برنامه تفریحی ترکیه برای کودکان یتیم سوری

29/02/1401 09:36 ب.ظ

برنامه تفریحی ترکیه برای کودکان یتیم سوری بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای 1300 کودک یتیم در اردوگاه‌های آوارگان در شهر اعزاز سوریه برنامه تفریحی برگزار کرد.

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای کودکان یتیم سوری در اعزاز برنامه تفریحی برگزار کرد. - خبرگزاری آناتولی بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای 1300 کودک یتیم در اردوگاه‌های آوارگان در شهر اعزاز سوریه برنامه تفریحی برگزار کرد. کودکان یتیم سوری در چارچوب این برنامه به شادی و تفریح پرداخته و خوراکی‌های مورد علاقه خود را خوردند.

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای 1300 کودک یتیم در اردوگاه‌های آوارگان در شهر اعزاز سوریه برنامه تفریحی برگزار کرد. کودکان یتیم سوری در چارچوب این برنامه به شادی و تفریح پرداخته و خوراکی‌های مورد علاقه خود را خوردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان تقاضای عضویت سوئد در ناتو را به تحویل دادن « تروریست‌ها» مشروط کردرجب طیب اردوغان، رییس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت گفت سوئد نباید توقع داشته باشد که بدون تحویل دادن «تروریست‌ها» ترکیه از درخواست آن کشور برای عضویت در ناتو حمایت کند. بهتره که ترکیه رو از ناتو بندازن بیرون و این ننگ رو از پیشونی ناتو پاک کنن کسی نیست پوز بند این مردک سفله را قرص کند. یارو توی ده راه نمی داد اند سراغ کد خدا را می گرفت. دنیا, ترکیه رو تخمشم حساب نمیکنه چه برسه به اظهار خردوغان

اوکراینی‌ها در آلمان از ترکیه برای تخلیه غیرنظامیان ماریوپل درخواست کمک کردندگروهی از شهروندان اوکراین با تجمع در مقابل سفارت ترکیه در برلین از آنکارا برای تخلیه امت غیرنظامیان ماریوپل درخواست کمک کردند. - خبرگزاری آناتولی

تیم ملی در کانادا می‌ماند؛ دومین بازی دوستانه مقابل اکوادورطبق گفته‌های «حمید استیلی» مدیرفنی تیم ملی فوتبال ایران، این تیم روز ۱۱ ژوئن ( ۲۱ خرداد) در دومین دیدار دوستانه خود، به میزبانی کشور کانادا مقابل تیم ملی اکوادور قرار خواهد گرفت. اخبار_ایران ورزشی

درخواست رسمی سوئد و فنلاند برای عضویت در ناتو، چانه‌زنی ترکیه | DW | 18.05.2022سفرای سوئد و فنلاند اسناد درخواست عضویت در ناتو را به دبیرکل این پیمان تحویل دادند. پیوستن دو کشور منوط به موافقت همه اعضا است. مخالفت ترکیه چالشی در دیدار چاووش‌اوغلو با بلینکن در سفرش به آمریکا به شمار می‌آید.

قتل عام تضامن؛ «درباره اعدام‌های دسته‌جمعی غیرنظامیان سوری در سال ۲۰۱۳ تحقیق کنید»خبرگزاری آسوشیتدپرس ویدئویی را منتشر کرده که در آن مردان مسلح طرفدار بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دست‌کم ۴۰ شهروند این کشور را در حالی که چشمان و دست‌هایشان بسته است، کشته و سپس اجساد آن‌ها را در داخل گودالی جمع می‌کنند از کولبر خبرنگارهاتون خواهش می کنم از قتلعام مردم و پاکسازی قومی بدست گروهای تروریستی شمال عراق و سوریه هم بنویسند، اون هم همین اندازه تلخ و فاجعه بار هست اینا هنوز میخوان تحقیق کنن، کیر خر و از دهنتون دربیارید وقت میکنید تحقیق کنید، پدرسگا یک ویدو نمی‌شود که اردوی با افتخار سوریه را شما غربی های جنایت کار متهم به جنایت کنید مرگ بر امپریالیسم درود بر شیر سوریه

رئیس جمهوری بلاروس قانون مجارات اعدام را برای هدف قرار دادن مخالفان تغییر داداز این پس هرگونه «تدارک و برنامه‌ریزی برای انجام حمله یا تلاش برای اقدام ترویستی» مشمول مجازات اعدام در بلاروس خواهد شد.

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای کودکان یتیم سوری در اعزاز برنامه تفریحی برگزار کرد.اعزاز/ خبرگزاری آناتولی

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه (IHH) برای 1300 کودک یتیم در اردوگاه‌های آوارگان در شهر اعزاز سوریه برنامه تفریحی برگزار کرد.

کودکان یتیم سوری در چارچوب این برنامه به شادی و تفریح پرداخته و خوراکی‌های مورد علاقه خود را خوردند.

داوطلبان بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه در پایان این برنامه که با شعار «اگر یتیم بخندد، دنیا می‌خندد» برگزار شد، میان کودکان هدایایی توزیع کردند.