چاووش‌اوغلو: دولت ارمنستان تحت فشار رادیکال‌های داخل و دیاسپورا است

29/02/1401 10:21:00 ب.ظ

چاووش‌اوغلو: دولت ارمنستان تحت فشار رادیکال‌های داخل و دیاسپورا است مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه پس از شرکت در نشست مجمع بین المللی بررسی مهاجرت سازمان ملل متحد، به سوالات خبرنگاران آذربایجانی پاسخ داد.

وزیر امور خارجه ترکیه با تاکید بر لزوم پاسخگویی ارمنستان به رویکردهای حسن نیت آذربایجان اظهار داشت ایروان تحت فشار رادیکال‌های داخل و دیاسپورا است. - خبرگزاری آناتولی 19.05.2022 سازمان ملل متحد/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه پس از شرکت در نشست مجمع بین المللی بررسی مهاجرت سازمان ملل متحد، به سوالات خبرنگاران آذربایجانی پاسخ داد.

وی با بیان اینکه آذربایجان پس از پیروزی نشان داد که خواهان صلح در منطقه است، خاطرنشان کرد: پیشنهاد صلح جامع به ارمنستان ارائه شد.

چاووش‌اوغلو در ادامه گفت: سپس تشکیل کمیسیون مشترک برای تعیین مرزها در دستور کار قرار گرفت و در جلساتی که در بروکسل برگزار شد، در مورد این موضوعات توافق و کمیسیون مشترک مرزی تشکیل شد. وی همچنین تصریح کرد: آنها گفتند که وزرای خارجه باید مذاکرات جامع صلح را انجام دهند که مایه خرسندی ما است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>