ترامپ خطاب به مردم افغانستان: از فرصت صلح استفاده کنید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ خطاب به مردم افغانستان: از فرصت صلح و آینده‌ای جدید برای کشورتان استفاده کنید

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه‌ای که کاخ سفید آن را منتشر کرده است، اعلام کرد که مایک پمپئو، وزیر خارجه این کشور در مراسم امضای توافقنامه صلح بین ایالات متحده و طالبان در شهر دوحه قطر حضور خواهد داشت.

اگر طالبان و دولت افغانستان به تعهدات خود پایبند باشند، گامی قدرتمند در مسیر پایان جنگ در افغانستان و بازگرداندن نیروهایمان به خانه برخواهیم داشتآقای ترامپ تاکید کرد: «اگر طالبان و دولت افغانستان به تعهدات خود پایبند باشند، گامی قدرتمند در مسیر پایان جنگ در افغانستان و بازگرداندن نیروهایمان به خانه برخواهیم داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حالا یکی نیست از این ترامپ ولاغ سوال کدام صلح؟

اميد وارم امنيت فرا گير در افغانستان عزيز بر قرا ر گردد . مردم شريف ما هم احساس مسئوليت كنند در قبال اين سر زمين . اتحاد و همبستگي خودرا حفظ و قوي كنند آنهاي كه موانع را سر راه قرار ميدهند را اجازه ندهيد .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتریش ادعای ابتلای اعضای هیات این کشور به کرونا در سفر به ایران را تکذیب کردلندن – ایرنا – وزارت امورخارجه اتریش روز جمعه با صدور بیانیه‌ای ضمن تکذیب برخی ادعاها تاکید کرد که هیچ‌یک از اعضای هیات دیپلماتیک این کشورکه هفته گذشته به ریاست وزیر خارجه اتریش به تهران سفر کرده بودند به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ایران: شمار مبتلایان به کرونا به 388 نفر و تعداد قربانیان به 34 نفر افزایش یافتایران: شمار مبتلایان به کرونا به 388 نفر و تعداد قربانیان به 34 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید وزارت بهداشت سعودی بر عدم وجود مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشورسخنگوی رسمی وزارت بهداشت سعودی جمعه 28 فوریه 2020 تاکید کرد که هیچ‌گونه مورد ابتلای به ویروس کرونای مثل سگ دروغ میگن پنهان کاری کثیف و همیشگی اراذل دروغگوی سعودی. البته این کار خوب است چون باعث گسترش این بیماری و به درک واصل شدن شما جنایتکاران خواهد شد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زخمی شدن چند تن از سربازان رژیم اسد در حملات هوایی اسرائیل به القنیطره سوریهرسانه‌های رژیم سوریه شامگاه پنج‌شنبه 27 فوریه 2020 از حمله هوایی بالگردهای اسرائیلی به مواضع نیروهای لعنت بر جمهورى اسلامى FREE IRAN یه کلام ختم کلام... رژیم_کودک_کش_صهیونیستی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارشگران بدون مرز سرکوب روزنامه‌نگاران ایرانی را به دلیل اطلاع‌رسانی از کرونا محکوم کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حزب حاکم ترکیه: دیگر قادر به نگهداری از مهاجران نیستیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »