ترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کرد

19/10/1400 04:15:00 ب.ظ

ترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در نیجریه را محکوم کرد وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای، جان باختن دهها نفر از شهروندان نیجریه طی حملات مسلحانه را تسلیت گفت.

وزارت امور خارجه ترکیه حملات مسلحانه به چندین روستا در ایالت زامفارا نیجریه که بیش از 200 کشته به جا گذاشت را به شدت محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی 09.01.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای، جان باختن دهها نفر از شهروندان نیجریه طی حملات مسلحانه را تسلیت گفت. این وزارتخانه ضمن ابراز تاسف از جان باختن دهها نفر طی حملات مسلحانه در ایالت زامفارا در شمال غرب نیجریه، تاکید کرد: این حملات منفور را به شدت محکوم می‌کنیم.

در ادامه بیانیه وزارت امور خارجه ترکیه آمده است: به خانواده قربانیان و ملت و دولت کشور دوست و برادر نیجریه تسلیت می‌گوییم. گفتنی است شمار افرادی که طی حملات مسلحانه روز جمعه به چندین روستا در ایالت زامفارا در شمالغرب نیجریه کشته شدند از 200 نفر فراتر رفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سازگاری ملی از منظر سیاست‌گذاری عمومی و نظریه سیاستی | کیومرث اشتریان

جامعه سیاسی سرشار از معاملات و تعاملات انبوه و روزمره شهروندان در بخش عمومی است. به این معاملات، «سیاست‌های عمومی» می‌گوییم؛ چون شامل گستره‌ای وسیع‌تر از مناسبات فردی و غیررسمی می‌شود و با عاملیت قدرت عمومی، فعلیت اجرائی می‌یابد. بخش گسترده‌ای از این سیاست‌های عمومی مبتنی بر نظریه‌های خُرد است که در ادبیات سیاست‌گذاری عمومی «نظریه طرح» (Program Theory) یا نظریه سیاستی نامیده می‌شود. این نظریه‌ها با نظریه‌های بالاتر از خود همچون نظریه عقلانی یا نظریه نهادی و دیگر نظریه‌های عام علوم اجتماعی پیوند دارند. نکته مهم آن است که نظریه‌های سیاستی می‌توانند هم‌زمان به دو یا چند نظریه عام اتصال یا ارجاع داده شوند و این به آن معناست که این نظریه‌ها در نسبت با نظریه‌های کلان، خنثی هستند و می‌توانند عاری از ایدئولوژی خاصی باشند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ایران: صلاحیت رسیدگی به پرونده هواپیمای اوکراینی را داریم؛ مبلغی به برخی خانواده‌ها پرداخت شده است▪️وزارت امور خارجه ایران با صدور بیانیه‌ای در آستانه سالگرد سرنگونی هواپیمای مسافربری پی‌اس۷۵۲ اعلام کرد تاکنون به برخی از خانواده‌ها «پرداخت‌هایی را وفق مقررات مربوطه انجام داده است.»

مدیر مسئول کیهان به جرم توهین به مدیر جمعیت امام علی به مجازات محکوم شدوکیل پرونده شکایت شارمین میمندی‌نژاد، مدیر جمعیت امام علی از مدیر مسئول روزنامه کیهان، از محکومیت حسین شریعتمداری در دادگاه خبر داده است. رضا شفاخواه در توییتی که شامگاه... خب حالا محکوم شد، دست راست خامنه ای رو زندان میکنن یا شلاق میزنن!!!؟؟؟ محکوم به چی ؟ لابد به این محکوم شده که بیشتر پاچه مردم رو بگیره و بدتر فحاشی کنه .این سگ دست پرورده نظامه استخون از جلوش ور میدارن گوشت میذارن جلوش خدارو شکر نشان داد قوه قضاییه مستقل هست (:

آیا قاضی با استناد به پیامک می‌تواند کسی را محکوم کند؟

پرواز ۷۵۲؛ ایران می‌گوید پرداخت غرامت «۱۵۰ هزار دلاری» به خانواده‌های جان‌باختگان را آغاز کرده استدر آستانه دومین سالگرد انهدام هواپیمای مسافربری اوکراین، یک مقام سازمان هواپیمایی ایران روز جمعه ۱۷ دی‌ماه گفت که پرداخت غرامت ۱۵۰ هزار دلاری به هر یک از خانواده‌های...

نیروی انتظامی تجمع روشن کردن شمع به یاد بکتاش آبتین را برهم زدگزارش‌ها حاکی است که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، عصر شنبه، تجمع سوگواران بکتاش آبتین، عضو کانون نویسندگان ایران، در برابر بیمارستان ساسان تهران را بر هم زد. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مزخرف گویی رسانه دشمن در پی سقط شدن یک مجرم امنیتی فرمان به نیروی انتظامی: تمامی اشخاصی که فرزندان تیران کبیر را حتی با بی احترامی نگاه کنند شناسایی و برای کارهای مناسب منصوب خواهیم کرد. Shah Ram

بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند🔺بلینکن و جوزپ بورل «تجاوزگری نظامی روسیه و زورگویی اقتصادی چین» را به بحث گذاشتند ▪️وزیر خارجه ایالات متحده، و نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی، روز شنبه ١٨ دی‌ماه با هم گفت‌وگو کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید: اینقدر بحث کنید تا جونتون دربیاد... واقعیت میدانی اینست که آمریکا و اروپا در حال افول هستند و هیچ غلطی نمیتوانند کرد... در دهه پیش رو شاهد اعتراضات داخلی و جنگ در آمریکا و اروپا خواهیم بود... 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 واقعیت آمریکا، سرزمین خوکهای حرامزاده... نبرد_نهایی نابودی_اسرائیل_ظهور سیوف למטה_עם_ישראל عين_الأسد هرج_روم