اعتراض به مکرون و سکوت در برابر بریدن سر معلم فرانسوی | DW | 27.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احضار کاردار فرانسه در ایران و اعتراض مقامات سیاسی و قضایی جمهوری اسلامی به سخنان مکرون از جمله واکنش‌های انتقادی به دفاع رییس جمهور فرانسه از آزادی بیان است. جای اعتراض به بریدن سر معلم فرانسوی اما خالی است.

در اعتراض به سخنان امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه در دفاع از آزادی بیان وانتشار کاریکاتورهای پیامبر مسلمانان، کاردار فرانسه در تهران به وزارت امور خارجه ایران احضار شد.

مکرون در این مراسم گفت که دولت فرانسه در کنار همه کسانی قرار می‌گیرد که در چارچوب دفاع از آزادی عقیده به چاپ و نمایش این کاریکاتورها اقدام کنند. او تاکید کرد که حتی اگر بقیه از دفاع از آزادی عقیده پا پس بکشند، فرانسه به دفاع از ارزش‌های سکولار ادامه خواهد داد. در بسیاری از کشورهای عربی و از جمله در قطر، کویت، اردن و نوار غزه نیز، برخی از فروشگاه‌ها کالاهای ساخت فرانسه راسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اقدام رئیس جمهور فرانسه را «حمایت از توهین به پیامبر اسلام» دانست و آن را شدیدا محکوم کرد.

او همچنین بدون نام بردن از فرانسه، «حمایت دولت مدعی آزادی و حقوق انسان» از این کاریکاتورها را «توهین به حضرت موسی و حضرت عیسی» دانست.این اعتراضات در حالی صورت می‌گیرد که پس از قتل فجیع معلم فرانسوی به دست اسلام‌گرای چچنی، صدای اعتراضی از مقامات ایران شنیده نشد.در فضای مجازی نیز این سخنان مقامات ایران با واکنش‌های گسترده‌ای روبرو شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بیشتر از هزاران بار در غرب مسیح رو به سخره گرفتن خوبه کاتولیک های رادیکال بریزن سر ببرن

از نظر من هر نوع خشونتی محکوم است اما از آن بیش‌تر و پیش‌تر تقلیلِ مفهوم_آزادی_بیان(به توهین و تحقیر_عقاید_دیگران)محکوم است. حکومت‌های سرمایه‌سالار با همین توهین‌ها و تحقیرها و تحت عنوان دروغینِ آزادی_بیان، اختلاف ملت‌ها با حکومت‌ها را به اختلاف ملت‌ها با یکدیگر شیفت می‌دهند!

افرین

آزادی بیان و دمکراسی مفاهیمی است که کشور های اسلامی و حاکمان آن هنوز پنجاه سال با ان فاصله دارند . چه برسه به ملت های انها

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

ماكرون با همه مكرش نتوانسته پوششی بر کشتار وکورکردن مردم فرانسه درتظاهرات بگذارد، وهمچنین سردرگُمی اين بچه سبز درقبال مُردن هزاران بر اثر فایروس كورونا، حالا ایشون بفكر آتشِ فتنه افروزی بین مسلمانهاومسيحيان فرانسه است تا بجان همديگه بیفتن شاید چندصباحی دیگه تو قصر الیزه بمانه

ایران سربریدن رو محکوم کرد همینطور که قبل‌ش توهین به پیامبر رو محکوم کرد و هیچکدام دیگری رو توجیه نمیکنه سربریدن حکم و فتوای وهابیت‌ه ، بهتره به توییتای جوادظریف یه نگاه بندازی داعشی_نباشیم

باید سر سفیر فرانسه را در تهران میبریدیم وبه آن خوک نجنس زنا زاده مک رون فرستاد یه کادو

ازادی بیان تنها باکاملترین علوم عالم و جهان،حضوریکتائی(انجمن مغان)کاملست که در امور هیچیک از کشورهای جهان حاکم نیست.بنابرین آزادی بیان باعلوم علمی درخوشبینانه ترین حالت حداقل ۵۰درصد ناقص و محدودست چون علوم‌ علمی علوم ذهنی تکبال و مثل علوم جاهلیتست هرچند علوم علمی منطق تجربی دارد

خُب آقای مکرون این را هم زیر سیبیلی رد میکند و در آینده و روزی نو ، وقتی حکومت کثافت جنایتکاران و باج دهنده گان سر کیسه را به نحوی شُل کرد ، آب گلو قورت داده و با پاره فسور حقوق شّرر و ماله و سایر اراذل اِشغالگر ایرانمان ساندیس !!! میخورد 🧐

آیا مقامات ایران به سر بریده آن معلم نیز معترض شدند. یا فقط به تبلیغات مذهبی و شعار بسنده کردند.

خیلی آزادی بیان بیایید راجع به هولوکاست صحبت کنیم. شما آلمانی ها چند نفر از یهودی های کثیف تر از خودتون رو کشتید؟

😂😂😂😂

اعتراض چی هان؟؟؟؟! هرکسی به پیامبر ما توهین کند سرش از تنش جدا خواهیم کرد _رسول_الله جانم_فدای

چون سربریدن و قتل تو اسلام مجازه اون کار روتین و روال عادی یه مسلمونه لزومی به عذرخواهی بابت کاری که دینشون قبیح ندونسته نیست مهم یه نقاشی و کاریکاتوره که فکر میکنن اهانت به مقدسات موهوم اوناس هواداران دینی که به مقدسات کل دنیا به راحتی اهانت میکنن

البته جای خالی اخراج تروریستهای ایرانی از فرانسه هم خالی است! سال هاست که فرانسه مامن تروریست های ضدایران است! یادتان نرود شما به ما بدهکارید هم در جنگ که سلاح های شیمیایی را به صدام فروختید و هم پس از آن که شدید مامن تروریست ها!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض به محدودیت‌های کرونایی در میلان و تورین ایتالیا به خشونت کشیده شدشهرهای تورین و میلان صحنه اعتراضات خشونت آمیز و درگیری معترضان با نیروهای پلیس بود. مردمی که به خیابان‌ها آمده بودند مخالف وضع محدودیت‌های جدید برای مقابله با ویروس کرونا هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات سراسری در لهستان در اعتراض به ممنوعیت سقط جنینهزاران نفر از معترضان لهستانی در اعتراض به رای دادگاه قانون اساسی این کشور مبنی بر ممنوعیت کامل سقط جنین، در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمده و با وسایل نقلیه خود یا به صورت پیاده، خیابان‌ها را بند آوردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واکنش مکرون به بایکوت کالاهای فرانسوی در کشورهای اسلامی | DW | 26.10.2020اعتراض به سخنان مکرون درباره آزادی بیان و حق چاپ و انتشار کاریکاتورهای پیامبر اسلام در کشورهای اسلامی گسترش یافته است. حدود ۲۴۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران نیز انتشار کاریکاتورها را 'وقیحانه' اعلام کرده‌اند. تو یکی گوه نخور! کشیدن کاریکاتور وقیحانه است، بریدن کله ولی نه تخم چپ اسب حضرت مکرون هم نیستند !!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران کاردار فرانسه را در اعتراض به کاریکاتورهای پیامبر اسلام احضار کردوزارت امور خارجه ایران از واکنش «نابخردانه» مقامات فرانسوی به «اقدام افراط‌گرایان» انتقاد کرد. فردا چنتا گروگان هم میگیرند و حکم اعدام هم صادر میکنند ایران یادش نبودا ، زیاد شلوغ کردن تازه فهمید ای بابا یه واکنشی بده حالا عوضش آشغال پژو میدن مساله کاریکاتور حل میشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی در پی حملۀ هوایی به اردوگاه شورشیان در شمال‌غرب سوریهاین حمله که روز دوشنبه انجام شد، مرگبارترین حمله به سرزمین‌های تحت کنترل شورشیان طی هشت ماه اخیر یعنی از زمان برقراری آتش‌بس محسوب می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 776 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »