ترکیه در رقابت‌های پارالمپیک توکیو 12 مدال کسب کرده است

09/06/1400 11:40 ق.ظ

ترکیه در رقابت‌های پارالمپیک توکیو 12 مدال کسب کرده است کاروان ورزشی ترکیه در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک 2020 توکیو با کسب یک مدال نقره در رشته تپانچه بادی 10 متر توسط عایشه‌گل پهلوانلار تعداد مدال‌های خود را به 12 مورد رساند.

کاروان ورزشی ترکیه در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو تا کنون 12 مدال کسب کرده است. - خبرگزاری آناتولی کاروان ورزشی ترکیه در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک 2020 توکیو با کسب یک مدال نقره در رشته تپانچه بادی 10 متر توسط عایشه‌گل پهلوانلار تعداد مدال‌های خود را به 12 مورد رساند.

بدین ترتیب ترکیه تا کنون در تاریخ رقابت‌های پارالمپیک 35 مدال کسب کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

امیر خسروانی چهارمین مدال طلای ایران در بازی‌های پارالمپیک را کسب کردورزشکار ایرانی توانست در رشته پرش طول دو میدانی، ایران را به چهارمین مدال طلای خود در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برساند.

نخستین مدال طلای جودو ایران در پارالمپیک؛ وحید نوری دومین طلایی ایران در توکیوپارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نخستین مدال طلای جودو ایران در پارالمپیک؛ وحید نوری دومین طلایی ایران در توکیو

کرونا در ایران؛ «واکسن هراسی» در قم و نگرانی درباره «زنجیره تامین واکسن» در استان تهران◾️مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه هشتم شهریور اعلام کرد ۶۶۹ نفر در یک شبانه روز گذشته در این کشور بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و به این ترتیب تعداد رسمی قربانیان کرونا در ایران به ۱۰۷ هزار و ۱۵۱ نفر رسید. 😡 این حکومت برای بقای خود نیاز به داشتن بحران داره و در حال حاضر کرونا بهترین بحران هست

مدال نقره کمانداران ترکیه در پارالمپیک توکیومدال نقره کمانداران ترکیه در پارالمپیک توکیو تیم ملی تیراندازی با کمان ترکیه متشکل از اؤزنور جوره و بولنت کورکماز، با قبول شکست برابر تیم چین مدال نقره بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو را به دست آورد.

چهارمین مدال طلا برای ایران در پارالمپیک توکیو | DW | 30.08.2021امیر خسروانی، ملی‌پوش دو و میدانی ایران با قهرمانی در مسابقات پرش طول در پارالمپیک توکیو، چهارمین مدال طلا برای کاروان ورزشی ایران در این رقابت‌ها را به دست آورد.

افزایش ۱۰ درصدی جانباختگان کرونا در هفته گذشته؛ مجموع مبتلایان در ایران از کلمبیا پیشی گرفتایران با وجود آن که از نظر نسبت انجام آزمایش تشخیص کرونا به ازای هر یک میلیون نفر در رتبه ۱۱۶ جهان قرار دارد ولی روز یکشنبه بر پایه مجموع بیماران شناسایی شده با سبقت از کلمبیا به رده نهم جهان صعود کرد.