بعد از کرونا، دوباره استقلال، پرسپولیس و تراکتور را خواهیم دید؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی، بیش از ۵.۹ میلیون یورو بدهی و محکومیت قطعی دارند. مبالغی که در صورت پرداخت نشدن می‌تواند سرانجام به لغو امتیاز آن‌ها منجر شود. گزارش پیام یونسی پور را در این باره در ایران‌وایر بخوانید.👇 گزارش_ورزشی

احتمالا پس از آن‌که ابر کرونا از روی آسمان ایران کنار برود، ماه دیگر یا سال دیگر، وقتی مردم ایران بتوانند با آسودگی در خیابان‌های تهران قدم بزنند یا بدون هراس دست یکدیگر را بگیرند، روی هم را ببوسند، در کوچه‌ها قهقهه بزنند یا دوباره به این بیاندیشند که می‌توان با آسودگی خاطر به ورزشگاه رفت یا از تلویزیون بازی‌های لیگ را دید، دیگر نشانی از سه باشگاه بزرگ فوتبال ایران نخواهد بود. سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی تا روز شنبه هفدهم اسفندماه، بیش از ۵.

جباروف مطالبه ۹۳ هزار دلاری داشت، کرکیچ هم ۲۹۰ هزار دلار از استقلالی‌ها می‌خواست. کنار این‌ها نام «ایسما گونسالوس» را می‌بینیم که ۱۲۵ هزار دلار از باشگاه استقلال طلب داشته و به فیفا شکایت کرده است. «ایرج عرب» در اواخر فصل گذشته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌شود. در کارنامه‌اش بجز فعالیت‌های امنیتی، اطلاعاتی و حراستی، هیچ موردی به چشم نمی‌آمد. او زمانی که سرپرست حراست وزارت ورزش و جوانان شد به برخی گفته بود که اساسا شخصی به نام «ایرج عرب» وجود خارجی ندارد و این فقط یکی از اسامی مستعار اوست.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که مدیرعامل مورد پسند وزارت ورزش که حالا سرپرست فدراسیون دوومیدانی ایران هم شده، به ۵۰ میلیارد تومان در دستگاه‌های دولتی و نیمه دولتی دارد. همین رقم می‌توانست مدیران یک باشگاه خصوصی در فوتبال آلمان را بیش از ده سال به میله‌های زندان بسپارد. سیاهه دیگری هم از لیست بدهکاری‌های مدیران باشگاه پرسپولیس وجود دارد. فیفا تمامی آرای خود را اعلام کرده و باشگاه پرسپولیس باید فراتر از درآمدهایش آماده پرداخت شود.

روز پنج‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ فیفا در حکمی رسمی اعلام کرد که باشگاه تراکتورسازی به دلیل شکایت «کوین کنستانت»، به ۸۲۰ هزار یورو جریمه محکوم شده است و اگر این مبلغ را طی دو هفته پرداخت نکند، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاهدی از پنهان‌کاری مقامات جمهوری اسلامی؛ خامنه‌ای از ۲۶ بهمن از شیوع کرونا خبر داشتانتشار ویدئوی فردی که در آن از تمهیدات محافظتی ویژه برای جلوگیری از ابتلای آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، به کرونا، قبل از اعلام رسمی وجود موارد ابتلا به این ویروس در ایران، سخن می‌گوید، ابعاد میخان بگن قبل اون خبر نداشته وگرنه 22بهمن رو لغو میکرده!!! یعنی احمقی هست خامنه ای رو مقصر ندونه من یه شاهد دیگه دارم که میگه قبل از چین ما کرونا گرفته بودیم و خامنه_اى هم خبر داشت. دروغ که آبونمان نداره منابع خودتونه یا اینتر نشنال ......در هر صورت موثقه چون هر دو رسانه مخاطب وحی مستقیم الهی هستن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ درخواست گوگل از ده‌ها هزار کارمند خود برای کار از خانهدر پی شیوع ویروس کرونا، شرکت گوگل از ده‌ها هزار کارمند این شرکت در کالیفرنیا درخواست کرده است از خانه کار کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سخنرانی تاریخی ویروس کرونا بعد از ورود به کشور!sharagim_zand ها ها ها ...خوشمان آمد خوشمان آمد؛ با لحن ناصرالدین شاهی.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از محدودیت سفر به شمال تا درخواست قرنطینه تهرانگسترش کرونا در ایران باعث شده است که دو استان شمالی گیلان و مازندران محدویت‌های برای سفر به این استانها وضع کنند و همچنین یک نماینده مجلس خواستار قرنطینه شهر تهران شده است. کرونا در ایران؛ جاده کرج - چالوس بسته شد خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس_کرونا در ایران را وب‌سایت یورونیوز بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاکنون ۲ نوع از 'کرونا ویروس' در جهان شیوع پیدا کرده استتاکنون ۲ نوع از کرونا ویروس در جهان شیوع پیدا کرده است محققان چینی دو سویه کشف شده کرونا_ویروس جدید را شاخه‌های ' L' و ' S' نامگذاری کردند و مدعی شدند که ۷۰ درصد مردم مبتلا به شاخه 'L' کرونا شده‌اند که تهاجمی‌تر بوده و انتشار آن سریع‌تر از شاخه 'S' است مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مجری شبکه قم هم همین حرف رو میزد!میگفت دو نوع کرونا داریم،1.کرونای مردمی و کرونای مسئولین و ادامه که همه شنیدن... یکی به این چینی ها بگه لازم نیست شاخه های کرونا ویروس رو کشف کنن اینا خفاش نخورن خودش خیلی کمکه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ آیا ابتلای مجدد پس از بهبودی ممکن است؟ | DW | 05.03.2020پژوهشگران شبانه روز در حال تحقیق درباره این ویروس هستند اما به نتایج واحدی نرسید‌ه‌اند. به همین دلیل هنوز به‌طور قطع نمی‌توان گفت که آیا برای برخی بیماران امکان ابتلای دوباره وجود دارد یا خیر. شما هم هر روز یک چیزی میگید، اول گفتید بچه ها نمیگیرند،که گرفتن،بعد گفتید از خفاش به مورچه خوار اومده بعد گفتید حیوانات نمیگیرند،بعد میگید بیش از یکبار می‌گیرید حالا میگید نمی‌دانید.از همون اول بگید هیچی نمی‌دانید و نه خودتون از خانه نه حیوانات خانگی بیرون نیاید ویروسLکشنده است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »