تداوم بارش برف در تهران تا دو روز آینده

25/08/1398 02:39:00 ب.ظ

تداوم بارش برف در تهران تا دو روز آینده مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش برف در تهران تا دو روز آینده گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در اکثر مناطق کشور ادامه دارد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش برف در تهران تا دو روز آینده گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در اکثر مناطق کشور ادامه دارد. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: فردا (۲۶ آبان) بارش برف و باران در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، دامنه‌های جنوبی البرز در تهران، البرز، قزوین، سمنان و نواحی مرکزی کشور، دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب لرستان و استان‌های...

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: فردا (۲۶ آبان) بارش برف و باران در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، دامنه‌های جنوبی البرز در تهران، البرز، قزوین، سمنان و نواحی مرکزی کشور، دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب لرستان و استان‌های چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد و برخی نقاط یزد خواهیم داشت.

ضیاییان با اشاره به اینکه در خوزستان، شمال و مرکز خلیج فارس، بوشهر، فارس رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: بارش در ارتفاعات فارس و خوزستان به صورت برف است؛ همچنین در این روز شدت بارش در استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس است.

وی ادامه داد: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه (۲۷ و ۲۸ آبان) برف و باران در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، مناطق غرب، جنوب غرب، مرکز، جنوب، بخش‌هایی از شرق کشور و بارش پراکنده در شمال شرق کشور رخ می‌دهد که بارش در جنوب کشور و در شمال و مرکز خلیج فارس به صورت رگبار و رعد و برق است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

آغاز بارش نخستین برف پاییزی در تهرانآغاز بارش نخستین برف پاییزی در تهران بارش برف در مناطق شمالی تهران از دقایقی پیش آغاز شده است و طبق اعلام سازمان هواشناسی، وضعیت جوی تهران طی امروز و فردا همراه با مه رقیق با بارش باران و برف و گاهی وزش باد خواهد بود

نخستین بارش برف، خیابان‌های تهران را مسدود کردبارش برف پاییزی که از نخستین ساعات صبح امروز در تهران آغاز شده است، خیابان‌های شمالی این شهر را مسدود و عبور و مرور خودروها را با سختی روبرو کرده است. - خبرگزاری آناتولی

پیش بینی برف و باران در بیشتر استان های کشور/ تهرانی‌ها فردا منتظر باران باشندبه گفته سازمان هواشناسی کشور بارش برف و باران از امروز- جمعه24 آبان ماه- در بیشتر مناطق کشور آغاز و تا سه‌شنبه آینده ادامه دارد.

برای شرایط برفی تمرین نداریم/ سطح خیابان‌ها را از برف پاک می‌کنیم، دوباره برفی می‌شود/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زدمعاون خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا: برای شرایط برفی تمرین نداریم/ سطح خیابان‌ها را از برف پاک می‌کنیم، دوباره برفی می‌شود/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زد جلادان اگر می‌توانستند برف را هم با تیر می‌زدند. خوندم اولش فک کردم پیج طنزه:)))))) خوبه واقعا تمرین ندارن وگرنه توی این مانورهای فرضی چن نفرشون از یخ زدگی میمردن چله تابستون!:)) خب برای چی آمادگی دارن؟! سرکوب ملت؟ تظاهرات_سراسرى دیگه_تمومه_ماجرا

از برف تهران غافلگیر نشدیم/ ترافیک مانع تردد ماشین‌آلات شهرداریمدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه از برف صبحگاهی غافلگیر نشدیم، اظهار کرد: برف در اوج ترافیک صبحگاهی آغاز شد و امکان تردد ماشین آلات شهرداری وجود نداشت و همکاران‌مان به صورت دستی و پیاده اقدام به شن‌پاشی در معابر می‌کنند.

اینفوگرافی| چگونه روی برف و یخ راه برویم؟با توجه به بارش برف و لغزنده بودن پیاده‌رو و خیابان، هنگام راه رفتن به این نکات توجه کنید.