برای ۴۰۰ میلیارد تومان نقشه شوم کشیده‌اند‌

30/01/1401 07:59:00 ب.ظ

بیانیه عزیزی خادم، رئیس سابق فدراسیون_فوتبال درمورد اتفاقات اخیر «جریان مرموزی که بتازگی در طبقه۴فدراسیون سکنی گزیده‌اند،لیست حقوق، مزایا،حق الجلسات وپاداشهارامنتشرکنند. برای پاداش ۴۰۰میلیاردی صعود به جام_جهانی نقشه‌های شومی کشیده‌اند» در شرق بخوانید:

رئیس معزول فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات اخیری که پیرامون کنار گذاشتنش رخ داده است، بیانیه ای را صادر و توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارشبکه شرق، در بیانیه شهاب الدین عزیزی خادم آمده است: «به نام خداوند بخشاینده مهربان خداوند بزرگ و منان را شاکرم که بر این بنده کمترین منت نهاد و به من فرصت داد تا در برهه ای کوتاه ، خدمتگزار فوتبال کشور باشم و در طول ۱۱ ماه تصدی اولیه، به لطف الهی و با همکاری و مشارکت دیگر ذی‌نفعان و همکاران خدوم و زحمتکش و مدیران و ورزشکاران فداکار، گامی بلند و استوار برای تعالی فدراسیون و فوتبال ملی برداریم. من در یک رقابت قانونی و تنگاتنگ و فشرده، زمانی سکان فدراسیون فوتبال را در دست گرفتم که به دلایلی که بر آگاهان پوشیده نیست، اعتبار فوتبال ملی نیازمند بازسازی بود، منابع مالی آن کاملا به پایان رسیده و به دلیل همه گیری کرونا، امید چندانی به جذب اسپانسر و یا حمایت های مالی دولت هم وجود نداشت. هم‌چنین بدلیل بدهی های معوقه مالیاتی، حساب های بانکی فدراسیون مسدود شده بود. با این همه، با توکل به خدا به موفقیت‌های مهمی دست یافتیم. صعود تیم ملی بانوان ایران برای اولین بار در تاریخ به مسابقات جام ملت های آسیا، پیروزی های حیات بخش تیم های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی، راه اندازی تیم های امید و توجه به فوتبال پایه و طرح بزرگ استعدادیابی، پرداخت ده ها میلیارد بدهی، برگزاری اردوهای تدارکاتی منظم ، افزایش دستمزد داوران فوتبال، جذب بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان منبع مالی برای فدراسیون فوتبال، تهیه پروازهای رایگان و اختصاصی برای تیم های ملی به ارزش ده ها میلیارد تومان و ... بخشی از آن بود. ۱۱ ماه مسابقه بی شکست تیم ملی و نهایتا صعود رکورد شکن تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ از جمله دستاوردهای بزرگ این دوره درخشان و کوتاه‌مدت است که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از صفحات تاریخ پرافتخار فوتبال ایران محو نماید. تاسف‌بار بود که بعد از سریع ترین و ارزان ترین صعود تیم ملی به جام‌جهانی و در حالی که نیاز به برنامه ریزی هدفمند در آرامش مطلق بود، حلاوت صعود به جام جهانی در کام ملت و اعضای مجمع تلخ شد و با تصمیمی شگفت انگیز ثبات از فوتبال ایران از بین رفت و وضعیتی ناراحت کننده بر فدراسیون فوتبال حکمفرما شد. به نظر می‌رسد عده‌ای برای پاداش ۴۰۰ میلیاردی فوتبال ایران پس از صعود به جام جهانی ق رئیس معزول فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات اخیری که پیرامون کنار گذاشتنش رخ داده است، بیانیه ای را صادر و توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارشبکه شرق، در بیانیه شهاب الدین عزیزی خادم آمده است: «به نام خداوند بخشاینده مهربان

خداوند بزرگ و منان را شاکرم که بر این بنده کمترین منت نهاد و به من فرصت داد تا در برهه ای کوتاه ، خدمتگزار فوتبال کشور باشم و در طول ۱۱ ماه تصدی اولیه، به لطف الهی و با همکاری و مشارکت دیگر ذی‌نفعان و همکاران خدوم و زحمتکش و مدیران و ورزشکاران فداکار، گامی بلند و استوار برای تعالی فدراسیون و فوتبال ملی برداریم.

من در یک رقابت قانونی و تنگاتنگ و فشرده، زمانی سکان فدراسیون فوتبال را در دست گرفتم که به دلایلی که بر آگاهان پوشیده نیست، اعتبار فوتبال ملی نیازمند بازسازی بود، منابع مالی آن کاملا به پایان رسیده و به دلیل همه گیری headtopics.com

کرونا ، امید چندانی به جذب اسپانسر و یا حمایت های مالی دولت هم وجود نداشت. هم‌چنین بدلیل بدهی های معوقه مالیاتی، حساب های بانکی فدراسیون مسدود شده بود. با این همه، با توکل به خدا به موفقیت‌های مهمی دست یافتیم.

ادامه مطلب:
شرق »
Loading news...
Failed to load news.

افشای واسطه‌گری جرارد پیکه به سود عربستان در مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیابسیاری از گروه‌های مدافع حقوق بشر پیش از این از فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اعطای حق میزبانی سوپر جام فوتبال این کشور به عربستان انتقاد کرده بودند.

بازداشت نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران به اتهام «کلاهبرداری»شهره موسوی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران به اتهام کلاهبرداری به همراه همسرش در ارتباط با ارزهای دیجیتال بازداشت شد.خبرگزاری «ایرنا» یک‌شنبه 28 فروردین

تهاجم روسیه به اوکراین؛ ادامه نبرد در ماریوپل و اولین تلفات غیرنظامیان در لویوفرماندار شهر لویو گفت سه موشک به انبارهایی اصابت کرده است که در حال حاضر مورد استفاده نیروهای مسلح نیست و موشک چهارم نیز به یک تعمیرگاه خودرو اصابت کرده است.

شلیک راکت از غزه به اسرائیل به دنبال درگیری‌ها در مسجد الاقصیهمزمان با افزایش تنش‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها بر سر مسجدالاقصی، شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه شامگاه دوشنبه ۲۹ فروردین به سوی اسرائیل راکت شلیک کردند. Salam

تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شدوکلای مدافع این مرد هر دو روش اعدام را با استناد به ممنوعیت «مجازات بی‌رحمانه و غیرمعمول» در قانون اساسی آمریکا به چالش کشیده‌اند. 😐 چه‌ نوعشه ؟ 🫤 جنایت کاملاً فاشیستی.

نامه عالیه مطلب‌زاده به رئیس قوه قضاییه در اعتراض به شیوه بازداشت اوعالیه مطلب‌زاده، نایب رئیس انجمن دفاع از آزادی مطبوعات ایران، با انتشار نامه‌ای از زندان شرحی از چگونگی بازداشت اخیر خود داد و آن را «غیرقانونی» دانست. شیوه گزینش نیرو در وزارت اطلاعات (از طریق فرم نشان و معرفی توسط شاغلین در وزارتخانه)، وضعیت این دستگاه را اسفبار کرده. عمده ی این افراد از فهم صحیح ِ متون حقوقی و کسب مهارت سند خوانی و پرونده خوانیِ حرفه ای عاجزند و حال آنکه مهمترین کار یک کارشناس اطلاعاتی ارزیابی منبع و خبر است