ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور

27/12/1400 10:24:00 ق.ظ

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دومین روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دومین روز از اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها را تشریح کرد. وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده مشا و حدفاصل پلور تا آب اسک نیز...

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده مشا و حدفاصل پلور تا آب اسک نیز نیمه سنگین و در مقاطعی سنگین است، گفت: همین وضعیت در آزادراه قزوین - رشت در محدوده عوارضی وجود دارد. البته در حال حاضر گره ترافیکی در محور فیروزه کوه گزارش نشده است و تردد در این محور پرحجم اما روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه ترافیک در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا بهشت سکینه و آزادراه تهران - قم حدفاصل پل شهید کاظمی تا پل حرم نیز نیمه سنگین گزارش شده است، گفت: در دیگر محورهای مواصلاتی مشکل و گره ترافیکی خاصی گزارش نشده است و البته میزان تردد در جاده ها افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فراخوان 6 کشور برای برگزاری نشست شورای امنیت در مورد «جنایت جنگی» روسیه در اوکراینآمریکا و شش کشور اروپایی خواستار برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل در مورد «جنایت جنگی» روسیه در اوکراین شدند. - خبرگزاری آناتولی

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

کاهش محسوس دما در اغلب مناطق کشور طی ۲ روز آتیکاهش محسوس دما در اغلب مناطق کشور طی ۲ روز آتی رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از کاهش محسوس دما در اغلب مناطق کشور طی دو روز آینده خبر داد.

جنگ اوکراین و موقعیت یهودیان در این کشورتجاوز نظامی روسیه به اوکراین و مقاومت مردم این کشور و ایستادگی رئیس‏‌جمهور زلنسکی در دفاع از کشورش، نگاه‌‏ها را متوجه این سیاستمدار یهودی، و شرایط سیاسی و اجتماعی اوکراین کرده است.

شناسایی ۳۰۱۰ بیمار جدید کرونا در کشور / ۱۰۹ تن دیگر جان باختند۱۰۹ فوتی و ۳۰۱۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۳۰۱۰ *جانباختگان جدید: ۱۰۹ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۱۳۳۱۳۹ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۷۹۸۳۵۰ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۹۲۸۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۵۴۸۲۹۰۲

رسانه‌های اسرائیلی: در حمله پهپادی به مقری در کرمانشاه «صدها پهپاد» ایران نابود شدرسانه‌های اسرائیلی می‌گویند در حمله پهپادی دی‌ماه گذشته که به یکی از تأسیسات نظامی حساس ایران در استان کرمانشاه انجام شده، «صدها پهپاد ایران نابود شده است.» پدر سگا کل زیرزمین کرمانشاه رو کردن موشک و پهپاد ولی حاضر نیستن یه لوله آب برای مردم تعمیر کنن. دروغ_را_آنقدر_بزرگ_بنویس_تا_موجب_خنده_شود👺👺👺🤣 این از اقتدار سپاه است! فقط به هواپیمای مسافری موشک میزنید؟ از پهباد هاتون حفاظت کنید یا از کشور های دیگر نگهبان استخدام کنید.