ایران: شمار مبتلایان به کرونا به 388 نفر و تعداد قربانیان به 34 نفر افزایش یافت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اردبیل به ۲ نفراردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا به ۲ نفر در این استان خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا به ۶۵۰ نفر افزایش یافتآنجلو بورلی، رئیس حفاظت مدنی ایتالیا گفت که مجموع افراد مبتلا به کرونا در این کشور به ۶۵۰ نفر افزایش یافته است. ای داد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران: شمار قربانیان ویروس کرونا به 26 نفر رسیدرئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران از افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا به 26 نفر خبر داده و اعلام کرد در مجموع 245 نفر ابتلای قطعی داریم. - خبرگزاری آناتولی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت‌بهداشت ایران از افزایش شمار قربانیان ویروس‌کرونا به 26 نفر خبر داده و اعلام کرد در مجموع 245 نفر ابتلای قطعی داریم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان درگیری‌های هند همزمان با سفر ترامپ به ۲۴ نفر افزایش یافتمقام‌های هند روز چهارشنبه ۲۶ فوریه (۷ اسفند) اعلام کردند دست‌کم ۲۴ نفر در سه روز درگیری در دهلی نو همزمان با نخستین سفر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به این کشور کشته و ۱۸۹ نفر دیگر زخمی‌ شده‌اند. بیش‌بینی می‌شود این رقم با توجه به وخامت حال برخی از مجروحان افزایش پیدا کند. کاری که حزب دموکرات و کومله در اوایل انقلاب می کردن؛ «بیشتر درگیری ها در محلات مسلمان نشین اطراف دهلی نو روی داد و مسلمانان و هندوها با سنگ، قمه و در مواردی با سلاح گرم به یکدیگر و به مأموران پلیس ضد شورش حمله کردند». اخوند نیوز یک مشت وطن‌فروش، چون 🤡 بلاهای گوناگونی بر ایران نازل کرده به 🤡پرستی روی آورده‌اند. این 🤡 هرجا پا می‌گذارد، بدبختی را با خودش می‌برد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان ویروس کرونا در کویت به 45 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلفات ویروس کرونا در ایران به ۲۶ نفر رسیدتلفات_کرونا در ایران به ۲۶ نفر رسید | رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۲۴۵ نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به ۲۶ نفر رسیده است Why does Iran have such a catastrophic death rate of 10%? Why don’t you tell us if any patients are in serious critical condition?
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »