به طرف آمریکایی اعلام کرده‌ایم از خطوط قرمز خود عبور نخواهیم کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه: به طرف آمریکایی اعلام کرده‌ایم از خطوط قرمز خود عبور نخواهیم کرد

به گزارش ایسنا، حسین امیر عبداللهبان عصر روز چهارشنبه بعد از دیدار و رایزنی با « فیصل المقداد» وزیر امور خارجه سوریه در دمشق در جمع خبرنگاران گفت‌:گفت‌وگوهای بسیار خوب و مهمی را با «بشار اسد» رییس جمهور سوریه ، «فیصل المقداد» وزیر امورخارجه و «علی مملوک» رئیس دفتر امنیت ملی جمهوری عربی سوریه در دمشق داشتم و در این دیدارها آخرین تحولات دوجانبه ، منطقه‌ای و بین‌المللی را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

وی با بیان این که در دیدارهای امروز در خصوص برخی مسائل منطقه از جمله وضعیت یمن نیز گفت‌وگو و رایزنی کردیم،افزود : از لغو محاصره انسانی و برقراری آتش بس و انجام گفت‌وگوهای یمنی _ یمنی استقبال می‌کنیم. وی تاکید کرد : همانطور که پیشتر این به صراحت اعلام کردیم از تشکیل دولت فراگیر با مشارکت همه اقوام در افغانستان حمایت می‌کنیم.

امیرعبداللهیان تاکید کرد : به طرف آمریکایی به صراحت اعلام کرده‌ایم از خطوط قرمز خود عبور نخواهیم کرد. اگر طرف آمریکایی واقع بینانه برخورد کند، آمادگی داریم در آینده نزدیک توافق را با حضور وزیران امور خارجه عضو کمیسیون مشترک برجام در وین نهایی کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کص ننت

گوه زیادی نخور عرب گاییده تخممم عرب

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا از زمان حمله به اوکراین «۱۷ میلیارد دلار» سوخت از روسیه وارد کرده استاتحادیه اروپا پارسال ۱۶۵ میلیارد متر مکعب گاز از روسیه خریداری کرد که معادل ۴۰ درصد از مصرف گاز ۲۷ عضو این اتحادیه بود. تحریم روسیه توسط اروپا منو یاد «شب های برره» میندازه که برای اعتراضات میرفتن شیشه های خونه خودشون رو میشکستن. حالا بعداز این باید با کبسول گاز باید توی صف واستید. تا ماشین گاز بیاد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مقام آمریکایی می‌گوید نشانه‌ای از «قریب‌الوقوع» بودن حمله شیمیایی روسیه مشاهده نشده استمقام آمریکایی می‌گوید نشانه‌ای از «قریب‌الوقوع» بودن حمله شیمیایی روسیه مشاهده نشده است یک مقام ارشد دفاعی آمریکا روز سه شنبه گفت ایالات متحده هنوز نشانه مشخصی از قریب الوقوع بودن خطر حمله شیمیایی یا بیولوژیک روسیه به اوکراین ندیده است. ⬇️بیشتر بخوانید: بزودی این حمله صورت میگیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکان بیش از ۵۰۰نفر از گرفتارشدگان برف و کولاک اردبیل در مساجدمدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل از اسکان بیش ۵۰۰ نفر از گرفتار شدگان برف و کولاک جاده‌های استان در شبانه روز گذشته در مساجد و روستاهای استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه از توقیف ۷۸ هواپیمای خود در خارج از کشور خبر داداتحادیه اروپا حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسی بسته است اما وزیر حمل‌ونقل روسیه می‌گوید هواپیماها حتی «در کشورهای دوست مانند ترکیه، آذربایجان و ارمنستان» نیز توقیف شده‌اند حالا پوتین باید با لیزر جای دوست و دشمن را نشون بده(اگه میمونا قبول رقابت کنند)! این جنگ داره به جاهای باریک میکشه فکر کنم جنگ سوم داره استارت میخوره
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از مراسم تشییع پیکر یکی از سربازان ارتش اوکراین در کی‌يفمقامات اوکراین از دوشنبه شب تا چهارشنبه صبح در کی‌يف مقررات منع رفت و آمد وضع کرده‌اند. جزئیات بیشتر🔽 so sorry for everybody who has died in war between russland and ukraina
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهاجم عرب پس از کشتن چهار اسرائیلی در یک مرکز خرید از پای درآمدیک عرب بادیه‌نشین تابع اسرائیل شامگاه سه‌شنبه، دوم فروردین، پس از آن‌که چهار شهروند اسرائیلی را در محوطه یک مرکز خرید در شهر جنوبی بئرشبع کشت، خود با شلیک گلوله از پای درآمد. اونوقت آسیایی ها اعتراض دارند چرا مردم سراسر دنیا به اکراینی ها خوشامد میگویند ولی به دیگران نه! در لهستان یک میلیون اکراینی در منازل مردم و با انها زندگی میکنند، تصورکنید اگر بجای انها عربها یا… بودند چقدر قتل و .. صورت میگرفت!! جمله بندی«یک عرب بادیه نشین» نشان از حجم عظیم نژاد پرستی و کثافتی است که اگر قانونی می بود باید چوب توی آستین سازنده خبر می‌کردند که به این شکل نفرت آفرینی میسازد و به این راحتی انتشار می دهد. بادیه نشین با شاسی بوده؟؟آخه تهیه کننده شتر الاغ
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »