بنیامین نتانیاهو: حزب‌الله لبنان یک انبار مخفی سلاح در بیروت دارد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنیامین نتانیاهو: حزب‌الله لبنان یک انبار مخفی سلاح در بیروت دارد؛ انفجار بعدی در پیش است بیشتر بخوانید🔽

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گروه حزب‌الله لبنان را به داشتن یک «انبار مخفی اسلحه» در یک محله مسکونی بیروت متهم کرد و هشدار داد که این موضوع می‌تواند باعث انفجار تلخ دیگری در پایتخت لبنان شود.

تنها دقایقی پس از پایان سخنان نتانیاهو، حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان که سخنرانی زنده تلویزیونی داشت در واکنش به این موضوع گفت: «ساعت ۲۲ [به وقت محلی] رسانه‌ها اجازه خواهند داشت وارد محلی شوند که نتانیاهو ادعا کرد که ما آنجا موشک انبار کرده‌ایم تا دروغگویی او برای دنیا ثابت شود.» وی افزود: « ما موشک‌هایمان را در میان خانه‌ها قرار نمی‌دهیم.»

نخست وزیر اسرائیل که در سخنرانی ویدئویی خود در مجمع عمومی سازمان ملل نقشه‌هایی را نشان داد و مدعی شد که مکان انبار موشک در کنار تاسیسات گازرسانی و ساختمان‌های مسکونی است. او همچنین آنچه را که می‌گفت ورودی انبار است، روی تصویر نشان داد.شما هم‌اکنون باید اقدام و به این موضوع اعتراض کنید زیرا اگر این انبار منفجر شود، فاجعه دیگری است...

بخشی از سخنان نخست وزیر اسرائیل به ایران اختصاص داشت جاییکه وی گفت که ایران حتی محدودیت‌های موقت در توافق هسته‌ای را نقض کرده است و به این خاطر تا چند ماه آینده اورانیوم غنی شده کافی برای ساخت چند بمب اتمی خواهد داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صهیونیست های کودک کش آدرس غلط میدن تا موشک بعدی رو به لبنان بدهند

قالی شویی در لبنان پیدا شد

خب نامردا ، فیلم همون جایی که این بیشرف گفت انبار موشکه و نبودم بذارید ! اینقدر بیچاره نباشید خب

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارمنستان مدعی شد: ترکیه در درگیری قره باغ حضور داردنخست وزیر ارمنستان: ترکیه در درگیری قره‌باغ حضور دارد جامعه جهانی باید ترکیه را وادار کند از درگیری در منطقه ناگورنو- قره‌باغ عقب‌نشینی کند، جامعه جهانی باید خصومت جمهوری آذربایجان و ترکیه را محکوم کند، موجودیت ملت ارمنستان در معرض تهدید است ترکیه هم مثل ج ا عامل ناامنی جامعه س ... مرگ‌بر ترکیه و مرگ بر اردوغان تروریست دروغ‌میگوئید‌شما‌متجاوز‌هستین‌قره‌باغ‌مال‌آذربایجان‌است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در دنیا از یک میلیون نفر فراتر رفتدرحالیکه قربانیان این ویروس در حال افزایش است، یورونیوز بررسی کرده است که تاکنون کدام کشورها بیشترین قربانیان را در سراسر جهان داشته‌اند. بیشتر بخوانید🔽 منظورتون از دولت ترامپ گروهک تروریستی ترامپ است دیگر terrorist_tramp
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برگزاری نشستی با موضوع لیبی توسط سازمان ملل در برلینسازمان ملل از برگزاری یک نشست بین المللی با موضوع لیبی در 5 اکتبر در شهر برلین آلمان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زنی از سفیر فرانسه به دلیل برداشتن کاندوم حین همخوابگی شکایت کرددر فرانسه قانون یا رویه قضایی خاصی برای این عمل، یعنی برداشتن کاندوم در جریان رابطه جنسی توافقی که به آن «پنهان‌کاری» در رابطه جنسی نیز گفته می‌شود، وجود ندارد. ریییدم سر در یورونیوز با این خبراش چه خبر مهمى حاجى. گاييديد با اخبارتون رسانه تحریف و دروغ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک تروریست تحت تعقیب پ.ک.ک در ترکیه از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شورای امنیت فردا درباره قره‌باغ تشکیل جلسه می‌دهد/ تماس گوترش با علی‌افیک منبع مطلع در گفت‌وگو با خبرگزاری نووستی گفت، شورای امنیت فردا، سه‌شنبه درباره مناقشه ارمنستان و جمهوری آذربایجان جلسه فوق‌العاده برگزار می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »