تجمعات اعتراضی سراسری بازنشستگان تامین اجتماعی در یازده استان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شهرهای تهران، تبریز، اراک، خرم آباد، ایلام، مشهد، اصفهان، بجنورد، یزد، رشت و اهواز، امروز ۲۴ آذرماه ۱۳۹۹، شاهد تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی است. جزییات این خبر را در ایران وایر بخوانید👇 اخبار_ایران کارگران بازنشستگان

استان وایر- شهرهای تهران، تبریز، اراک، خرم آباد، ایلام، مشهد، اصفهان، بجنورد، یزد، رشت و اهواز، امروز ۲۴ آذرماه ۱۳۹۹، شاهد تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی است.

بازنشستگان «مشاغل سخت و زیان آور» هم از حاضران در تجمعات امروز بودند. آنها خواستار «ایجاد تناسب در پرداخت مبالغ متناسب‌سازی» میان خود و بازنشستگانی شدند که بر اساس ۳۰ سال، ۳۵ سال و بیشتر سابقه بیمه‌پردازی داشته‌اند. گروه‌های مختلف بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که تعداد آنها در برخی گروه‌ها به بیش از ۳۰ هزار نفر می‌رسد، پیشتر با ارسال نامه‌های مختلف به نمایندگان رسانه‌ها، ارسال بیش از ۲۰ هزار امضا در پتیشن‌های کاراز و چندین هزار شکایت به دیوان عدالت اداری مراتب اعتراض خود را اعلام داشته‌اند.

وی با بیان اینکه بازنشستگان سخت و زیان‌آور، همگی سال‌ها در معادن و در کارگاه‌های پرخطر، چرخ‌های صنعت و تولید را گردانده‌اند، می‌گوید: «خواسته ما این بود که صداوسیما لااقل یک گزارش از خواسته‌ها و اعتراضات ما تهیه می‌کرد؛ مگر ما شهروندان این مملکت نیستیم؛ چرا صدای ما را نمی‌شنوند؟»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.