تشدید سرکوب معترضان در ایران؛ گشت بسیج «رضویون» در استان بوشهر اجرا می‌‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

تشدید سرکوب معترضان در ایران؛ گشت بسیج «رضویون» در استان بوشهر اجرا می‌‌شود علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر، دوشنبه ۴ آذر گفت که «گشت بسیجی محله‌محور» برای کمک به نهادهای انتظامی و امنیتی «در سطح کشور از جمله استان بوشهر اجرا می‌شود.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تصاویر مربوط به اعتراضات به گرانی بنزین در شهرهای مختلف ایران - تهران

براساس نوشته این نماینده مجلس، پس از اعتراضات و ارائه‌ی طرح‌هایی برای لغو یا تعدیل گرانی نرخ بنزین از سوی نمایندگان، خامنه‌ای «با ارسال یادداشتی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان را از مخالفت با آن برحذر» داشته است. پس از منتفی شدن احتمال بازگرداندن نرخ بنزین، ایلنا نوشته بود که قرار است احتمالا محمود صادقی از مجلس استعفا دهد. استعفایی که تا کنون رخ نداده است.

در یک هفته اخیر ایران شاهد اعتراضات گسترده مردم علیه جمهوری اسلامی بود. یک روز بعد از آغاز اعتراضات، جمهوری اسلامی شنبه شب ۲۵ آبان اینترنت را تقریبا به طور کامل قطع کرد ودر واکنش به این اقدام رژیم ایران گفت: «ما تلاش ها برای قطع اینترنت را محکوم می کنیم. بگذارید آنها [مردم] حرف‌شان را بزنند!»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Khalid_kuuu همینکارها رو کردن که بری بانک هر ۱۲۰۰۰ خامنه ای به اندازه ۱ ترامپ ارزش داره.

مردمو بیشتر عصبانی میکنن و باعث ایجاد همبستگی و اتحاد ملی بیشتر در بین مردم میشه اینکار. به هرحال وقتی جنگ بین مردم و دولت شروع میشه به نفع مردم خاتمه پیدا میکنه و آغاز سرنگونی نظام

حتي اسم گشتتون هم چندشه

دیگه با این بسیج های محلی همونجا تو نطفه خفه تون میکنند. آمریکا چهل سال بازنده

اینا طرح از قدیم بوده

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گردهمایی در کلن در ابراز همبستگی با معترضان ایران | DW | 23.11.2019محوطه بیرونی ایستگاه قطار مرکزی شهر کلن صحنه تجمع صدها ایرانی در ابراز همبستگی و همدلی با اعتراضات مردم داخل کشور بود. در قطعنامه مراسم از اروپا خواسته شد سفیران خود را در اعتراض به سرکوب مردم، از ایران فرا بخواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توجیه تراشی برای سرکوب اعتراض‌ها در ایران؛ اولویت امنیت بر اقتصادجناح‌های رژیم ایران در تلاشند تا سرکوب خونین اعتراضات اخیر علیه افزایش قیمت بنزین و فشارهای اقتصادی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنس در سفر به عراق خواستار احترام به حق آزادی بیان معترضان شدبه گفته مقامات آمریکایی مایک پنس در گفتگو با عادل عبدالمهدی از او خواسته است تا عراق راه خود را از ایران جدا کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: هیچ‌کس نباید از حضور ترکیه در این منطقه ناراحت باشداردوغان: هیچ‌کس نباید از حضور ترکیه در این منطقه ناراحت باشد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش دی پرس اتریش از اعتراضات در ایران: این راه بسیار بسیار دور استyounesipour USAdarFarsi Rewards4Justice
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه فعالان سیاسی مدنی ايران در حمایت از اعتراضات مردمتعدادی از فعالان سیاسی مدنی ایران روز یکشنبه 24 نوامبر ضمن «اعتراض به برخوردهای خشن، غیرقانونی و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »