اعتصاب غذای بهنام محجوبی در امین‌آباد

08/07/1399 07:14:00 ب.ظ

«صالحه_حسینی»، همسر «بهنام_محجوبی»، خبر داد که این درویش_زندانی در اعتراض به انتقال اجباری به مرکز روان پزشکی «امین آباد»، اعتصاب_غذا کرده است. به گفته صالحه حسینی، پزشک تیمارستان به همسرش آمپولی تزریق کرده است که نمی‌دانند چیست. اخبار_ایران

به گفته صالحه حسینی، پزشک تیمارستان به همسرش آمپولی تزریق کرده است که نمی‌دانند چیست. این پزشک به بهنام محجوبی گفته است که انتقال او به امین‌آباد به دستور قاضی انجام شده است.

صالحه حسینی با انتشار نامه‌ای سرگشاده، نسبت به شرایط همسرش اعتراض کرده و خواستار آن شده است که پزشکی قانونی با توجه به شرایطی که این زندانی دارد، گواهی عدم تحمل حبس برایش صادر کند. در عین‌حال، پزشکان تیمارستان بهنام محجوبی را تهدید کرده‌اند که در صورت ادامه اعتصاب غذا، به او شوک الکتریکی می‌زنند.

در آخرین خبرها از وضعیت این زندانی عقیدتی سیاسی، دست‌ها و پاهای او را به تخت بسته‌ و به محض انتقال به تیمارستان، به او آمپولی تزریق کرده‌اند که معلوم نیست چیست. در پرونده‌های سیاسی عقیدتی، برای اعزام زندانی به تیمارستان، نیاز به دستور قاضی و تشخیص پزشکی قانونی است. اگرچه برخی از وکلا معتقدند که اعزام زندانیان به تیمارستان به روشی برای جمهوری اسلامی در بی‌اثر کردن کنش‌گران تبدیل شده است.

پیش‌تر «تقی رحمانی»، همسر «نرگس محمدی» گفته بود که این رفتار را می‌توان «ناتوان‌سازی» تعبیر کرد. نرگس محمدی، «هنگامه شهیدی»، «نازنین زاغری»، «کیانوش سنجری»، «هاشم خواستار» و بسیاری دیگر از زندانیان سیاسی عقیدتی در زندان‌های جمهوری اسلامی بارها به دستور دستگاه قضا به تیمارستان منتقل شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

دعوت رضا پهلوی به 'اعتصاب و اعتراض و نافرمانی مدنی' | DW | 28.09.2020آخرین ولیعهد ایران در سخنرانی تصویری خود از همه افراد و گروه‌ها خواست، برای براندازی جمهوری اسلامی هم‌پیمان شوند. او تاکید کرد، خواستار یک حکومت فردی نیست، بلکه طرفدار نظام دموکراتیک برخاسته از آرای مردم است. پیمان_نوین مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی رضا پهلوی خطاب به ترامپ: اموال ایران را بلوکه کنید بدهید به من! آقا رضا پهلوی مثال‌ میگه: 'برو فکر نون کن که خربُزه آب است' پدر شما معشوقه آمریکا وغربیها بودن و ایشان هم باورش شده بود تااینکه وقت آوارگی بسر آمد کارتر پدر ومادرت پرت کرد بیرون ازآمریکا، باور کنید . . بزودی ایران وآمریکا باهم آشتی میکنند و دوباره شما ميندازن بيرون از آمریکا

همسر بهنام محجوبی: او را به شوک الکتریکی تهدید کرده‌اند | DW | 29.09.2020بهنام محجوبی، درویش گنابادی که در جریان حوادث گلستان هفتم بازداشت شده، اجبارا از اوین به بیمارستان روانپزشکی رازی منتقل شده است. همسر او می‌گوید شوهرش را به شوک الکتریکی در صورت شکسته نشدن اعتصاب تهدید کرده‌اند.

مرگ تدریجی؛ تزریق دارو و شوک الکتریکی به زندانیان سیاسی در امین‌آبادaidaghajar لعنت به آیدا قجر!

پاشینیان برای اولین‌بار از جزئیات صحبتش با علی‌اف پرده برداشتنخست‌وزیر ارمنستان: الهام علی‌اف در سپتامبر ۲۰۱۸ از من خواسته بود آتش‌بس در خط تماس در قره‌باغ را حفظ کنم تلاش کردم مذاکرات مشخصی با ملت آذربایجان داشته و ملاحظات انتقادی حول وضعیت این کشور مطرح کنم خامنه‌ای به دستور اربابش پوتین برای ارمنستان هم قنبل کرده بی‌ناموس. خاک بر سر خرفتش کنند. چرا این دروغ و تفرقه ساز را شما منتشر میکنید تف به بساط ارمنی پرست حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تبهکار و غاصب و اشغالگر ایران که همه دوستانش اوباشان مثل نخست وزیر ارمنستان است. divid5947 طبق قطع نامه های سازمان ملل ارمنستان کشور متجاوز است و باید تا الان تمام نواحی اشغالی را ترک میکرد این را هم بگویید نگفتن قسمتی از حقیقت با سانسور و بایکوت و پروپاگاندا فرقی ندارد

این داستان؛ کرونا و آب‌نمکآب نمک قرقره کردن تاثیری در پیشگیری از کرونا دارد؟ | در ۳۰ ثانیه ببینید البته با آب نمک ید دار نتنها با آب نمک

ارمنستان مدعی شد: ترکیه در درگیری قره باغ حضور داردنخست وزیر ارمنستان: ترکیه در درگیری قره‌باغ حضور دارد جامعه جهانی باید ترکیه را وادار کند از درگیری در منطقه ناگورنو- قره‌باغ عقب‌نشینی کند، جامعه جهانی باید خصومت جمهوری آذربایجان و ترکیه را محکوم کند، موجودیت ملت ارمنستان در معرض تهدید است ترکیه هم مثل ج ا عامل ناامنی جامعه س ... مرگ‌بر ترکیه و مرگ بر اردوغان تروریست دروغ‌میگوئید‌شما‌متجاوز‌هستین‌قره‌باغ‌مال‌آذربایجان‌است.