پیش بینی برف و باران در بیشتر استان های کشور/ تهرانی‌ها فردا منتظر باران باشند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از امروز تا سه‌شنبه ادامه دارد ؛ پیش بینی برف و باران در بیشتر استان های کشور/ تهرانی‌ها فردا منتظر باران باشند

به گزارش ایلنا، از عصر امروز -جمعه- تا روز یکشنبه با نفوذ توده هوای سرد، کاهش دمای 6 تا 12 درجه‌ای در نیمه شمالی کشور احساس شده و بارش در استان‌های ساحلی دریای خزر آغاز می‌شود.

بنا به پیش‌بینی این سازمان ضمن تشدید بارش‌ها در استان‌های ساحلی دریای خزر در برخی از مناطق استان‌های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، سمنان و ارتفاعات استان‌های واقع در البرز مرکزی بارش باران، برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.سازمان هواشناسی اعلام کرده شدت بارش در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مناطقی از جنوب غرب و غرب کشور و سواحل غربی خزر است. سواحل دریای خزر نیز تا روز دوشنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌ها نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی کشور از فردا 25 آبان‌ماه بارش در سواحل دریای خزر،‌دامنه‌های البرز،‌ بخش‌هایی از جنوب غرب و جنوب کشور روی خواهد داد.علیمردانی ، کارشناس اداره کل هواشناسی فارس هم در خبری گفت: از فردا افزایش ابر را در آسمان استان شاهد خواهیم بود.

به گفته وی با این افزایش ابر‌ها برای ورود سامانه بارشی است،که از اواخر روز شنبه آغاز و تا تا نیمه‌های هفته این بارندگی ادامه دارد. در تهران هم از فردا شنبه هوایی ابری همراه با رگبار باران و گاهی نیز همراه با وزش باد را شاهد خواهیم بود.روز یکشنبه نیز تهران نیمه ابری با بارش پراکنده، دوشنبه هم نیمه ابری گاهی ابری همراه با بارش باران و برای روز سه شنبه نیز آسمان پایتخت نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش دمای هوا از عصر امروز / احتمال بارش برف در پایتخت از شنبهمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از بعد از ظهر امروز تا روز یکشنبه (۲۶ آبان) با نفوذ توده هوای سرد، کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای در نیمه شمالی کشور رخ خواهد داد گفت: آسمان تهران طی روز شنبه (۲۵ آبان ماه) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حناچی: برای کاهش آلودگی راهی جز باد، باران و کاهش تردد خودرو نداریمشهردار تهران: *برای کاهش آلودگی راهی جز باد، باران و کاهش تردد خودرو نداریم *برای کاهش آلودگی هوا، شهروندان از خودروهای شخصی تک سرنشین کمتر استفاده کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد/ جشن و پایکوبی در خیابان‌هاتیم ویلموتس عراق را از بحران خارج کرد جشن و پایکوبی در خیابان‌ها بعد بازی تیم‌های ملی ایران و عراق، خیابان‌های شهرهای مهم عراق که در هفته‌های گذشته در تسخیر تظاهرات کننده‌ها بود، غرق در شادی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اشتری: افزایش فشارها، عزم برخورد با مفاسد اقتصادی را بیشتر می‌کند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس پلیس کشور: افزایش فشارها، عزم برخورد با مفاسد_اقتصادی را بیشتر می‌کند پلیس به روند رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی با قدرت و سرعت بیشتر ادامه خواهد داد با هماهنگی دستگاه قضایی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی مخصوصاً دانه‌درشتها رسیدگی می‌کنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افزایش تماس‌ها و گفتگوهای غیررسمی مقامات عربستان سعودی با حوثی‌های یمنتماس ها و گفتگوهای میان حوثی‌ها و مقامات ریاض در کشور اردن و در پایان ماه سپتامبر صورت گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استاندارانوزیر کشور از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با استانداران شرایط ۳۱ استان کشور را بررسی کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »