تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شد جزئیات بیشتر🔽

اجرای مجازات اعدام در ایالات متحده آمریکا طی سال‌های گذشته رو به کاهش بوده اما در دستور کار قرار گرفتن اجرای چند حکم اعدام باعث شده است تا بار دیگر مجازات سلب حیات در این کشور در کانون توجه‌ها قرار گیرد.

مقامات ایالت کارولینای جنوبی اخیرا در یکی از این پرونده‌ها یک زندانی محکوم به اعدام را مجبور کردند تا نحوه اجرای این حکم را از بین اعدام با صندلی الکتریکی یا تیرباران انتخاب کند. این مرد سیاهپوست و ۵۷ ساله به نام ریچارد مور قرار است روز ۲۹ آوریل به دلیل قتل در هنگام سرقت در سال ۱۹۹۹ اعدام شود. او تیرباران را به اعدام با صندلی الکتریکی ترجیح داده است.

مسئولان ایالت کارولینای جنوبی به دنبال خودداری شرکت‌های دارویی از تحویل مواد مورد نیاز برای تزریق دوزی کشنده از دارو مجبور شده‌اند تا این روش را برای اجرای حکم اعدام کنار بگذارند.وکلای مدافع ریچارد مور هر دو روش اعدام را با استناد به ممنوعیت «مجازات بی‌رحمانه و غیرمعمول» در قانون اساسی آمریکا به چالش کشیده‌اند.ریچارد مور اولین فردی خواهد بود که طی بیش از یک دهه اخیر در کارولینای جنوبی اعدام می‌شود.

مقامات ایالت تگزاس قصد دارند حکم اعدام یک مرد ۷۸ ساله و بیمار را به دلیل قتلی که سه دهه پیش روی داده است اجرا کنند. آنها همچنین در نظر دارند پرونده یک زن محکوم به اعدام را که شبهاتی جدی در مورد گناهکار بودن وی وجود دارد به دایره اجرای احکام بفرستند. این زن مادر ۱۴ فرزند است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حتما جنایت کرده که اعدامش میکنن

تیر باران بهتره زجر نداره و راحت

چقدر وحشی اند. مثل آخوند های ایران و طالبان افغانستان

جنایت کاملاً فاشیستی.

چه‌ نوعشه ؟ 🫤

😐

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا مصرف استروئید در بین بدنسازان مرد در بریتانیا در حال افزایش است؟ - BBC News فارسینظام بهداشت‌ودرمان ملی بریتانیا (ان‌اچ‌اس) می‌گوید شواهد و مطالعات نشان می‌دهند مصرف استروئیدهای آنابولیک خطرات بسیاری، از جمله ناباروری و اختلال نعوظ تا اعتیاد و طاسی در پی دارند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

راهپیمایی علیه راست افراطی در سراسر فرانسه: «فاشیسم به در خانه‌مان رسیده است»روز شنبه هزاران نفر در فرانسه علیه فضای سیاسی و اجبار به انتخاب میان امانوئل ماکرون و مارین لوپن به خیابان‌ها آمدند. در حالی‌که گروهی می‌گویند برای اجتناب از پیروزی لوپن، راهی جز رای به ماکرون ندارند، نتایج نظرسنجی‌ها حاکی از تحریم گسترده دور دوم انتخابات از سوی بخش قابل توجهی از شهروندان است. یک بار نشد عین آدم از این تصاویر زیبا برامون پخش کنید تحریم یعنی رای به لوپن یعنی چی؟ :)))))) مگه انتخابات نیست؟ خب رای نیاوره کاندیداتون این حرکتا چیه؟ :))))))))))))))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع شهروندان در شهرکرد در اعتراض به انتقال آبدر پی انتشار ویدیوهایی از آب‌گیری تونل انتقال آب گلاب ۲، روز یک‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱،شماری از شهروندان در شهرکرد، با تجمع و در دست داشتن پلاکاردهایی، در یکی از میدان‌های این شهر، نسبت به انتقال آب، اعتراض کردند. بحران_آب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهاجم روسیه به اوکراین؛ ادامه نبرد در ماریوپل و اولین تلفات غیرنظامیان در لویوفرماندار شهر لویو گفت سه موشک به انبارهایی اصابت کرده است که در حال حاضر مورد استفاده نیروهای مسلح نیست و موشک چهارم نیز به یک تعمیرگاه خودرو اصابت کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پاپ در «عید پاک جنگ» به قربانیان تهاجم روسیه به اوکراین ادای احترام کرد🔺پاپ در «عید پاک جنگ» به قربانیان تهاجم روسیه به اوکراین ادای احترام کرد پاپ فرانسیس در مراسم عید پاک از رهبران جهان خواست ندای مردم برای صلح در اوکراین را بشنوند و از روسیه به دلیل کشاندن این کشور به یک درگیری «بی‌رحمانه» انتقاد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمیواکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمی: شعبده بازی مرد پارسی در سیرک اتفاق نمی افتد، بلکه به صورت «هت تریک» در مسابقه فوتبال است. این هنر یک «شاهزاده پارسی» است که با گل های زیاد می‌آید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »