تجمع کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز مقابل استانداری

27/12/1399 05:17 ب.ظ

کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز پیاپی مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند وخواستار پرداخت معوقات_مزدی و مطالبات صنفی خود شدند. اخبار_ایران خوزستان

استان‌وایر- کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز پیاپی مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.به گزارش «اتحادیه آزاد کارگران»، روز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز مقابل استانداری تجمع اعتراضی برپا کرده و خواستار پرداخت معوقات مزدی و مطالبات صنفی خود شدند.

به گزارش «اتحادیه آزاد کارگران»، روز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز مقابل استانداری تجمع اعتراضی برپا کرده و خواستار پرداخت معوقات مزدی و مطالبات صنفی خود شدند. کارگران «شرکت توزیع آبفای اهواز» چند ماه حقوق معوقه، سنوات سال گذشته و سنوات و عیدی سال ۱۳۹۹ را طلب‌کار هستند و این شرکت چند ماه حق بیمه‌ها ‌آن‌ها را نیز پرداخت نکرده است.

عدم پرداخت معوقات مزدی این کارگران در حالی رخ می‌دهد که پنج‌شنبه آخرین روز کاری سال جاری است و مسوولان تا این لحظه پاسخ روشنی در خصوص زمان پرداخت مطالبات کارگران به آن‌ها نداده‌اند. مطالبات مزدی بخش‌های مختلف کارگری در ایران در حالی مطرح می‌شوند که گزارش‌های منتشر شده از افزایش قیمت کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال خبر می‌دهند.

افزایش ۸۲ درصدی قیمت مرغ امروز در صدر اخبار اقتصادی ایران قرار داشت. در گزارش مرکز آمار ایران آمده هر کیلو مرغ ماشینی از حدود ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در بهمن سال گذشته، به متوسط ۲۳ هزار تومان در بهمن امسال رسیده است. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

برگزاری تجمع سراسری کارگران بازنشسته ومستمری‌بگیران تامین اجتماعی

اعتراض و تجمع کارگران شهرداری کارون مقابل استانداری خوزستان /تجمع کنندگان به عدم پرداخت حقوق و سنوات خود از سوی کارفرما معترضند/اخراج کارگران به بهانه‌های واهیپیش از ظهر امروز -یکشنبه ۱۵ فروردین ماه - جمعی از کارگران خدمات شهری شهرداری کارون، با اعتراض نسبت به عدم پرداخت حقوق و همچنین اخراج برخی از همکاران خود، مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع زدند.

تجمع بازنشستگان؛ «دیگر رأی نمی‌دهیم»در ادامه تجمعات سراسری بازنشستگان، روز یکشنبه نیز شماری زیادی از بازنشستگان تامین اجتماعی در شهرهای ایران علیه تبعیض‌های موجود اعتراض کردند و از جمله شعار سردادند: حمایتی ندیدیم ما دیگه رای نمی‌دیم با یه مقدار افزایش حقوق، رای میدین که هیچ،... همینطوری گند زدین به جوونی میلیونها ایرانی با وعده و وعید خمینی دجال.

بازنشستگان تامین اجتماعی ایران بار دیگر در چند شهر تجمع کردندبازنشستگان تامین اجتماعی ایران امروز در تهران و چند شهر دیگر دست به تجمع اعتراضی زدند. - خبرگزاری آناتولی نه اوزلرینع گون آغلادیلار نده بیزه

سهامداران ایرانی بار دیگر مقابل مجلس تجمع کردندسهامداران بازار سرمایه ایران امروز نیز در اعتراض به شرایط بورس این کشور مقابل مجلس تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی سهام داران بورس تبدیل به سهام دار یک جنبش اعتراضی اقتصادی شده و بیان شیوای یک طبقه اجتماعی خواهند شد.

استان‌وایر- کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز پیاپی مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

به گزارش «اتحادیه آزاد کارگران»، روز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای سومین روز مقابل استانداری تجمع اعتراضی برپا کرده و خواستار پرداخت معوقات مزدی و مطالبات صنفی خود شدند.

کارگران «شرکت توزیع آبفای اهواز» چند ماه حقوق معوقه، سنوات سال گذشته و سنوات و عیدی سال ۱۳۹۹ را طلب‌کار هستند و این شرکت چند ماه حق بیمه‌ها ‌آن‌ها را نیز پرداخت نکرده است.

عدم پرداخت معوقات مزدی این کارگران در حالی رخ می‌دهد که پنج‌شنبه آخرین روز کاری سال جاری است و مسوولان تا این لحظه پاسخ روشنی در خصوص زمان پرداخت مطالبات کارگران به آن‌ها نداده‌اند.

مطالبات مزدی بخش‌های مختلف کارگری در ایران در حالی مطرح می‌شوند که گزارش‌های منتشر شده از افزایش قیمت کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال خبر می‌دهند.

افزایش ۸۲ درصدی قیمت مرغ امروز در صدر اخبار اقتصادی ایران قرار داشت.

در گزارش مرکز آمار ایران آمده هر کیلو مرغ ماشینی از حدود ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در بهمن سال گذشته، به متوسط ۲۳ هزار تومان در بهمن امسال رسیده است.

در روزهای گذشته تصاویر متعددی از صف‌های طولانی خریداران در مقابل مراکز فروش مرغ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: