تاثیر تایید ایمی کانی برت بر فضای سیاسی و انتخابات آمریکا چگونه خواهد بود؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش اعتمادآنلاین از انتخاب قاضی جدید دیوان عالی آمریکا: تاثیر تایید ایمی کانی برت بر فضای سیاسی و انتخابات آمریکا چگونه خواهد بود؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

شب گذشته سنای آمریکا با 52 رأی موافق در مقابل 48 رأی مخالف، قاضی ایمی کانی برت را به عنوان عضو مادام‌العمر دیوان عالی آمریکا تایید کرد. پیروزی غیرقابل انکار برای ترامپ تنها چند روز مانده به انتخابات آمریکا. بلافاصله پس از اعلام رأی سنا قاضی برت طی مراسمی در کاخ سفید سوگند یاد کرد. به این ترتیب سه قاضی دیوان عالی آمریکا از سوی دونالد ترامپ انتخاب شده‌اند.

با قرار گرفتن قاضی برت در جایگاه قاضی گینزبرگ، که یک نماد لیبرال قلمداد می‌شد، انتظار می‌رود دیوان عالی آمریکا چرخشی آشکار به سمت محافظه‌کاران داشته باشد.پس از تایید قاضی ایمی برت، ترامپ بدون اتلاف وقت در کاخ سفید مراسم سوگند یاد کردن قاضی برت را برگزار کرد. مراسمی که یادآور جشن یک ماه قبل به مناسبت اعلام نامزدی ایمی برت در باغ رز کاخ سفید بود و بعداً مشخص شد موجب شیوع کرونا در بین شرکت‌کنندگان شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاثیر کرونا بر اقتصاد اسپانیا؛ نزدیک به ۴ میلیون نفر بیکارندآخرین آمار دولت اسپانیا نشان می دهد که نرخ بیکاری در این کشور از مرز ۱۶ درصد نیز عبور کرده است و تا پایان سال میلادی به هفده درصد هم خواهدرسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق آذربایجان و ارمنستان بر سر آتش‌بس انسانیجمهوری آذربایجان و ارمنستان درباره اجرای آتش‌بس انسانی جدید از صبح فردا به توافق رسیدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگیری میان نیروهای امنیتی و معترضان در بغداد چند زخمی بر جای گذاشت🔺درگیری میان نیروهای امنیتی و معترضان در بغداد چند زخمی بر جای گذاشت ⚡️به گفته مقامات امنیتی عراق، در جریان درگیری‌هایی که روز یکشنبه میان نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان ضددولتی در بغداد روی داد، دست کم ۳۹ نفر که اکثر آنها افسران پلیس بودند مجروح شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنگ قره باغ؛ ارمنستان و آذربایجان بر سر آتش‌ بس جدید از دوشنبه توافق کردندجنگ بر سر منطقه قره باغ روز یکشنبه ادامه داشت و دو طرف درگیر یکدیگر را به گلوله‌باران مناطق غیرنظامی متهم کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ ۳ کارگر بر اثر سقوط بالابر در مترو نوابمصیبت پشت مصیبت، جدا اقایون که هنه چی رو میگن برف فلان جا نشانه بلاست و کوفت و زهرمار،این همه بلا سر ما میاد و نمیگن بخاطر حضور خودشونه؟ یعنی اینهمه نشونه کافی نیست که بابا حضورتون پر از نکبت و نحسیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فائوچی: واکسن کرونا قبل از پایان سال میلادی، به صورت محدود آماده می‌شورئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا می‌گوید دسترسی گسترده واکسن کرونا در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی عملی خواهد بود. د جون بشریت هم ضامن سیاسی کاری این ضد بشرها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »