ترامپ مذاکره بر سر کمک‌های مرتبط با کرونا را قطع کرد | DW | 07.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ گفت‌وگو بر سر لایحه یاری به آسیب‌دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به 'پس از پیروزی در انتخابات' محول ساخت. به گفته ترامپ گفت‌وگو بر سر مشوق‌های اقتصادی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است.

ترامپ گفت‌وگو بر سر لایحه یاری به آسیب‌دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به"پس از پیروزی در انتخابات" محول ساخت. به گفته ترامپ گفت‌وگو بر سر مشوق‌های اقتصادی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است. به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، به مذاکرات با حزب دموکرات برای توافق بر سر یک بسته حمایتی از آسیب‌دیدگان به علت گسترش پاندمی پایان داد.

نمایندگان دموکرات که در مجلس نمایندگان اکثریت دارند، آخرین بار ارائه بسته‌ای به میزان دو تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلار پیشنهاد کرده بودند، تا به بخش اقتصادی که به علت پاندمی بیماری کووید۱۹ به شدت آسیب دیده است، یاری شود. کاخ سفید این میزان را بسیار هنگفت دانست و در برابر حداکثر مبلغ یک تریلیون و ۶۰۰ میلیارد دلار را پیشنهاد کرد.

پلوسی گفت که ترامپ ثروتمندان کشور را از پرداخت مالیات معاف می‌کند "و از یاری به کودکان فقیر، بیکاران و خانواده‌های زحمتکش آمریکایی خودداری می‌ورزد".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لاشیخونه،، پرزیدنت از دهنت افتاده!! اربابهای الکلی آلمانی تون کم دستمالیتون میکنن که.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن خواستار فشار ترامپ بر دولت اردوغان شدنامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا امروز، سه‌شنبه گفت: دولت ترامپ بر ترکیه فشار بیاورد تا 'اقدامات تحریک‌آمیز' را متوقف کرده و از تصمیم تبدیل موزه ایا صوفیه به مسجد بازگردد. برادر عزیز چرا یکم فعالیت را شروع نمیکنید بخاطر مردم بیچاره و مظلوم😊 که نان و آب خوردن ندارن وقتش که آغاز کنیم و در باره انسان های بیچاره سخن بگویم به نظر میرسه بایدن همانی است که لارم هست بیاید در این برهه. خوب فهمیده چه خبره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انشقاق نمایندگان اتحادیه اروپا بر سر «نقض حاکمیت قانون» در بلغارستانگروهی از نمایندگان پارلمان اتحادیه اروپا روز دوشنبه و در جریان بحث پیرامون تصویب قطعنامه‌ای علیه بلغارستان بر سر «نقض حاکمیت قانون» در این کشور است، لحن تندتری علیه این فقیرترین عضو اتحادیه اروپا اتخاذ کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری آمریکا از بیمارستان به کاخ سفید بازگشت؛ پرزیدنت ترامپ: نگذارید این بیماری بر شما غلبه کند🔴 خبر فوری - پرزیدنت ترامپ بعد از سه روز، از بیمارستان به کاخ_سفید بازگشت ▪️ به گفته پزشک پرزیدنت ترامپ، او در سه روز گذشته تب نداشته است. خیلی ردش زیاده عجب دقیقتر بگیم نه طب داشته نه کرنا سلام بر دلار پنجاه هزار تومنی بکپ همونجا دیگه نسناس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: به زودی به کارزار انتخاباتی بر می‌گردم/ نظرسنجی‌ها جعلی است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: نظرسنجی‌ها جعلی است؛ بزودی به کارزار انتخابات ریاست جمهوری برخواهم گشت خبرنگار آمریکایی: کاخ‌سفید درباره کرونای ترامپ پنهان‌کاری کرده است؛ زمان دقیق ابتلای ترامپ به کرونا متفاوت از زمان تائید رسمی بیماری او است TrumpCovid اصلا مبتلا نبود . یک تبلیغ سیاسی و فرار از مناظره بود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ به علت ابتلا به کرونا به بیمارستان نظامی منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. اینقدر که آخوندها و عظما دنبال جو بایدن هستن دنبال امام زمانشون نیستن فردا دلار ميشه ٣١ کلا کار حکومت ها چه امریکا چه ایران و چه دیگر کشورها دروغ و فریبه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید: پزشکان هنوز تصمیمی درباره مرخص شدن ترامپ نگرفته‌اندرئیس کارکنان کاخ سفید امروز، دوشنبه اعلام کرد: تیم پزشکی دونالد ترامپ ارزیابی خواهد کرد که آیا ترامپ می‌تواند در حال حاضر پس از ابتلا به کرونا بیمارستان را ترک کند یا نه. ترامپ وِلو بزرگ شده 😬😬😬 ۱۰دقیقه دندون رو جیگر میذاشتی کنفرانس خبری پزشکای ترامپ رو میدیدی بعد توییت می‌زدی 😊❤❤❤
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »