تاریخ انتخابات لیبی روز 17 فوریه اعلام خواهد شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاریخ برگزاری انتخابات لیبی در 17 فوریه، سالگرد انقلاب در این کشور اعلام خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

طرابلس/ خبرگزاری آناتولی

عبدالحمید دبیبه، نخست‌وزیر لیبی گفت که تاریخ برگزاری انتخابات در 17 فوریه، سالگرد انقلاب در این کشور اعلام خواهد شد.دبیبه اظهار داشت: طرحی با شعار «واگذاری امانت به ملت» تهیه کردیم تا انتخابات برگزار شود. این طرح را در 17 فوریه، سالروز انقلاب به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند. نخست‌وزیر لیبی از مردم خواست تصمیم مجلس نمایندگان در طبرق که فتحی باشاغا را به‌عنوان نخست‌وزیر این کشور انتخاب کرد، بایکوت کنند.

دبیبه همچنین گفت: تمام لیبیایی‌ها در سراسر کشور را دعوت می‌کنم که به خیابان‌ها بیایند و با اعتراض به تمدید اختیارات مجلس خواستار برگزاری انتخابات شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مکرون: فرانسه ۱۴ نیروگاه هسته‌ای جدید می‌سازدامانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه روز پنجشنبه ۲۱ بهمن اعلام کرد که این کشور برای کاهش اتکا به سوخت‌های فسیلی ۱۴ نیروگاه هسته‌ای خواهد ساخت. مرتیکه دیوانه فرانسه رو نابود کرده. لعنت بر مزدوران و خائنین داخلی که به خاطر خوش خدمتی به ملکه صنعت هسته ای رو به ورطه نابودی کشوندن. فرشید زنتو 😂😂😂🍆🍆🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان لیبی فتحی باشاغا را به عنوان نخست‌وزیر جدید تعیین کردشورای حکومتی لیبی از تصمیم مجلس نمایندگان این کشور مبنی بر تعیین فتحی باشاغا، وزیر کشور پیشین لیبی به عنوان نخست‌وزیر جدید اعلام حمایت کرد.به گزارش‌
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تست B دوپینگ اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد/ رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده استتست B دوپینگ حسین ساوه شمشکی، اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده است هیچ پیچیده نیست... دوپینگ کرده و گیر افتاده مثل بقیه این رژیم کثیفاخوندی.. خجالت آور و تهوع برانگیزه! سالهاست این ساوه شمشکیا با رانت و منو پل کردن تیم ملی رو تصاحب کردن و برای آوردن مقام مثلا سی ام از سی نفر شرکت کننده دوپینگ هم میکنن... گهشو در آوردن رسما... از قضیه فایل_صوتی_سپاه حرفی گفتن نزنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تماس تلفنی پوتین و بایدن برای جلوگیری از احتمال جنگ قریب‌الوقوع در اوکرایندیمتری بیسکوف، سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار است بعدازظهر شنبه 12 فوریه درباره بحران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رزمایش دریایی روسیه در دریای سیاه و آزوف؛ کی‌یف: این کار اشغال خزنده دریاستوزارت دفاع اوکراین روز پنج‌شنبه ۱۰ فوریه با انتشار بیانیه‌ای، به رزمایش دریایی روسیه در آبهای دریای سیاه و دریای آزوف واکنش نشان داد و آن را «اشغال خزنده دریا» توصیف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار جیک سالیوان به آمریکایی‌ها برای ترک فوری اوکراین: روسیه احتمالا طی روزهای آینده به اوکراین حمله می‌کندمشاور امنیت ملی آمریکا هشدار داد که روسیه به احتمال بسیار زیاد تا چند روز دیگر و حتی «قبل از پایان المپیک زمستانی» به اوکراین حمله خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »