تشریح جزییات وام یک میلیارد تومانی مسکن/ اعلام میزان واریزی‌ها و نرخ سود

17/06/1400 01:46 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: تشریح جزییات وام یک میلیارد تومانی مسکن/ اعلام میزان واریزی‌ها و نرخ سود

معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه مسکن اظهار داشت: به افرادی که طبق مقررات اعلام شده در طول مدت ١۵ سال در بانک مسکن سپرده گذاری در حساب جوانان انجام دهند، وام یک میلیارد تومانی تعلق می‌گیرد. وی ادامه داد: کسانی که امروز در حساب جوانان سپرده گذاری کنند تا ١۵ سال دیگر می‌توانند در تهران وام یک میلیارد تومانی دریافت کنند.

این مقام مسئول در بانک مسکن افزود: البته افراد پس از ۵ سال می توانند این وام را دریافت کنند اما براساس این مدت زمان سقف وام برای این افراد ۴٠٠میلیون تومان است.

مرادی با بیان اینکه جدول مربوطه برای افتتاح حساب افراد مخصوص به هر فرد است، گفت: این گونه نیست که فقط در مقطع ۵ سال یا ١۵ سال این وام ارایه شود و می‌توان بعد از ۵ سال در هر مقطع و هر سال این وام را بر اساس جدول مربوط به خود استفاده کند.

وی تاکید کرد: افرادی که در چند سال گذشته افتتاح حساب داشتند می‌توانند از این وام یک میلیاردی استفاده کنند به شرط اینکه واریزی‌ها را تطبیق دهند در این صورت می‌تواند از سقف وام بالاتری استفاده کند. برای مثال افرادی که دو سال گذشته نسبت به افتتاح حساب جوانان اقدام کردند، ١٣ سال دیگر که به سقف ١۵ سال می‌رسند با تطبیق واریزی ها از وام ٣٧٠ میلیون تومانی به وام ٩٠٠ میلیون تومانی برسند. headtopics.

ادامه مطلب:
ilnanews »

تنش آبی در میانه؛ دست‌کم یک نفر در پی برگزاری تجمع اعتراضی بازداشت شد

یک اقدام بی‌سابقه در کوبا؛ واکسینه کردن کودکان بالای دو سال | DW | 07.09.2021کوبا به عنوان نخستین کشور جهان واکسینه کردن کودکان خردسال را آغاز کرد و قصد گشایش مرزهای خود را دارد. قرار است تا ماه نوامبر ۹۰ درصد شهروندان کوبایی با واکسن‌های ساخت کوبا علیه ابتلا به بیماری کووید۱۹ واکسینه شوند.

بدقولی روسیه در تحویل واکسن؛ اتریش یک میلیون دُز آسترازنکا به ایران داددر حالی که مقام‌های ایرانی می‌گویند روسیه در تحویل واکسن اسپوتنیک بدقولی کرده، اتریش یک میلیون دز واکسن آسترازنکا به ایران اعطا کرد. به کشوری باج دادیم وخودرا غلام وبرده اون کردیم که حتی نمیتونه برامردم خودش رفاه بیاره اخه کشوریکه حتی قرص ساده مسکن نمیتونه تولید کنه چطور میتونست یک شبه واکسن ساز بشه هنوز مردم روسبه واکسینه نشدن خاک تو سرما که وابسته ومستعمره کمونیست چین وروسیه شدیم بیل گیتس در دیدار با شوهرخاله اش در اتریش اعلام کرده بود که نصف جمعیت ایران را از بین خواهد برد و در نصف بقیه جی‌پی‌اس جاسازی خواهد کرد. آرنولد شوراتزنگر که سابقه تبدیل به ربات را دارد زاده اتریش است. (بیسیمچی مدیا)

سیل‌زدگان کجور پس از یک ماه همچنان در بحران به سر می‌برند؛ مسئولان فقط «وعد‌ه» می‌دهند🔺سیل‌زدگان کجور پس از یک ماه همچنان در بحران به سر می‌برند؛ مسئولان فقط «وعد‌ه» می‌دهند به گزارش ایرنا، وقوع دو سیل در روزهای دهم مرداد و یکم شهریور، حدود ۳۱ میلیارد تومان خسارت به کشاورزان و دامداران مازندرانی وارد کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: سری به کرمانشاه و سیستان و بلوچستان بزنید که از کمک های دولت باخبر شوید بعداز لبنان و سوریه و عراق و یمن ....اگر ته کیسه چیزی ماند حتماً رسیدگی خواهد شد اگر در مسیر سرقت نشود مردم ایران درگیر سیل هستند، درحالیکه سیل کشتی های سوخت توسط جمهوری اسلامی طلبگان به سوی حزب الله لبنان جاری شده. سیل نفت مفت.

زمین‌لرزه 7.1 ریشتری در مکزیک منجر به جان باختن دستکم یک نفر شد

حمله رژیم اسد به یک مرکز بهداشت در ادلب

محمد حسن مرادی معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه مسکن، در گفت‌وگو با ایلنا درباره وام یک میلیارد تومانی جوانان اظهار داشت: به افرادی که طبق مقررات اعلام شده در طول مدت ١۵ سال در بانک مسکن سپرده گذاری در حساب جوانان انجام دهند، وام یک میلیارد تومانی تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: کسانی که امروز در حساب جوانان سپرده گذاری کنند تا ١۵ سال دیگر می‌توانند در تهران وام یک میلیارد تومانی دریافت کنند.

این مقام مسئول در بانک مسکن افزود: البته افراد پس از ۵ سال می توانند این وام را دریافت کنند اما براساس این مدت زمان سقف وام برای این افراد ۴٠٠میلیون تومان است.

مرادی با بیان اینکه جدول مربوطه برای افتتاح حساب افراد مخصوص به هر فرد است، گفت: این گونه نیست که فقط در مقطع ۵ سال یا ١۵ سال این وام ارایه شود و می‌توان بعد از ۵ سال در هر مقطع و هر سال این وام را بر اساس جدول مربوط به خود استفاده کند.

وی تاکید کرد: افرادی که در چند سال گذشته افتتاح حساب داشتند می‌توانند از این وام یک میلیاردی استفاده کنند به شرط اینکه واریزی‌ها را تطبیق دهند در این صورت می‌تواند از سقف وام بالاتری استفاده کند. برای مثال افرادی که دو سال گذشته نسبت به افتتاح حساب جوانان اقدام کردند، ١٣ سال دیگر که به سقف ١۵ سال می‌رسند با تطبیق واریزی ها از وام ٣٧٠ میلیون تومانی به وام ٩٠٠ میلیون تومانی برسند.

معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه با اشاره به میزان واریزی ها گفت: امسال باید ماهانه ٢٠٠ هزار تومان واریز کنند وتا ۵ سال این میزان واریزی ادامه خواهد داشت و ۵ سال بعد میزان واریزی ها باید ٣٠٠ هزار تومان باشد و ۵ آخر واریزی ها به ۴٠٠ هزار تومان می رسد.

وی ادامه داد: هیچ سقف سنی برای افراد متقاضی وجود ندارد و از نوزاد یک روزه تا فرد ٩٩ ساله می توانند در حساب جوانان حضور داشته باشند.

مرادی درباره نرخ سود این وام گفت: سود تسهیلات برای قسط بندی ۵ ساله، ۶ درصد است و اگر بیش از ۵ سال قسط بندی شود، ٩ درصد خواهد بود.