یازده بار پخش یک مستند تلویزیونی برای تخریب روحانی

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه‌_خوانی ۲۳ مرداد ایران: ۱۱ بار پخش یک مستند_تلویزیونی برای تخریب روحانی اعتماد: معنای ظریف تحریم ظریف کیهان: رکود دولت رکود می‌آورد همدلی: مسیر شورا تا زندان مهدی_حاجتی آفتاب: کاهش_قدرت_خرید، افزایش قدرت فروش بیشتر بخوانید:

نند. همین دیدار کوتاه تیتر یک روزنامه‌های اصول‌گرا را ساخته است و محسن پیرهادی، مدیر مسئول روزنامه رسالت نیز در یادداشتی از نشانه‌های صدور انقلاب گفته و اینکه در آن سال‌های اول انقلاب، کسی گمان نمی‌کرد که روزی انقلاب به اطراف و اکناف صادر شود و حالا با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای، هواداران انقلاب اسلامی از یمن تا سوریه و لبنان حضور دارند.

در گزارش آفتاب آمده که کرباسچی با پوشش دل‌سوزی برای اصلاح‌طلبان، عملا در زمین رقیب بازی می‌کند و گرچه دیگر اعضای این حزب گفته‌اند که حرف‌های دبیرکل به معنای خروج کارگزاران از جبهه اصلاحات نیست اما به‌نظر می‌رسد که این حزب علاقه‌ای به حضور در میان اصلاح‌طلبان ندارد، هر چند که کارگزاران، هویتشان را از اصلاحات گرفته‌اند.

در این گزارش تصریح شده که صدا و سیما که مثلا عنوان ملی دارد، به دنبال تضعیف دولت است و یک مستند را که به بهانه بررسی اولین مجلس پس از انقلاب ساخته شده برای تخریب روحانی، ۱۱ بار پخش کرده است. نویسنده اعتماد تصریح کرده که اگر آمریکا توانست از برجام خارج شود و ایران نمی‌تواند مقابله به مثل کند و به ازای این خلف وعده وثیقه‌ای در دست ندارد، نشان می‌دهد که مسئولان چندان محکم‌کاری نکرده‌اند.

به نوشته کیهان رکود تورمی‌ای که کشور را در برگرفته، حاصل همین نگاه تک‌بعدی و بی‌عملی دولت است و کار به جایی رسید که دلار دولتی باعث شد تا ۱۸ میلیارد دلار از ذخایر ارزی کشور هدر رود و از سویی دیگر، بخش مسکن هم به تورم ۱۲۸ درصدی رسیده است.مهدی حاجتی، عضو شورای شهر شیراز در پی آنچه حمایت از دو شهروند زندانی بهایی عنوان شده، به زندان رفت و عضویتش در شورای شهر لغو شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار پزشکان بدون مرز نسبت به ادامه حملات علیه غیرنظامیان در یمن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد طرف‌های درگیر در عدن یمن را به گفت‌وگو دعوت کردسازمان ملل متحد شامگاه سه‌شنبه 13اوت تمامی طرف‌های درگیر در عدن، پایتخت مؤقت در جنوب غرب یمن را به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بحران تازه جدایی‌طلبان در یمن؛ در عدن چه رخ داده است؟تصرف شهر عدن، محل استقرار دولت تحت حمایت جامعه بین‌المللی به دست جدایی‌طلبان جنوب می‌تواند جنگ در این کشور را وارد مرحله دیگری کند و ائتلاف به رهبری عربستان را که در حال جنگ با شورشیان حوثی است با دشواری روبرو سازد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موضع‌مان در قبال برجام تغییر نکرده است/ در پی دست‌یابی به توافق برگزیت هستیمسخنگوی بوریس جانسون: موضع‌مان در قبال برجام تغییر نکرده است/ در پی دست‌یابی به توافق برگزیت هستیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برای اولین بار زنان سعودی در اداره صفوف حجاج در رمی جمرات به خدمت گرفته شدندبرای اولین بار زنان سعودی در اداره صفوف حجاج در رمی جمرات به خدمت گرفته شدند زنان عضو موسسه غیردولتی حجاج برای نخستن بار و در اقدامی بی‌سابقه به صورت میدانی در اداره صفوف حجاج در قالب تیمی زنانه که امسال تشکیل شد، مشارکت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک جوان سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری در دانمارک بازداشت شد♦️یک جوان سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری در دانمارک بازداشت شد ⚡️پلیس دانمارک اعلام کرد که یک جوان سوئدی را به اتهام دست داشتن در انفجار هفته گذشته یک ساختمان متعلق به اداره مالیات این کشور بازداشت کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »