برگزاری مراسم بدرقه کاروان به چهارشنبه هفته آینده موکول شد

08/04/1400 07:54 ب.ظ

مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک به چهارشنبه هفته آینده موکول شد

مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک به چهارشنبه هفته آینده موکول شد. قرار است مراسم بدرقه کاروان در آکادمی ملی المپیک برگزار شود و در همان مراسم هم از لباس کاروان رونمایی می شود. ورزشکاران اعزامی به المپیک لباس های رسمی کاروان را در این مراسم می‌پوشند.

قرار است مراسم بدرقه کاروان در آکادمی ملی المپیک برگزار شود و در همان مراسم هم از لباس کاروان رونمایی می شود. ورزشکاران اعزامی به المپیک لباس های رسمی کاروان را در این مراسم می‌پوشند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

به اميد بدرقه جمهورى اسلامى به زباله دانه تاريخ اعتصابات_سراسری نه_به_جمهوري_اسلامي

حملات هوایی آمریکا به مرز عراق و سوریه؛ پنج شبه‌نظامی نزدیک به ایران کشته شدندایالات متحده آمریکا اعلام کرده که این عملیات را در واکنش به حملات اخیر پهپادی به مواضع خود در خاک عراق انجام داده است. منافقین،معاندین خصوصا بیغیرتهای حقیر و بیشرف داخلی که از شکست کشورمون و غلط زیادی آمریکا خوشحال شدن:گروههای مقاومت عراقی اعلام کردن که از این به بعد پرنده های آمریکائی رو خواهیم زد.حالا برید ببینید چه خاکی باید تو سرتون بریزید چون از این به بعد دیگه آبرو واسه شوهرننه تون نمی مونه

بایدن: هرگز به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌‌ای را نخواهم داددولت جدید اسرائیل نیز در بدو تشکیل از تهدید‌های هسته‌ای ایران به عنوان نخستین نگرانی‌های امنیتی خود یاد کرده و یادآور شده بود که موضع کشورش در قبال تهران نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است. دنیا بگا رفت ول کنید هسته ای رو If the benefits of money are involved and your pocket is profitable, then this statement will work again

در قوه قضائیه شعار را به برنامه و برنامه را به کارنامه تبدیل کردیم/اجرای سند تحویل قضایی متکی به فرد نیست/تحول در قوه قضائیه یک تحول فن آوری پایه استرئیسی درباره عمل به وعده‌هایش در دستگاه قضا گفت: ما در شروع کار قوه قضائیه مسئله ای که برایمان بسیار ضرورت داشت تحول بود، مبارزه با فساد ، اجرای عدالت و توجه به مردم را دنبال کردیم و تبدیل کردیم به برنامه و برنامه ها را هم تبدیل کردیم به کارنامه.

نیکزاد: مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی 14 مرداد برگزار می‌شودنایب رئیس مجلس ایران از برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید این کشور در روز سه‌شنبه 14 مرداد در مجلس خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تذکر 'نمکی' به 'جهانپور' درباره توییت جنجالی/ واژه‌های زمخت در شان نظام سلامت نیستوزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با اشاره به برخی حواشی پیرامون گفتمان درخصوص واردات واکسن در فضای مجازی، گفت: صبوری، تاب آوری و خوشرویی در کردار و بهره گیری از واژگان نفیس و پاکیزه در گفتار، انتظار همه فرهیختگان، بزرگان و مردم شریف و نجیب و قدرشناس کشور از همه ماست.

بازگشت دلال‌ها و محرومان به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال

به گزارش ایسنا، بازی‌های المپیک توکیو اول مرداد برگزار می‌شود. قرار بود مراسم بدرقه کاروان ایران پنجشنبه هفته جاری همزمان با آخرین روز هفته المپیک، در اراضی عباس آباد زیر برج پرچم برگزار شود اما این مراسم به چهارشنبه هفته آینده موکول شد.

قرار است مراسم بدرقه کاروان در آکادمی ملی المپیک برگزار شود و در همان مراسم هم از لباس کاروان رونمایی می شود. ورزشکاران اعزامی به المپیک لباس های رسمی کاروان را در این مراسم می‌پوشند.

رئیس کمیته ملی المپیک کرد به دلیل ویروس کرونا مراسم باید در فضای باز برگزار شود به همین دلیل زمان و مکان برگزاری مراسم بدرقه تغییر کرده است.