ترامپ: دیگر به نفت و گاز خاورمیانه نیاز نداریم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد_ترامپ،‌ رییس‌جمهوری آمریکا، اعلام کرد «ما دیگر به نفت و گاز خاورمیانه نیازی نداریم.»

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ترامپ شامگاه سه‌شنبه ۲۲ مردادماه در بازدید از مجتمع پتروشیمی در حال ساخت شرکت نفت و گاز «شل» اعلام کرد که «زغال سنگ، نفت و تولید آمریکا در حال احیا است.»او با اشاره به راه‌اندازی مجتمع جدید پتروشیمی اظهار کرد: «این هرگز بدون من و ما اتفاق نمی‌افتاد.»

مایک پنس، معاون رییس‌جمهوری آمریکا،‌ نیز با تایید این عدد اظهار کرده بود «ما الان یکی از صادرکنندگان پیشروی انرژی در جهان هستیم. چین، هند و دیگران هستند که به این منطقه وابسته‌اند.» همزمان، بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت جمهوری اسلامی، در حاشیه جلسه چهارشنبه ۲۳ مرداد هیات دولت در واکنش به سخنان روز گذشته ترامپ اعلام کرد: «آمریکا راست می‌گوید، بعضی از کشورهای نفتی خاورمیانه به آمریکا بیشتر احتیاج دارند؛ تا آمریکا به آن‌ها.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قیمت نفت برنت به 58.12 دلار رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراضات در هنگ کنگ بار دیگر فرودگاه این دولت‌شهر را به تعطیلی کشانددر حالی اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه دارد که ورود معترضان هنگ‌ کنگی به فرودگاه بین المللی این دولت‌شهر باعث شد تا بار دیگر فعالیت این فرودگاه متوقف شود و کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل هم خواستار خویشتن‌
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ به «انفجار ناموفق موشکی» در روسیه واکنش نشان داد♦️ پرزیدنت ترامپ به «انفجار ناموفق موشکی» در روسیه واکنش نشان داد ⚡️رئیس جمهور ایالات متحده به انفجار اخیر در روسیه واکنش نشان داد و نوشت که ایالات متحده در حال کسب اطلاعات بیشتر درباره این انفجار است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: چین در حال انتقال نیرو به مرز هنگ کنگ است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: چین نفرات ارتش را به مرز با هنگ‌کنگ اعزام کرده استبا ادامه تنش و درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس در هنگ‌کنگ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است دولت چین واحدهای نظامی را به سوی مرز هنگ‌کنگ اعزام کرده است. همزمان، گزارش شده است که پروازهای فرودگاه هنگ‌کنگ که خاطر حضور معترضان متوقف شده بود از سر گرفته شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

داستان سفر؛ عراقی‌ها به ایران، ایرانی‌ها به عراقعراق تا كنون ناچار به تعهد و اجراى تحريم‌هاى آمريكا عليه ايران نشده اما آنچه در همسايگى‌اش بخاطر اين تحريم‌ها در جريان است بر زندگى مردم اين كشور تاثيرهاى مثبت و منفى داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »