ترکیه مجوز تازه برای بهره‌برداری از منابع شرق مدیترانه صادر می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه مجوزهای تازه برای اکتشاف و بهره‌برداری از منابع گازی شرق مدیترانه صادر می‌کند

مولود چاووش‌اوغلو در واکنش به ضرب‌الاجل‌های یونان برای خروج ترکیه از آب‌های مورد مناقشه نیز یادآور شد: «به دفاع از منافع ترکیه و مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در مدیترانه شرقی ادامه خواهیم داد و در این رابطه سازش نخواهیم کرد.»

اتحادیه اروپا ضمن نگران کننده توصیف کردن تحرکات ترکیه در شرق مدیترانه آنکارا و آتن را به خویشتن‌داری و حل اختلافات از طریق گفتگو دعوت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئيس‌جمهور افغانستان فرمان آزادی 400 زندانی طالبان را صادر کردرئيس‌جمهور افغانستان فرمان آزادی 400 زندانی طالبان که به جرایم سنگین محکوم شده‌اند را امضا کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت خارجه ترکیه نقشه‌ محدوده فعالیت‌ کشتی اوروچ رئیس را منتشر کردوزارت امور خارجه ترکیه تصویر نقشه‌ محل فعالیت‌ اکتشافی کشتی اوروچ رئیس را منتشر و تاکید کرد که این کشتی فعالیت خود در شرق مدیترانه را بر اساس حوزه صلاحیت دریایی که به سازمان ملل اعلام شده، انجام می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به از مرز 226 هزار نفر عبور کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: ۵ متهم به جاسوسی دستگیر و حکم ۲ خبرچین آلمان و بریتانیا صادر شدقوه قضائیه ایران: ۵ فرد به اتهام جاسوسی از وزارتخانه‌های خارجه، صنایع و دفاع و نیز سازمان انرژی اتمی و شرکت‌های قطعه‌سازی و پشتیبانی بخش انرژی توسط ماموران وزارت اطلاعات ایران بازداشت شده‌اند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران برای دو نفر به اتهام جاسوسی برای بریتانیا، آلمان و اسرائیل حکم صادر کرد - BBC News فارسیغلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، می‌گوید مسعود مصاحب به اتهام جاسوسی برای آلمان و اسرائیل و شهرام شیرخانی به اتهام جاسوسی برای بریتانیا حکم قطعی دریافت کرده‌اند. به گفته سخنگوی قوه قضائیه اخیرا پنج نفر در ارتباط با جاسوسی از وزارت امور خارجه، صنایع و شرکت‌های قطعات و پشتیبانی کننده حوزه انرژی، وزارت دفاع وسازمان انرژی اتمی دستگیر شده‌اند که محکومیت دو نفر از آنها قطعی شده است'.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افت ۶۵ هزار واحدی بورس؛ وزارت نفت ایران دستور تشکیل صندوق پالایشگاهی‌ را صادر کرد - BBC News فارسیپس از لغو عرضه سهام صندوق قابل معامله پالایشگاهی، شاخص کلی بازار بورس اوراق بهادار تهران ۶۵ هزار واحد افت کرد در معاملات بعدازظهر (به وقت محلی) به محدوده یک میلیون برگشت. در همین حال وزیران نفت واقتصاد امروز از راه‌اندازی و عرضه سهام صندوق‌های پالایشگاهی خبر داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »