هیئت دولت

تشکر رئیس جمهور از خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

در جلسه هیأت دولت به ریاست دکتر روحانی انجام شد؛ تشکر رئیس جمهوری از خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

20.10.2019

در جلسه هیأت دولت به ریاست دکتر روحانی انجام شد؛ تشکر رئیس جمهوری از خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی

رئیس‌جمهور، از مردم و مسئولان به خاطر برگزاری مراسم میلیونی اربعین توام با امنیت و با خدمت رسانی مطلوب از حیث تامین غذا، بهداشت و حمل و نقل مناسب تشکر کرد.

رئیس جمهور ادامه داد: همچنانکه دولت به حذف روادید کمک نمود، تلاش خواهد کرد زمینه تسهیل بیشتر زیارت اربعین را در سال های آتی فراهم کند.

اصلاح مصوبه اختصاص تسهیلات به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

بهره گیری از مشارکت عمومی- خصوصی به منظور توسعه و تکمیل سامانه‌های مربوط به قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

افزون بر این، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌تواند براساس قانون تعیین تعرفه‌های خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اقدام نماید.

دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری این موضوعات تعیین کرد.

ادامه مطلب: پاد

چقدم خدمت رسانی کردن!!!!!!

ادامه خدمت رسانی مواکب ایرانی در عراق تا سه روز پس از اربعینرئیس ستاد اربعین کشور با بیان اینکه خدمت رسانی مواکب ایرانی در کشور عراق تا سه روز پس از پایان اربعین ادامه دارد، گفت: با توجه به روند بازگشت زائران از عراق، امیدواریم تا دو روز پس از پایان اربعین همه زائران به سلامت وارد کشور شوند. خرج که از کیسه مهمان بود حاتم طایی شدن آسان بود.

تشکر رئیس‌جمهوری از خدمت‌رسانی شایسته به زائران اربعین حسینیرئیس‌ جمهوری: امسال چهارده برابر دولت‌های قبل، زائر برای شرکت در مراسم اربعین حضور پیدا کرد همچنان که دولت به حذف روادید کمک کرد، تلاش می‌کند زمینه تسهیل بیشتر زیارت اربعین در سال‌های آتی را فراهم کند با این حساب یعنی امسال چهارده برابر بیشتر با حماقت مردمی که خودشون رو ایرانی می تونند ،روبه رو بودیم،آفرین به شما . تو دروغ گفتن پوز محموتی رو داری میزنی روحانی دزد و جنایتکار با این دروغ مراتب سپاسگزاری خود را به رهبر داعش شیعی یعنی خامنه‌ای دزد جنایتکار، نشان می‌دهد برای قدردانی از دستگاه فضای خامنه‌ای که برادر روحانی، حسین فریدون، پس از معرفی به زندان، هنوز آزاد میگردد. ایران را پس میگیریم و همه داعش‌یان را شدیدا مجازات می‌کنیم

اردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرداردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرد

کوه یخی بزرگتر از شهر بوستون از قطب جنوب جدا شدزنگ خطر گرمایش زمین تصاویر ماهوارهای تهیه شده از یک ماهواره سازمان فضایی اروپا نشان میدهد که یک کوه یخی در ابعادی اندکی بزرگتر از شهر «بوستون» آمریکا از قطب جنوب جدا شده است. مشکل جهان،اب شدن یخ وبرف نیستچراکه برف ویخ برای اب شدن است لکن برنامه بهره برداری ازاب حاصل ازن بایدبرامصارف بشرصورت گیرد.ضمنادربسیاری ویاهمه کشورهابخش زیادی ازبارندگیها به باتلاق ودریاهامی ریزدکه باید،مهاروبه مصارف موردنیازمردم کشورهابرسدلکن دانش ان وجودنداردکه بایدبه ان دانش ح

استقبال گروهی از امامان جمعه از بازداشت زم

واقعیت‌هایی از داخل ایران| جامعه روز به روز از تغذیه سالم دورتر می‌شودواو خراپە تمایل ندارن یا بهتر بگیم کاری وجود نداره چون اونقدر که کار میکنی بهت پول نمیدن

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

21 اُكتبر 2019, دوشنبه اخبار

اخبار قبلی

بازدید اینفلوئنسرهای چینی از جاذبه‌های گردشگری ایران

اخبار بعدی

حماسه اربعین به‌رغم خواسته استکبار در آرامش و امنیت برگزار شد