ترامپ مصمم به ایجاد 'دیوار هوشمند' در مرز مکزیک است | DW | 15.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور آمریکا مصصم است برای جلوگیری از ورود مهاجران از طریق مر مکزیک، از 'دیوار هوشمند' استفاده کند. دولت برای این منظور با یک شرکت آمریکایی قرارداد بسته است.

رئیس جمهور آمریکا مصصم است برای جلوگیری از ورود مهاجران از طریق مر مکزیک، از"دیوار هوشمند" استفاده کند. دولت برای این منظور با یک شرکت آمریکایی قرارداد بسته است.

حدود دو هفته پیش رئیس جمهور آمریکا گفت، به شرکت فناوری دبجیتال"آندوریل" سفارش داده است، یک دیوار مرزی مجازی بسازد. گفته شد، این برج‌ها مجهز به دستگاه‌های کنترل حرکت هوشمند هستند، با انرژی خورشیدی کار می‌کنند و قادرند هر گونه حرکت از جانب انسان، حیوان یا خودرو را اسکن کنند.به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید

از آنجایی که کنگره ایالات متحده همواره از تأمین مالی پروژه بزرگ رئیس جمهور خودداری کرده، تاکنون تنها حدود ۳۳۸ کیلومتر دیوار واقعی ایجاد شده که حدود ۱۱ درصد از مرز سه هزار کیلومتری بین دو کشور است.بسیاری از کارشناسان نسبت به تاثیرگذاری دیوار بر ورود مهاجران به ایالات متحده تردید دارند و آن را اقدامی نمادین از جانب ترامپ می‌دانند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماسک از هر واکسنی برای پیشگیری از کرونا موثرتر استماسک از واکسن موثرتر است | جهانپور : واکسن کووید۱۹ در خوشبینانه ترین حالت می تواند تا ۷۵درصد در پیشگیری از این کرونا موثر باشد اما ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و شست‌و شوی دست‌ها تا ۹۵درصد از خود و اطرافیانمان در برابر کرونا حفاظت می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گویان «جزیره» است؛ اشتباه نخست‌وزیر فرانسه سه سال بعد از اشتباه ماکرونکاربران شبکه‌های اجتماعی و برخی سیاستمداران فرانسه اشتباه نخست‌وزیر این کشور را دستمایه طنز و شوخی خود قرار داده و او را مانند ماکرون «جغرافی‌ندان» خطاب کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنج سالگی برجام؛ تاریخ های مهم باقی مانده از توافق اتمی چه روزهایی است؟در برجام دو دسته تاریخ و زمان بندی پیش بینی شده است. بخشی از این زمانبندی مربوط به نحوه اجرایی شدن توافق و لغو تحریم ها بود که سپری شده است و بخشی دیگر مربوط رفع تحریم های زماندار و کاهش نظارت های باقی مانده طی ۲۵ سال است که موعد یکی از مهمترین آنها بسیار نزدیک است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: شرایط امنیتی آمریکا از افغانستان بدتر است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترامپ: شرایط امنیتی آمریکا از افغانستان بدتر است احتمالا نیروهای فدرال به شهرهای بزرگ و مهم اعزام خواهند شد تا با موج جدید جرائم خشونت آمیز مقابله کنند تنها در تعطیلات هفته گذشته بر اثر تیراندازی در شیکاگو ۲۲ نفر کشته شده‌اند غرب_وحشى
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک و نیم میلیون شغل از دست رفته است؛ بحران اشتغال بهار ۱۳۹۹
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بورل در پنجمین سالگرد توافق هسته‌ای: امروز حفظ برجام از همیشه مهم‌تر استمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید نباید تصور کنیم در آینده فرصت دوباره‌ای برای حل و فصل برنامه هسته‌ای ایران پیدا خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »