ثبات در کابل را به مثابه ثبات در تهران می دانیم‌

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خطیب زاده : ثبات در کابل را به مثابه ثبات در تهران می دانیم‌

به گزارش ایسنا، متن سخنرانی سعید خطیب زاده سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست وزیران امورخارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در پاکستان به شرح زیر است:الحمدالله رب العالمین و الصلوة و السلام علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین صحبه منتجبینوزرای محترم امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی،شرکت در این نشست مهم و حضور در جمع وزرای امور خارجه و مقامات بلندپایه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی باعث افتخار است.

یکی از تاسف‌بارترین تحولات سال های اخیر این است که سیاست های مزورانه رژیم صهیونیستی و قدرت اصلی حامی آن ایالات متحده آمریکا در امر پیشبرد سیاست استعماری عادی‌ سازی با کشورهای اسلامی با تمایل و استقبال برخی از اعضای سازمان روبرو بوده و این امر زنگ خطر را برای دغدغه مندان وحدت و سعادت امت اسلامی به صدا درآورده است.

جمهوری اسلامی ایران معتقد است که تعیین سرنوشت فلسطین باید به دست ساکنان بومی این سرزمین سپرده شود. بر این اساس، جمهوری اسلامی ایران طرح چهار ماده ای"برگزاری همه پرسی ملی در فلسطین" را پیشنهاد داده که در دبیرخانه سازمان ملل متحد به ثبت رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیر سلمان رشدی تو کص مادر محمد پیامیر کیری اسلام

کص مادر تو و دین کیری اسلام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در مورد موضوعات اندک باقی مانده در مذاکرات وین،ابتکاراتی را به آمریکا ارائه کرده‌ایموزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی امشب خود با «فواد حسین» وزیر امور خارجه جمهوری عراق، با تبریک عید نوروز، در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادگاهی در روسیه شرکت مِتا را به اتهام «فعالیت افراط‌گرایانه» مجرم شناختبا این‌حال، دادگاه منطقه تورسکوی مسکو فعالیت واتساپ را از اتهام «فعالیت افراط‌گرایانه» مبری کرده و به شهروندان روس اجازه داده است که به این اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا روسیه را به ارتکاب «جرایم جنگی عظیم» در ماریوپل متهم کردمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید: آنچه در ماریوپل روی می‌دهد جنایت جنگی عظیم است که تمام شهر را ویران کرده و تعداد زیادی از مردم بر اثر بمباران و توپ‌باران کشته می‌شوند. خیلی بد شد. الان دوباره سازمان ملل میاد اظهار نگرانی میکنه. ناتو چطو
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ در اوکراین؛ پنتاگون نیروهای روسیه را به ارتکاب جنایت جنگی متهم کردجنگ در اوکراین در شرایطی وارد بیست و هفتمین روز خود شده است که حملات شدید نیروهای مهاجم روسی برای تصرف شهرها به ویژه ماریوپل ادامه داشته است. جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: وزارت دفاع بریتانیا: نیروهای روسیه در اوکراین «تا حد زیادی متوقف شده‌اند» آخرین اخبار و گزارش‌ها از جنگ اوکراین را در یورونیوز فارسی دنبال کنید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی از حمله اسرائیل؛ ایران تسلیحات خود در دمشق را به زیر زمین منتقل کردبا توجه به نگرانی شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه از حمله ناگهانی اسرائیل، این نیروها به حالت آماده‌باش در آمده و بخش زیادی از ذخایر تسلیحاتی خود را
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا سرکوب مسلمانان روهینگیا در میانمار را نسل‌کشی اعلام کرداین تصمیم علاوه بر افزایش فشار بین‌المللی به حکومت میانمار می‌تواند زمینه اقدام حقوقی برای مجازات عاملان نسل‌کشی را فراهم کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »