تشدید محدودیتهای کرونایی در اروپا؛ ایران در ثبت میزان مرگ و میر روزانه رکورد زد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تشدید محدودیت‌های کرونایی در اروپا؛ ایران در ثبت میزان مرگ و میر روزانه رکورد زد

همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ همچنان در نقاط مختلف جهان قربانی می‌گیرد و بسیاری از کشورها در صدد بازگردان محدودیت‌ها برای کنترل این بحران جهانی هستند.

آمریکا از حیث مرگ و میر ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ با ثبت بیش از ۲۱۵ هزار مورد، در راس جدول شمار قربانیان کرونا در جهان قرار دارد. با این حال برخی کشورهای اروپایی که از چندی پیش تدابیر پیشگیرانه برای مهار بیماری کووید۱۹ را تشدید کرده بودند، بر اساس نحوه گسترش بیماری در مناطق مختلف دستورالعمل‌های تازه‌ای را در این خصوص وضع کردند.گزارش رسانه‌های داخلی در ایران حاکی است که اغلب استان‌های این کشور به شدت درگیری این بیماری هستند و در برخی مناطق از جمله پایتخت، بیمارستان‌ها دیگر ظرفیت پذیرش بیماران جدید را ندارند.

بر اساس این گزارش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران با احتساب آمار جدید نیز به ۴۸۳ هزار و ۸۴۴ نفر افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وضعیت بحرانی در چهارگوشه ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شکنجه 'اوباش' در انظار عمومی‌ در ایران برای ارعاب جامعه؟ | DW | 07.10.2020ویدیوی گرداندن و کتک زدن یک متهم در خیابان‌های تهران با انتقاد شدید در شبکه‌های اجتماعی روبرو شد. برخی می‌گویند این 'مجازات' جرم و جنایت را در ایران افزایش می‌دهد، برخی آنرا نمایشی برای زهر چشم گرفتن از جامعه می‌دانند. کثافت از تیترت میباره شرف داشته باشید هم جرم و جنایت و افزایش میده هم برای زهر چشم گرفتن از اعتراضات احتمالی آبان پیش رو با این شدت اینکارو انجام دادند. In dubio pro reo ماده ۱۱ تا زمان اثبات جرم هیچ کس را نمی توان مجرم خواند.اگر کسی به جرمی متهم شود، حق اثبات بی گناهی خود را دارد. حتی اگر دادگاه متقاعد شود ، اگر فقدان شواهد واضح وجود داشته باشد یا هنوز تردیدهای نهایی وجود داشته باشد ، نمی تواند درباره یک شخص به تنهایی قضاوت کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

طرح جدید اتحادیه اروپا برای کاهش محدودیت‌های سفر در دوران کرونادولت‌های عضو اتحادیه اروپا قصد دارند تا بر اساس طرح پیشنهادی جدیدی، محدودیت‌های سفرهای هوایی را در دوران شیوع ویروس کرونا کاهش دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد روسیه و سوریه از نقش ترکیه در تشدید مناقشه ناگورنو قره باغبا گذشت ۱۰ روز از آغاز درگیری‌های ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه ناگورنو قره‌باغ، انتقادات برخی از کشورها از نقش ترکیه در تشدید این مناقشه و آوردن شبه‌نظامیان اسلام‌گرا از سوریه به این منطقه در حال افزایش است. با عنایت به ورود اسلام گرایان سوری و تکفیری به جمهوری آذربایجان به نظر می رسد که ادامه سیاست یکی به نعل یکی به میخ از سوی ایران بی منطق شده است باید تعارفات را کنار گذاشت و صراحتا از جمهوری ارمنستان حمایت نمود چرا که مرزهای ایران در خطر است. با باز کردن پای تروریست ها به منطقه، می خواهند سر گربه (ایرانمان) را ببرند؟! هرچی جنگ و خونریزی و جنایت توی دنیا اتفاق می افته غیر ممکنه یا ایران یا ترکیه نقشی در اون نداشته باشن .اگه جنگ هزاران کیلومتر از این دو کشور هم فاصله داشته باشه مطمئنا نقشی در اون دارن حالا چه برسه به قره باغ که بیخ گوششونه.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

'آقازاده' و سریال فساد در ایران - BBC News فارسیسال‌ها پیش به مناسبتی به همراه خبرنگاران به مراسمی رفتم که جمعی از وزرا و مسوولان در آنجا بودند، وقت برگشتن به ما گفتند می توانیم با هلی‌کوپتر برگردیم از لحظه‌ای که وارد هلی‌کوپتر شدم چشمم به مقام ارشدی افتاد که مداوم زیر لب ذکر می‌گفت و تسبیح او تا رسیدن به مقصد لحظه‌ای متوقف نشد و مداوم در گردش بود. تبلیغ مکنی سریال بسیجی هارو🤣🤣🤣🤣🤣 تیزر تبلیغاتی رفتی برای سریال ساخته شده توسط سپاه (موسسه اوج) خیلی کثیفی بی بی سی
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »