند به چینش ژنی ویروس کرونا دست پیدا کنند

بر اساس گزارش اسپوتنیک، توالی ژنومی ویروس کرونا در یک مؤسسه تحقیقاتی آنفلوآنزا در سن‌‌پترزبورگ با همکاری سازمان بهداشت جهانی کشف شد.

دکتر Dmitry Lioznov از اعضای هیئت رئیسه این مؤسسه، می‌‌گوید: به‌دلیل جدید بودن ویروس کرونا، اهمیت دارد که نوع گسترش و ورود ویروس به کشور را بدانیم و همچنین بتوانیم اطلاعاتی درباره جهش‌‌های این ویروس به دست آوریم. دانشمندان همچنین تصاویر زیر را از ویروس کرونایی که توالی ژنوم آن را کشف کرده‌‌اند، منتشر کرده‌‌اند. این تصاویر با استفاده از میکروسکوپ الکترونی و در ابعاد نانومتر تهیه شده است.

گفتنی است روسیه تاکنون 147 بیمار مبتلا به کووید19 را شناسایی کرده است که از این تعداد، 9 نفر بهبود یافته‌‌اند و یک نفر نیز جان ‌‌باخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاید از کرونا نمیریم اما ممکن است از حرص‌وجوش و چاقی سکته کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باختکوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از مقوا تا استیل؛‌ ویروس کرونا روی کدام سطوح بیشتر فعال می‌ماند؟از مقوا تا استیل؛‌ ویروس کرونا روی کدام سطوح بیشتر فعال می‌ماند؟ ویروس_کرونا این گزارش را بخوانید 🔽 گاییدین با این تبلیغات داغون
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: شمار قربانیان ویروس کرونا از هزار نفر فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران طبق آمار وزارت بهداشت، تا بعد از ظهر روز چهارشنبه، ۲۸ اسفند به ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر رسید و شمار قربانیان از هزار نفر فراتر رفت. در روزهای آینده سیلی از مبتلایان گزارش خواهد شد، جامعه بین الملل آماده باشد. کرونا ایران کوید۱۹ کرونا در ایران؛ ۵ هزار پرستار جدید در بیمارستان‌ها آغاز بکار می‌کنند جزئیات بیشتر و بروز رسانی خبرها درباره شیوع ویروس_کرونا در ایران در وب سایت یورونیوز: سازمان بهداشت جهانی میگه تعداد مبتلایان ۵ برابر اون چیزیه که ایران اعلام کرده پس تعداد کشته شده ها هم ممکنه پنج برابر باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با احضارها و ارشاد شهروندان به دلیل نوشتن از ویروس کرونا چه می‌توان کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ فراتر رفتن آمار جان‌باختگان اروپا از آسیا، اولین مرگ در روسیهبا شدت گرفتن شیوع کرونا در کشورهای اروپایی، تعداد کشته‌شدگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در کشورهای اروپایی، بیش‌تر از تعداد قربانیان در کشورهای آسیایی شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »