تجربه یک سفر؛ کره‌شمالی از نگاه یک گردشگر ساکن اروپا چگونه است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

تجربه یک سفر؛ کره‌شمالی از نگاه یک گردشگر ساکن اروپا چگونه است؟ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

لیزا جکسون، متولد آفریقای جنوبی و ساکن لندن تقریبا از ۱۰۰ کشور دنیا دیدن کرده است و داستان‌های سفرهای خود را به رشته تحریر درآورده است. وی در جدیدترین کتاب خود از جزییات تجربه خود در سفر به کره‌شمالی به‌عنوان یک گردشگر پرده برداشته است.اَملی، حسابدار پاریسی در حالی که قطار به سمت پایتخت کره‌شمالی در حال حرکت است، گفت: «من خیلی پارانوئید [بدگمان] هستم که کتاب راهنمای [سفر] من توقیف شود برای همین آن را چند بخش کرده‌ام تا وقتی به پیونگ‌یانگ رسیدیم در شلوارم بگذارم.

بروس که یکی از گردشگران استرالیایی تور بود زیر لب زمزمه کرد: «چون مورد اصابت گلوله قرار نگیرند؟» اما جو خود پاسخ داد و گفت: «این نشان می‌دهد که رهبران بزرگ ما، همیشه به قلبمان نزدیک هستند.»دو قانون وجود دارد که باید از آن‌ها پیروی کنید. اولا شما باید در برابر مجسمه‌ها تعظیم کنید. ثانیا عکس‌های شما باید همیشه شامل کل مجسمه‌ها باشد. شما نباید پاها یا سر آن‌ها را حذف کنیدسونو راهنمای دوم تور گفت: «دو قانون وجود دارد که باید از آن‌ها پیروی کنید.

تصویری از پیرمردی با پرچم کره‌شمالی در دست، انگار جادویی بود که تقریبا بلافاصله با تصویری جایگزین شد که کودکان را در حال عبور از مزرعه‌ای پرگل نشان می‌داد.مراسم افتتاحیه بازی های ملی ورزشی در کره شمالیبروس با کلمات بریده گفت: «خدایا، شگفت‌آور بود! آیا اسکیت بازها را روی پیست کوچک یخی دیدید؟» من پاسخ دادم: «اسکی بازان روی یخ؟ نه، اما آیا گلوله‌های توپ انسانی را دیدی؟»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برای کره شمالی هم مثل ج ا فقط ماله بکشید شما چتون شده؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش خبرگزاری فرانسه از فساد مالی گسترده گروه‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی در عراق؛ شرایط «بدتر از جنگل» استگزارش خبرگزاری فرانسه از فساد مالی گسترده گروه‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی در عراق؛ شرایط «بدتر از جنگل» است عراق بیشتر محصولاتش را – از مواد غذایی تا وسایل برقی و گاز طبیعی – از ایران، ترکیه و چین وارد می‌کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش سخنگوی کاخ سفید به سند همکاری ایران و چین؛ سیاست دولت بایدن درباره ایران هنوز تغییری نکرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. میشه بگید شما با اون قمارباز موطلایی چه فرقی دارید؟ اگه ترامپ بود هیچ کدوم جرات نمی کردند این قراداد استعماری رو امضا کنند، بایدن فقط خواب . نه_به_جمهوری_اسلامی No2IRChinaTreaty این یعنی بایدن هم یک دروغگوی حقه باز از جنس ترامپ هست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد♦️ بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد ▪️ وزیر خارجه برزیل و دفاع این کشور از سمت خود کناره گیری کردند. یک هفته پیش نیز وزیر بهداشت این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مترجم ارتش آمریکا اتهام درز اطلاعات به حزب الله لبنان برای هدف قراردادن عوامل کشتن قاسم سلیمانی را پذیرفت♦️مترجم ارتش آمریکا اتهام درز اطلاعات به حزب_الله لبنان برای هدف قراردادن عوامل کشتن قاسم سلیمانی را پذیرفت ▪️ خانم تامپسون پس از کشته شدن قاسم_سلیمانی، اطلاعات محرمانه در مورد جاسوسان آمریکا را در اختیار یک مرد با نفوذ لبنانی قرار داد. همین حالا همدستاش تو نایاک، دارند از مقام‌های دولتی آمریکا و کاخ‌سفید برای جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کنند. این زیر تانکی بایدن ه،خوش خدمتی هاش هنوز ادامه داره به آخوندها پیشنهاد می‌کنم مجسمه طلایی شمبول کتلت دل‌ها رو براش بسازن تا در زندان تنها نمونه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش پولیتیکو از زمزمه‌ها درباره احتمال پیشنهاد جدید کاخ سفید به ایران برای آغاز مذاکرات♦️ گزارش پولیتیکو از زمزمه‌ها درباره احتمال پیشنهاد جدید کاخ سفید به ایران برای آغاز مذاکرات ▪️ کاخ سفید در این پیشنهاد از ایران می‌خواهد برخی از فعالیت‌های هسته‌ای و غنی‌سازی ۲۰ درصد را متوقف کند و در مقابل، آمریکا شماری از تحریم‌ها را کاهش دهد. پس خواهشن از دموکراسی حرف نزنید ادعای دموکراسی نکنید شما با کشوری تروریستی که هم مردم خودش را میکشد امریکایی ها را در تمام جهان می کشد و هم حامی تروریست ها در جهان است میخواهید دست دوستی بدهید خواهش می کنم دموکراسی را لکه دار نکنید و نگویید که شما دموکرات هستید تا نباشد چوب تر فرمان نبرد ....ر بایدن تا کیسه های دلار رو بسته بندی شده با هواپیما برای خامنه‌ای و سپاه نفرسته‌ ول کن نیست. همین حالا هم تحریم ها رو اعمال نمی‌کنه که سپاه داره نفت میفروشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »