تدابیر قرنطینه در جمهوری آذربایجان تا اول دسامبر تمدید شد

07/08/1399 06:08:00 ب.ظ

با تصمیم هئیت دولت جمهوری آذربایجان تدابیر اتخاذ شده در راستای کاهش شویع ویروس کرونا در این کشور تا اول دسامبر تمدید شد. - خبرگزاری آناتولی

با تصمیم هئیت دولت جمهوری آذربایجان تدابیر اتخاذ شده در راستای کاهش شویع ویروس کرونا در این کشور تا اول دسامبر تمدید شد. - خبرگزاری آناتولی 28.10.2020 باکو/خبرگزاری آناتولی هیئت دولت جمهوری آذربایجان تدابیر اتخاذ شده در راستای کاهش شیوع ویروس کرونای جدید (کووید-19) را تا اول دسامبر آینده تمدید کرد.

بر اساس این تصمیم به دلیل افزایش موارد مبتلا به کووید-19، ورود و خروج به شهرهای ماساللی، جلیل‌آباد و استان لنکران محدود شد.

همچنین طبق این قانون تا اول دسامبر در هشت استان از جمله باکو پایتخت و در 13 شهر این کشور فعالیت‌های وسائط نقلیه عمومی در آخر هفته‌ها متوقف شده‌است. از سوی دیگر با شناسایی 988 مورد جدید طی یک روز گذشته که بالاترین نرخ مبتلایان روزانه در طول دوره اپیدمی است، شمار مبتلایان به 52 هزار و 137 نفر افزایش یافته است.

همچنین با فوت 11 بیمار مبتلا به کووید-19 دیگر در آذربایجان تعداد جان‌باختگان نیز به 699 نفر رسید. تاکنون 42 هزار و 33 بیمار کرونایی در آذربایجان بهبود یافته‌اند و روند درمان 9 هزار و 405 بیمار ادامه دارد. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شدسفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است. بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است. اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون .

فرانسه تدابیر امنیتی در اماکن دینی و مساجد را افزایش داددر حالی‌که وزیر کشور فرانسه گفته کشورش با خطرات 'بسیار جدی' به عنوان 'تهدیدات تروریستی' روبه‌رو است،‌ فرانسه تدابیر امنیتی در اماکن دینی و مساجد را افزایش داد. مرگ‌ بر مکرونیسم لبيك_يا_رسول_الله

بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی در پی حملۀ هوایی به اردوگاه شورشیان در شمال‌غرب سوریهاین حمله که روز دوشنبه انجام شد، مرگبارترین حمله به سرزمین‌های تحت کنترل شورشیان طی هشت ماه اخیر یعنی از زمان برقراری آتش‌بس محسوب می‌شود.

ویدئو؛ جشن و آتش‌بازی در بزرگترین فواره جهان در دبیبزرگترین فواره جهان در «نخل جمیرا» (پالم جمیرا)، مجمع الجزایری مصنوعی در دبی واقع شده است.

ویدئوی درگیری‌ها در ضدیت با محدودیت‌های کرونایی در ایتالیااعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در ایتالیا، خشم عمومی گروهی از مردم را در این کشور به همراه داشته و معترضان به خیابان‌ها آمدند تا نارضایتی خود را نسبت به این تصمیمات ابراز کنند.